1

Temat: Tarcze hamulcowe NG

Zna ktos te tarcze?
Cena bardzo spoko, ktos cos moze powiedziec na ich temat?
Warto kupic?

2

Odp: Tarcze hamulcowe NG

Do jazdy amatorskiej/rekreacyjnej jak najbardziej, zwykla tarcza, troche lepsza jakoscia od EBC, aczkolwiek nie mialem jej w moto, ale tyle znam z ogolnego rekonesansu.

Jezeli do jazdy wyczynowej/zawodowej, to chyba nalezy sie zastanowic nad drewnem do trumny.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

3

Odp: Tarcze hamulcowe NG

Kilka już ich zamontowałem i nikt nie miał z nimi najmniejszego problemu.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

4

Odp: Tarcze hamulcowe NG

beret napisał/a:

Zna ktos te tarcze?
Cena bardzo spoko, ktos cos moze powiedziec na ich temat?
Warto kupic?

a do czego potrzebujesz te tarcze ??

AntonioPL napisał/a:

Jezeli do jazdy wyczynowej/zawodowej, to chyba nalezy sie zastanowic nad drewnem do trumny

AntonioPL dlaczego pierdolisz takie głupoty jednocześnie pisząc  cyt "nie mialem jej w moto, ale tyle znam z ogolnego rekonesansu" ???

5

Odp: Tarcze hamulcowe NG

potrzebuje do DRZ, tyle, ze 320 mm plywajaca...

6

Odp: Tarcze hamulcowe NG

ja miałem, robiły się pęknięcia na obwodzie (od rantu do najbliższych otworów) i wydawała okrutne dzwięki

7 Ostatnio edytowany przez bbuh (2013-04-16 12:17:27)

Odp: Tarcze hamulcowe NG

*

drz400e/sm

8

Odp: Tarcze hamulcowe NG

hamować hamowała nawet z pęknięciami, zdjęcia nie mam, jakie pieniądze taka tarcza, jak nie masz na nic lepszego to będzie działać

9 Ostatnio edytowany przez bbuh (2013-03-14 22:22:12)

Odp: Tarcze hamulcowe NG

ale tarcza rzeczywiscie popekala czy 'tak jakby popekala'? zastanawiam sie nad ng, ale pekanie zniecheca

drz400e/sm

10

Odp: Tarcze hamulcowe NG

nie "tak jakby" tylko normalnie popękała, od rantu do najbliższego otworu w tarczy, około 0,5cm pęknięcia wkilku miejscach

11

Odp: Tarcze hamulcowe NG

Dyskwalifikacja :). Z drugiej strony domyslam sie ze to sie stalo w warunkach "torowych". Mam racje ?

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

12

Odp: Tarcze hamulcowe NG

tak jakby :-D