1,696

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kurde ale się spinacie, przecież wam żyłka w końcu pęknie :/ czy to wasza sprawa czy co? nie znam go i niech chłop se kupuje motor i 2 lata i taki jaki chce, bez najmniejszej rysy - ch*j mnie to boli

Suzuki Bandit 600 -> SMC 690

1,697

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Raku jak zwykle po zolniersku :) Co tam bedzie owijal. Pierdolnac mu z Javelina :P

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

1,698

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Niech się bawi tylko nie robi z tego takiego wielkiego halo tak jak wujek Raku mówi ;)

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

1,699

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Raku jak zwykle bez pierdolenia :D

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,700

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ok... to teraz już nikt się nie będzie wychylał, nikt się nie będzie chwalił w dziale pokaz swój pojazd nowym nabytkiem ani pytał co kupić... bo zaraz Cię zjebią i zgnoją ... że ty nie jesteś fajny bo ci na moto dal stary a ciebie szanuje bo se sam zapracowałeś

ooj pany... nie fajnie  :(

wr 250x

www.bikersbook.pl

1,701

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Możecie sobie pisać co chcecie, macie do tego pełne prawo, tylko to dziwnie tak pisać o kimś kogo nawet się nie widziało na oczy.Wasze zdanie najmniej mnie interesuje, wręcz czasem nawet mnie bawi co ludzie potrafią wymyślić żeby stać się "forumowym bohaterem".

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

1,702

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Sęk w tym, że większość for(to również) pęka w szwach od internetowych pianobijców... :(
Przez to niestety wartościowe wypowiedzi ludzi, którzy naprawdę mają coś sensownego do powiedzenia(z racji wiedzy i doświadczenia) giną w morzu syfu i bełkotu a z czasem przestaje im się chcieć pisać cokolwiek bo i po co jak reszta albo ma to w dupie albo wie lepiej albo jest na tyle leniwa, ze nie chce im się poczytać tego co ktoś już po stokroć wałkował!:/

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

1,703

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pochwal się Koso co żeś tam zakupił ciekawego :-)

1,704 Ostatnio edytowany przez heroineXrace (2013-03-15 22:35:05)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mi za takie żarciki "Suchar" wpisali jako nazwisko w papierach podczas narodzin :P

1,705

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Może i głupie pytanie, ale jak się nie wie to się pyta ;]
Tłumiki w wyczynowych sprzętach 4t są przelotowe? Nic w nich nie ma, czy jest wygłuszenie?

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Żadne zakazy nie zniszczą Naszej pasji"
"WRC is for boys, group B was for men"

1,706

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jak z wyczynowymi to nie wiem ale zazwyczaj jest wata w końcówce wydechu.

1,707

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

przelot czy nie przelot, wata musi byc.

525 EXC

1,708 Ostatnio edytowany przez radziu (2013-03-16 09:14:06)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wez se kup w koncu te moto i przestaj jeczec post za postem. Rzygac juz mi sie chce.
Badz forumowym bohaterem i kup w koncu te moto bo jak tak dluzej powybrzydzasz to zostaniesz w palcem w dupie.

Sie nie podoba to do salonu po nowe moto. To jest offtop a nie pierd****** kotka za pomoca mlotka!!!!

ps. zawód syn ?? ?? ??




Tak jest, wata musi byc. Jesli masz carbon i olejesz wymiane waty to po pewnym czasei carbon sie wypali :)


pps. Raku : level up respect plus :) :)

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

1,709 Ostatnio edytowany przez bbuh (2013-04-16 12:14:29)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

*

drz400e/sm

1,710

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Może komuś się przyda takie zestawienie :)

[url]http://www.supermoto-central.com/index.php/articles-10/1201-2013-supermoto-models[/url]

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..