376

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Takie problemy są to ja proponuję takie logo proste czytelne jak dla mnie najbardziej oryginalne i wystrzałowe. Lepsze od luc1 i innych ekip. Jeśli ktoś ma problem z załadowaniem podglądu loga to już trudno.
Jak podoba się tym co mogą załadować podgląd loga??
http://img580.imageshack.us/img580/4447/newlogogq.png

P.S.
śledziu biało-czerwona propozycja Smana to była moja propozycja kolorystyczna, wzór graf niwyego

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

377

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Jvezii dobre. Zaczynaja powstawac demoty wew. forumowe to juz musi byc dobrze. Kolejna bluza incluziv? :)

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

378

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

No baa :)
juz +2 do nowego loga :)

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

379

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

[url]http://www.youtube.com/watch?v=iGPLwIsJ_QA[/url]

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

380

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Jvezii +3

381

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Jak w przedszkolu o zabawki ;P

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

382

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

niwy napisał/a:
balagan napisał/a:

Szarfę można wyjebać, zamiast niej dać polską flagę

http://s19.postimage.org/gzxt66q0j/orze_kask_flaga.png

Synki wy się kłóćcie ale jo i tak je za tym :P

Yamaha DT 50 SM sezon 2012-2014 - SOLD
EXC 125 Sezon 2014 - 2015 - SOLD
Aprilia RS 125 2015 - 2015 - GIVE BACK
Honda NSR 125 2015 - czeka na sprzedaż :)

383

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

może zamiast namawiać się na swoją koncepcję zrobimy głosowanie najpierw nad typem,
np
1 ozdobne, ze śmiesznym motorkiem
2 ozdobne, z kaskiem, orłem, czaszką itp.
3 proste
...

384

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

niwy napisał/a:
SFMario napisał/a:

30 stron o niczym.

zabolało..

PS. poka to stare logo

nie słuchaj , dobre projekty były, ja bym cos wybrał

ale bym się dzisiaj wy*ebał !

385

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Materka sam to proponowałem kilka stron temu :)

Yamaha DT 50 SM sezon 2012-2014 - SOLD
EXC 125 Sezon 2014 - 2015 - SOLD
Aprilia RS 125 2015 - 2015 - GIVE BACK
Honda NSR 125 2015 - czeka na sprzedaż :)

386

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Fajnie by było gdyby forumowicze mogli mieć na moto naklejkę z logo forum. Do tego potrzebna mi mała naklejka (tj. 5x5cm). Jak logo będzie nieskomplikowane to taka naklejka będzie estetyczna i czytelna. Jak będzie skomplikowana to po pierwsze będzie wyglądała jak plama (a naklejki w formacie a4 raczej nikt sobie nie naklei) , po drugie zaraz ktoś powie, że "obrazek" na logo mu się nie podoba a względna prostota jest uniwersalna. Ja tez bym chciał, żeby logo miało jakiś zajebiście wykonany obrazek ale dopóki go nie zobaczę to nie uwierzę, że coś takiego może powstać...
Mi logo się nie musi podobać, ma się podobać większości. Znaleźć obrazek który się spodoba większości będzie ciężko, zwłaszcza, że nie możemy użyć już istniejącego a nie widzę kogoś kto by nam to ładnie narysował.

Nie wiem czy JERY czytałeś to co wstawiłeś:
"poprzez skrótowe, ale łatwo zauważalne i łatwo zapamiętywane przedstawienie symbolu"
"Od strony formalnej logo powinno być schematycznym, ale starannie opracowanym rysunkiem"
"Logo ma być przede wszystkim czytelne i łatwo rozpoznawalne, i dlatego powinno mieć niezbyt skomplikowane kształty oraz niewielką liczbę kolorów"

Nie możesz mówić, że proste logo nie jest zajebiste i nie jest "dla nas". Bo jednym podoba się jedno drugim drugie.
Ty za zajebiste uważasz:
http://img89.imageshack.us/img89/2181/test32t.jpg
a dla mnie to jest masakra i nigdy bym tego nie nakleił na moto, na bluzie też bym tego nie chciał mieć.
Ja za to za zajebiste uważam niemal wszystkie propozycje NIWY'ego a ty za "słabe".
Trzeba wybrać mniejsze zło dla większości.

Jivezii - pomysł dobry. A przecież napisałem, że projekt niwego.


Tak na marginesie: NIWY za pracę, chęć, wytrwałość, pomysły i zaajebiste projekty masz u mnie piwo :)
Chyba na tym etapie czas zakończyć śledzenie tego tematu... róbta co chceta :)

I co najważniejsze bez spiny!!!!!!!!

387

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

niwy jestem tego samego zdania co ty

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

388

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Fakt... Na każdym logo jest napis "supermoto.pl"

Jak dla mnie najlepszy jest superman i napis supermoto z łebkiem ptaszka. Ale co to da jak każdy napisze co mu się podoba ? CHAOOOOOOOOOSSS ! :D I dalej będzie wojna o logo

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

389 Ostatnio edytowany przez JERY (2013-02-18 13:41:00)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Tak na marginesie. Unikal byl skrotu "SM" Niby napis rozwija ten skrot, ale "SM" to oficjalne oznaczenie choroby zwanej stwardnienie rozsiane.

Proponowal bym przemalowanie projektow Nivego na czarnym tle. Bluzy sa czarne. Jesli beda zmiany kolorw, to i tak na ciemne ktore bede dobrym kontrastem dla biaego nadruku. Chyba nie chcecie miec bialych ciuchow na moto?


śledziu napisał/a:

Fajnie by było gdyby forumowicze mogli mieć na moto naklejkę z logo forum. Do tego potrzebna mi mała naklejka (tj. 5x5cm). Jak logo będzie nieskomplikowane to taka naklejka będzie estetyczna i czytelna. Jak będzie skomplikowana to po pierwsze będzie wyglądała jak plama (a naklejki w formacie a4 raczej nikt sobie nie naklei) , po drugie zaraz ktoś powie, że "obrazek" na logo mu się nie podoba a względna prostota jest uniwersalna.

Z projektami na bluze jakos sobie radze, wiec nie wiem czemu uwazasz ze nie da sie tego zrobic z logiem. Projekt Luc1 czy nawet ten pajac ktorego dales jako kontrargument bedzie na takiej naklejce wygladal dobrze. Czy to bedzie Luc1 czy napis z zembatka jak kumus smiegniesz 100km/h i tak uja zobaczy a na postoju jak bedzie ogldal sprzeta to bedzie taka naklejke dobrze widac. Naklejka ala Luc1 przykuje uwage "cywila" na napisie z zembatka nawet dluzej wzroku nie zatrzyma

śledziu napisał/a:

Ja tez bym chciał, żeby logo miało jakiś zajebiście wykonany obrazek ale dopóki go nie zobaczę to nie uwierzę, że coś takiego może powstać...
Mi logo się nie musi podobać, ma się podobać większości. Znaleźć obrazek który się spodoba większości będzie ciężko, zwłaszcza, że nie możemy użyć już istniejącego a nie widzę kogoś kto by nam to ładnie narysował.

Czekamy na projekt od grafika korego zaltwil ktos z forumowiczow

śledziu napisał/a:

Nie wiem czy JERY czytałeś to co wstawiłeś:
"poprzez skrótowe, ale łatwo zauważalne i łatwo zapamiętywane przedstawienie symbolu"
"Od strony formalnej logo powinno być schematycznym, ale starannie opracowanym rysunkiem"
"Logo ma być przede wszystkim czytelne i łatwo rozpoznawalne, i dlatego powinno mieć niezbyt skomplikowane kształty oraz niewielką liczbę kolorów"

Czytalem i uwazam ze np. ten pajac ktorego wrzucilem spelnia te warunki. Oczywiscie kazdy bedzie podciagal definicje do tego co sam sobie wyobraza i bedzie twierdzil ze inna koncepcja juz tego nie spelnia

śledziu napisał/a:

Nie możesz mówić, że proste logo nie jest zajebiste i nie jest "dla nas". Bo jednym podoba się jedno drugim drugie.
Ty za zajebiste uważasz:
http://img89.imageshack.us/img89/2181/test32t.jpg
a dla mnie to jest masakra i nigdy bym tego nie nakleił na moto, na bluzie też bym tego nie chciał mieć.
Ja za to za zajebiste uważam niemal wszystkie propozycje NIWY'ego a ty za "słabe".
Trzeba wybrać mniejsze zło dla większości.

Bo pajac jest ok dla mnie. Nie mowilem ze jest zajebisty, ale jest ok. Przynajmniej jest jakis. Ma harakter,jest z przymrozeniem oka itd. Nie jest przesadnie skomplikowany bo komplikacja tego obrazka nie odstaje od pomyslow Nivego z kaskami i orlami. Ale jak pisalem wyzej. Kazdy bedzie podciagal definicje do swojego zdania. Co do napisu to byl tylko luzny pomysl. Gra skojazen. Biale-czerwone... aniol- diabel... to zupelnie jak tutaj. Na ulicy (z niewielkimi wyjatkami) kazdy odwala numery a na forum swietoszki z czystym sumieniem.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

390

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Mi najbardziej podobało się to logo, które,kiedyś funkcjonowało jako naklejki
[url]http://forum.supermoto.pl/topic7441-naklejki-sm-p7.html[/url]
Jak robiłem okleiny to sobie je wrzuciłem na boki i ogon w postacji małego logo.
Co do wczesniejszych propozycji to jakoś do mnie nie przemawiają, ale szacun za wytrwałość 31 stron nieźle;]

***427***