991

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Tez bede musial wrocic do kosteczek ,bedzie terror leśny.

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

992

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja poszedłem do lasu i w gipsie siedzę :D

http://p0lish.wordpress.com

993 Ostatnio edytowany przez PeKaWu (2009-10-29 16:26:38)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Panowie, ktos chetny na ustawki enduro w weekendy? Zamierzam w weekendy jezdzic po miekkim jesli tylko pogoda i czas beda pozwalaly ale samemu moze byc troche nudno  :rolleyes:

994

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja mam już nogę całą. Smigam w okolicach Izabelina. Kostka założona :D

http://p0lish.wordpress.com

995

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Panowie potrzebuję parę fotek z Waszego terroru. Jest szansa ze ukażą się w Supermoto International Magazine(  [url=http://www.smimag.co.uk]www.smimag.co.uk[/url] ).
Jeśli ktoś miałby ochotę upublicznić swoje dokonania to bardzo proszę.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

996

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

PeKaWu napisał/a:

Panowie, ktos chetny na ustawki enduro w weekendy? Zamierzam w weekendy jezdzic po miekkim jesli tylko pogoda i czas beda pozwalaly ale samemu moze byc troche nudno  :rolleyes:


Ja jestem chetny. Znam dobrze swoje okolice. Zakladac kostki i ogien! Jak zacznie dobrze mrozic to motongo na czesci i robimy zimowe porzadki :)

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

997

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ktoś się pisze na zaraz? ;-)

jakubek

998

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Jutro zapowiada się dosyć łady dzień i temperatura ma być normalna. Pisze się ktoś na jakieś śmiganie?

jakubek

999

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ja niestety pracuje i to na 2-zmiane ale na dziele na jakis wypadzik za miasto bym się pisał tak od 10.00

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

1,000

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

No to se polatałem sam, widocznie single są tera w modzie ;)

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

1,001

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Znalazłem to na gronie i wklejam z pytaniem , czy wiecie coś o tym kto się rozjebał? Czy to coś poważnego?

"Pierwszy na skrzyzowaniu Grójeckiej z Korotyńskiego w strone okęcia i tam brał udział czarny KTM (2008 z pomarańczową ramą) - kierowca puszki odwalił lewoskręt. Moto ma połamaną rame i generalnie szrot - kierowca podobno połamane nogi (lub też cos poważniejszego z kolanami) - zabrała go karetka zanim przyjechalismy."

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,002

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Bolek już do mnie dzwonił, to nie ja.

1,003

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

To właśnie po telefonie Bolka, przeszukałem grono i tylko tyle się dowiedziałem.
Podobno a nie lubię powtarzać (być może nieprawdziwych info) to było Duke:(
Ale jeszcze raz mówię to informacje z grona "wypadki"

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,004

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja wracałem z Lotniska w sobotę i tez widziałem jak ta R lezała na srodku srkrzyzowania. Byłem chyba przed Wami, bo jeszcze Was nie widziałem nigdzie, ale juz po tym jak karetka zabrała kierowcę.

DR-Z 400ESM sold

1,005

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Siema. Czy jest ktoś na tym forum... kto jeszcze lata :D Może ktoś się dzisiaj skusi?
Latam od 6 dni i zapewniam was jest ok  ;) Tyle że nudno samemu :|
Nie kalendarz mówi o końcu sezonu a termometr i pogoda za oknem.
Pozdro.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR