1

Temat: witam

warszawa bmw 650 x moto, pozdrawiam.

2

Odp: witam

cześć

3

Odp: witam

Siema.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

4

Odp: witam

cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: witam

Siema :D

motoslide.com

6

Odp: witam

cześć
Pochwal się sprzętem bo nikt tutaj takiego chyba nie ma :)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

7

Odp: witam

Witaj ;)

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

8

Odp: witam

Witaj!, jak w listopadzie byłem w stolicy pierwsze moto jakie zobaczyłem to własnie bmw x-moto, moze to nawet byłeś Ty kolego. Ładny sprzęt

9

Odp: witam

hacker33 napisał/a:

cześć
Pochwal się sprzętem bo nikt tutaj takiego chyba nie ma :)

witam
zauważyłem, że to raczej rzadkość, w wawie chyba nie widziałem nikogo na nim.
szukałem sm i trafił się bmw, chociaż już właściwie byłem zdecydowamy na ktm 690 smc (ew. Husq smr 510)
to moje pierwsze sm tak więc raczej nie spodziewajcie się fachowych informacji (przejechałem się wczesniej jedynie kilka razy na Husq smr 450 i Apri Drosod 750).
Ze zdjęć bym go nie kupił ale na żywo wygląda naprawdę całkiem nieźle (byłem zaskoczony różnicą), teraz wydaje mi się piękny :). Dane techniczne łatwo sprawdzić; 53 km nie powala ale na miasto naprawdę wystarcza (waga 147). chyba doszło kilka KM po wymianie tłumika na LeoVin. jak to w bmw perfekcyjna jakość wykonania. motocykl przejechał 6000 dopiero więc ma prawo być ok ale mimo wszystko to robi wrażenie (żadnych, nawet drobnych usterek, raz się tylko obluzowała klema od akum). mam wrażenie że zawieszenie jest dość miękkie jak na sm co sprawdza się na naszych ulicach, na torze pewnie gorzej.
no, to się rozgadałem...
pozdrawiam

10

Odp: witam

mcienki napisał/a:

Witaj!, jak w listopadzie byłem w stolicy pierwsze moto jakie zobaczyłem to własnie bmw x-moto, moze to nawet byłeś Ty kolego. Ładny sprzęt

cześć, raczej na pewno to byłem ja, rozmawialiśmy chwilę na marszałkowskiej  :) chwaliłeś się KTM'em (?) o ile dobrze pamietam

11

Odp: witam

Witam i pozdrawiam właściciela kolejnego egzotyka :D

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

12

Odp: witam

SIemanko :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

13

Odp: witam

cześć ^^

100% Supermoto

14

Odp: witam

Witam :)

KTM LC4 Duke