31

Odp: Problem z gazem. FILM ! Pomocy

Sprawdz swiece tak jak piszwe hacker. NIe ma innej mozliwosci. Powinna miec kolor ciemnobrazowy na zewnetrzej stronie i coraz jasniejszy w strone elektrody, Tak bedzie bezpiecznie. Pamietaj ze 2T bardziej reaguje na zmiane temperatury powietrza. Na filmiku slychac ze przylewa go delikatnie pomiedzy 1/4 a 1/2 gazu. Obniz wtedy iglice o zabek. Sprawdz swiece sposobem hackera. Jak bedzie za ubogo to trzeba zwiekszyc dysze i opuscic o zabek iglice... i tak k...wa do zaj..nia. Jesli bedzie go przylewac na samym dole otwarcia gazu to daj troche wiecej powietrza dysza wolnych obrotow
Powodzenia :)))

KTM LC4 640

32

Odp: Problem z gazem. FILM ! Pomocy

Ej , mój moto pali spokojnie na mrozie bez ssania ,a gdy odpali bez ssania i potem wlacze ssanie to muszę gazowac żeby nie zgasl. To znaczy ,że za dużo dostaje paliwa nie ? Aha i jak to było, wkrecajac srube od regulacji paliwo powietrze to zwiekszam czy zmniejszam dawkę?

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

33

Odp: Problem z gazem. FILM ! Pomocy

juraas napisał/a:

Ej , mój moto pali spokojnie na mrozie bez ssania ,a gdy odpali bez ssania i potem wlacze ssanie to muszę gazowac żeby nie zgasl. To znaczy ,że za dużo dostaje paliwa nie ? Aha i jak to było, wkrecajac srube od regulacji paliwo powietrze to zwiekszam czy zmniejszam dawkę?

Ciebie interesuje dysza główna i ewentualnie iglica.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

34

Odp: Problem z gazem. FILM ! Pomocy

Ok. Jutro mam duuużo czasu to będę ogarniał to.

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

35

Odp: Problem z gazem. FILM ! Pomocy

Iglice miałem na środku , śrubę od regulacji mieszanki mam wkręconą na maksa , gdy ją odkręcam to jest coraz gorzej. Dużo wolniej się wkręca. Iglice mam dać wyżej czy niżej ,żeby gaźnik dawał więcej paliwa? . O dyszy niestety zapomniałem , może jak znajdę trochę czasu ,to jutro sprawdzę... A tak mnie natknęło , mam dyfuzor z firmy Bidalot , czy ten dyfek nie jest za mocny do 50cc? może przez to tak mam?

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

36

Odp: Problem z gazem. FILM ! Pomocy

wyzej

KTM LC4 640