1

Temat: Technika Jazdy sm

Elo po 8 latach motocrossu/enduro wbijam na supermoto (jestem zmuszony) ale może okaże sie fajne :D. Chciałbym was prosić o jakieś porady dla NooBa np jak sie slizgać itd i czy narazie opyla sie małe kółka zakładać - chce sie uczyć, nie wozic dupe :D (mam 16 lat, jeżdże ktm'em exc200).

8 lat motocrossu - zero supermoto <zielony> xD

2

Odp: Technika Jazdy sm

Małe koła obowiązkowo inaczej nie ma SM
Możesz porzucić niektóre przyzwyczajenia z motocrossu np wstawanie przed zakrętem i nauczyć się innego toru jazdy
Więcej może Narwi napisać bo On też się przestawiał

Materka

3

Odp: Technika Jazdy sm

Ok nie wie ktos może gdzie w lbn mozna SM trenować? mamy niby tor ale nie wiem jak jest z dostępem

8 lat motocrossu - zero supermoto <zielony> xD

4

Odp: Technika Jazdy sm

Pogadaj z Kaczorem, on jest z KM Cross Lublin i tam trenuje. Spiesz sie, abys zdazyl zanim okoliczni mieszkancy nie wymusza na wladzach, zamkniecia toru.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

5

Odp: Technika Jazdy sm

Jak chcesz pogadać to przyjedź do sokoła tylko wcześniej zadzwoń czy będę.662055824  Pomogę Ci też pry motocyklu i wyjazdach na zawody, jeżeli będę wogóle jeździł w tym sezonie.

KACZOR

6

Odp: Technika Jazdy sm

O dzięki :D tylko narazie to mam nie klasowy motor więc o zawodach moge zapomnieć...Nie wiem jeszcze jak to dokładnie będzie, na początku bede musiał na duzych kołach jeździć bo stary ma wątpliwości czy mi sie to spodoba ;P A jeśli chodzi o tor to gadałem z Kają z Km crossu i mówiła że z dostępem nie ma większego problemu. Jeżleli będzie mi wychodzić na tym ktm'ie to bym próbował wymęczyc u stargo 450 xD i wtedy można by coś rozkminiać :D No i zastanawiam sie tez nad stuntem - bo do czerwca mój starszy nie ma prawie na nic czasu ;/ Ja mieszkam na kalinowszczyźnie także jak coś to mam do was blisko xD

8 lat motocrossu - zero supermoto <zielony> xD

7

Odp: Technika Jazdy sm

Gdy bedziesz potrzebował opon slic na felgi 21 / 18 / 19  cali to wal jak w dym

Pozdrawiam