2,746

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Kivan nie wiem czy mnie pamiętasz z śląskich ;) Pisz jak coś kupisz i wpadaj dzisiaj na Chudów :P

2,747

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Pod tym samym nickiem?

Nie wiem czy uda mi się dziś wyrwać bo jestem zawalony robotą ;/.

2,748

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jutro latanie, od południa po wieczór. Pisać

2,749 Ostatnio edytowany przez Dukers (2013-05-16 18:50:28)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Kivan napisał/a:

Pod tym samym nickiem?

Nie wiem czy uda mi się dziś wyrwać bo jestem zawalony robotą ;/.

Tak pod tym samym.

Panocki policja se urządziła after party przed Chudowem tak że jak ktoś ma głośny wydech radzę odpuścić :P Chociaż wątpię że ktoś dzisiaj z forum się tam wybiera ale jak by ktoś jechał to nie zapomnijcie prawka ;)

2,750

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

za wydech jakieś punkty się dostaje? i można dalej jechać?

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

2,751

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Zabierają Ci dowód i jak chcesz gdzies jechać to na pobliską stacje diagnostyczną ;)

READY TO >> TERROR

2,752

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Jak dobrze, że dorobiłem DBkiller :D
Latamy jutro!

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

2,753

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

bo teraz wychodzi na to że dorobiony db to podstawa :)  na szczęście tez go mam zawsze przy sobie

Sherco st300  Cabestany Replica

2,754

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

na nieszczęście ja jeszcze nie... a ponoć w sobotę będę miał moto do odebrania... :D

2,755

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Koso napisał/a:

za wydech jakieś punkty się dostaje? i można dalej jechać?

Mnie na szczescie nie zatrzymali ale slyszalem ze sprawdzali wszystko oprocz dmuchania. Ps : jak naprawic te znaczki : æ©ñµøääåþú bo mam je zamiast polskich ;p

2,756

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

@Up. Jeśli masz firefoxa: menu -> dla twórców witryn -> zestaw znaków -> Unicode bodajże.
Latacie dziś, bardziej on czy offroad? No i ewentualnie o której i gdzie się zjeżdżacie?
Gdybym skończył wcześniej z pracą to bym się podpiął. Ale boje się ze za bardzo noob ze mnie na wasze latanie :)

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,757

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Piekny napisał/a:

@Up. Jeśli masz firefoxa: menu -> dla twórców witryn -> zestaw znaków -> Unicode bodajże.
Latacie dziś, bardziej on czy offroad? No i ewentualnie o której i gdzie się zjeżdżacie?
Gdybym skończył wcześniej z pracą to bym się podpiął. Ale boje się ze za bardzo noob ze mnie na wasze latanie :)

Nie marudź! Latasz z nami dzisiaj, off i on będzie. Tu nie chodzi o napinanie się podczas jazdy tylko o dobrą zabawę :D My startujemy tak 13 - 14. O której Ci pasuje, o tej godzinie się spotkamy. PW

2,758

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Robotę skończę jak opierdole wszytkie urzędy :)
Będę dzwonić! :)

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

2,759

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Piekny napisał/a:

@Up. Jeśli masz firefoxa: menu -> dla twórców witryn -> zestaw znaków -> Unicode bodajże.
Latacie dziś, bardziej on czy offroad? No i ewentualnie o której i gdzie się zjeżdżacie?
Gdybym skończył wcześniej z pracą to bym się podpiął. Ale boje się ze za bardzo noob ze mnie na wasze latanie :)

Podziękował :D

2,760

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Bardzo dziękuje ekipie trolli za zajebiste popołudnie, było mega. Dzięki również za tolerowanie mojego nieogarniactwa i tego, że TTRka w terenie często "mniotała mną jak szatan" :D
Z uszkodzeń: pęknięty handbar, klamka hamulca przerobiona na "two finger" i nie wiem kiedy i jak ale ukręciłem linkę prędkościomierza ;3
Jeszcze raz dzięki i pisze się na jeszcze! :)

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004