436 Ostatnio edytowany przez JERY (2013-02-19 13:15:52)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Tak sie zastanawiam. Bo jak mowilem poprosilem go o logo w stylu Luc1. ups... przepraszam ... OBRAZEK . Gdyby wybrano logo z samym napisem to mozna by dodac ten obrazek. Na naklejki samo logo, na cos wiekszego z obrazkiem. Szukam kompromisu bo widze ze niektorzy walcza o czystosc tego loga jak Hitler o czystosc rasy aryjskiej.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

437

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

JERY napisał/a:

Tak sie zastanawiam. Bo jak mowilem poprosilem go o logo w stylu Luc1. ups... przepraszam ... OBRAZEK . Gdyby wybrano logo z samym napisem to mozna by dodac ten obrazek. Na naklejki samo logo, na cos wiekszego z obrazkiem. Szukam kompromisu bo widze ze niektorzy walcza o czystosc tego loga jak Hitler o czystosc rasy aryjskiej.

[url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina[/url]

rotfl to się sprawdza! :]

Yamaha TT600R 2001 - sold
KTM 625 SM 2004

438

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Haha Jery you loose :D

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

439 Ostatnio edytowany przez JERY (2013-02-19 14:02:34)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

hehe. To ze jestem przegrany w tej dyskusji to juz wiedzialem dosc dawno. :) Dobil mnie argument o naklejce na piornik 5x5 . Na tekiej naklejce to chyba tylko flaga japoni wygladala by dobrze.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

440

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

nie bo jak mucha nasra to już nie ma flagi japoni ;)

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

441

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

A4 - bo musi być jakis element PLowy w tym logo...

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

442

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Może za kilka godzin... Wrzucę coś :) zobaczymy czy się spodoba.

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

443 Ostatnio edytowany przez grosia (2013-02-20 14:26:59)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

ejjj wrzucajcie coś bo nam  niwy padnie a ma dobre pomysły :-)

BZYKKK vel Suzuki DRZ 400 SM

asfalt, las, krzaki, błoto... oto oto supermoto!!! :)))))

444

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

jak ma to niech wrzuca

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

445

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Mam problem z komputerem teraz i nie mogę dokończyć ale w weekend powinno być :)
hehe niwy trzymaj się... od 28 robi się ciepło!

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

446 Ostatnio edytowany przez Jvezii (2013-02-20 20:08:38)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

W sumie przekonaliście mnie jak ktoś ma umierać to już wsadzę teraz ;)
Z racji że ja nie operuje programami graficznymi nie przedstawiam żadnego nowego projektu. Najwięcej było propozycji A4 więc... proponuje...
Jedynie możliwy wstęp do każdego z filmików z SM :) no i najlepiej by zaczynały się paleniem gumy. Wtedy osiągnie się fajny efekt z przejścia z chmur. (sprawdzałem na ścigaczu jakimś z yt) W wersji do filmików 23Jvezii będzie wykasowane.
Jeśli macie jakieś sugestie propozycje to piszcie i oceńcie.
(jestem amatorem)
[url=http://www.youtube.com/watch?v=kKNgdSvt8uY/]PROJEKT VIDEO LOGA[/url]

Edit:
polecam jakość 1080p

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

447

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Myślę że jakiś krótki film z jazdy supermoto najlepiej z toru byłby lepszy W TLE od tych chmur ale to tylko na mój gust

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

448

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Tak tylko że nie mam żadnego filmiku a z yt nie będę na przypał brał jakiegoś.
Chmury są uniwersalne :) w połączeniu z burnoutem puszczonym od końca jest fajny efekt :)

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

449

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

zbyt wiele czasu by zabierało takie logo z filmu

i can do this .. here, hold my beer

450

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Gdzieś czytałem, że jak na YT nie zainteresuje się widza przez pierwsze pięć sekund to olewa cały filmik, a co dopiero 30 sekund na samo logo :) Skróć to do 3 sekund albo zrób drugą krótszą wersję i będzie git :)

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia