1 Ostatnio edytowany przez SuperMocarz (2013-03-23 11:31:36)

Temat: WAŻNE!! MOTOMASTER Awaria zacisku!!

Siemanko.
W skrócie - cieszę sie ,że mogę to pisać - bo było blisko do tragedii. Z zacisku złotego czterotłoczkowego MOTOMASTERA wypadł mi w czasie jazdy bolec trzymający klocki - mimo zegerka który kiedyś przecież na nim był. Niby coś usłyszałem, ale myślałem że przejechałem po czymś po prostu. Zorientowałem się hamując na światłach, że coś jest nie tak... Klamka wpadła do końca, hamowania zero... Nie chce myśleć co by było jakbym zechciał sobie przyszaleć troszkę.

DO WSZYSTKICH POSIADACZY takiego zacisku!!!!!!!

Sprawdźcie bolec mocujący klocki oraz zawleczke trzymającą bolec. Jeżeli macie tam metalową blaszkę zamiast zawleczki (w nowszych zaciskach tak własnie jest) - przewierćcie bolec i zastąpcie ją zawleczką. Chodzi o wasze życie.

Pozdrawiam

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

2

Odp: WAŻNE!! MOTOMASTER Awaria zacisku!!

[url]http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://img402.imageshack.us/img402/9954/motomaster.jpg&imgrefurl=http://www.supermotoforum.co.uk/general/18445-moto-master-caliper-kits-sale.html&h=334&w=500&sz=53&tbnid=OMiOVZLn5qTD3M:&tbnh=90&tbnw=135&zoom=1&usg=__pRVSF7GxWJCKITNhCikNUzlKD2U=&docid=9ubIUDFG4S7v3M&sa=X&ei=kA43UcekLMWbtQawxIGIDQ&ved=0CEYQ9QEwAw&dur=150[/url]

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

3

Odp: WAŻNE!! MOTOMASTER Awaria zacisku!!

SuperMocarzu jak dobrze, że nic Ci nie jest!

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: WAŻNE!! MOTOMASTER Awaria zacisku!!

Szczęście w nieszczęściu. Sprawdziłem u mnie, na szczęście jest zawleczka :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

5

Odp: WAŻNE!! MOTOMASTER Awaria zacisku!!

nie ma to jak brembo ^^

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

6

Odp: WAŻNE!! MOTOMASTER Awaria zacisku!!

cross jak zwykle dobitnie:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

7

Odp: WAŻNE!! MOTOMASTER Awaria zacisku!!

Trąci sabotażem ;)

8

Odp: WAŻNE!! MOTOMASTER Awaria zacisku!!

Najlepiej zadrutowac!!

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

9

Odp: WAŻNE!! MOTOMASTER Awaria zacisku!!

up  - niech jak najwiecej osób to przeczyta :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

10

Odp: WAŻNE!! MOTOMASTER Awaria zacisku!!

Pierwszy raz spotykam sie z segerem w takim miejscu. Maniek dobrze gada... drutowac panowie :P

11 Ostatnio edytowany przez radzio (2013-06-18 00:07:38)

Odp: WAŻNE!! MOTOMASTER Awaria zacisku!!

Zachciało sie motomastera, a fabryczny nissin to co, zły? :D ....     Masz racje, brzydki :D


Swoją drogą, raz na miesiąc trzeba przejrzeć sprzęta. Single lubią się rozkręcać, śruby wypadać, elementy odpadać. Warto, bo można zapobiec niemiłej niespodziance.

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990