361

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Piekny napisał/a:

niwy widzę. że się nie poddajesz i bardzo dobrze.
Pomysły uważam masz dobre, nie zrażaj się, spróbuj pogodzić może wszystkich:
Komiksowy Bin Laden w masce Vadera, dosiadający orła bielika z głową gryfa, trzymającego w jednej ręce zębatkę a w drugiej tarcze hamulcową,  lecącego nisko nad ziemią i skrzydłem wadzącego brzozę, a i krzyże, las krzyży.
Na ustach musi mieć okrzyk, "Jestę terrorystem, Ja tego nie kupie!"

Haters gona hate.

LIPA, wolalbym w masce Yody :/

WR 450 F
GSXR 1100

362

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Niepotrzebne jest to WWW. Wystarczy samo SUPERMOTO.PL

SmKTM terrOR #136

363

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

druga opcja bardzo dobra wg mnie. Niwy a możesz zamiast 2 kasków dać z jednej strony kask a z drugiej orła?

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

364

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

daj napis na szarfę :P

DRZ400SM, KTM 990 ADV

365

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Szarfa może być biało-czerwona :D.

KTM SMC 660

366

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

dwa kaski troche bez sensu, ale kask o orzeł jakoś pasuje do PL. A pokaż jak by wyglądało jakbyś napis wrzucił do tej pustej wstążki i zamiast zębatki, która jest prawie w każdym moto dał tą tarczę brakinga, która raczej tylko z sm się kojarzy ;)

367

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

tabul napisał/a:

zamiast zębatki, która jest prawie w każdym moto dał tą tarczę brakinga, która raczej tylko z sm się kojarzy ;)

+1

Szarfę można wyjebać, zamiast niej dać polską flagę

SmKTM terrOR #136

368

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

http://s19.postimage.org/gzxt66q0j/orze_kask_flaga.png

Mi się podoba:)

SmKTM terrOR #136

369

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

JERY napisał/a:

O to, to, to. Zajebiste. Skad go masz? No wreszcie wlasciwy kierunek.

Ty uważasz, że to właściwy kierunek.
Moim zdaniem jeden z gorszych.
Jakoś to to wygląda na zdjęciu w necie, jak jest duże wyraźne i kolorowe. Ale to się nawet nie kojarzy z logo! rysunek/obrazek a logo to dwie różne rzeczy. Jeśli to się zmniejszy i da do druku (np. na małą naklejke) to trzeba będzie lupy, żeby ogarnąć co to jest...

Od strony czysto technicznej logo powinno być proste i czytelne np. jak projekt niwego z biało-czerwonym "supermenem" (kwestia gustu które ale chodzi mi o zamysł prostego logo). A potem, możemy je wkomponować w taki obrazek motocyklisty na gumie i robić z tym bluzy/naklejki/bombki choinkowe czy kalosze. Taki obrazek mógł by być dodatkiem do logo, ale nie samym logo.
Tak jak podajecie przykład:
http://www.asphaltandrubber.com/wp-content/uploads/2012/12/luc1-motorsport.jpg
Właściwym logo jest tu napis "LUC1 motorsport" Motocyklista na górze jest obrazkiem kojarzącym się z firmą bądź z logo ale nie jest logiem sam w sobie.

Jeśli macie takie pomysły to się zastanówcie co chcecie stworzyć czy logo czy rysunek kojarzony z naszą stroną.

370

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

http://c.wrzuta.pl/wi16775/3081117100022f3251213005/smppl

ale bym się dzisiaj wy*ebał !

371

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

śledziu +1

372 Ostatnio edytowany przez JERY (2013-02-17 23:12:47)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

śledziu napisał/a:
JERY napisał/a:

O to, to, to. Zajebiste. Skad go masz? No wreszcie wlasciwy kierunek.

Ty uważasz, że to właściwy kierunek.
Moim zdaniem jeden z gorszych.
Jakoś to to wygląda na zdjęciu w necie, jak jest duże wyraźne i kolorowe. Ale to się nawet nie kojarzy z logo! rysunek/obrazek a logo to dwie różne rzeczy. Jeśli to się zmniejszy i da do druku (np. na małą naklejke) to trzeba będzie lupy, żeby ogarnąć co to jest...

Od strony czysto technicznej logo powinno być proste i czytelne np. jak projekt niwego z biało-czerwonym "supermenem" (kwestia gustu które ale chodzi mi o zamysł prostego logo). A potem, możemy je wkomponować w taki obrazek motocyklisty na gumie i robić z tym bluzy/naklejki/bombki choinkowe czy kalosze. Taki obrazek mógł by być dodatkiem do logo, ale nie samym logo.
Tak jak podajecie przykład:
http://www.asphaltandrubber.com/wp-content/uploads/2012/12/luc1-motorsport.jpg
Właściwym logo jest tu napis "LUC1 motorsport" Motocyklista na górze jest obrazkiem kojarzącym się z firmą bądź z logo ale nie jest logiem sam w sobie.

Jeśli macie takie pomysły to się zastanówcie co chcecie stworzyć czy logo czy rysunek kojarzony z naszą stroną.

A po kiego ci mala nakleja? Na paznokcie bedziesz sobie naklejal? Pieczatki tez bedziesz produkowal? moze rozjasnisz wszystkim do czego to logo bedzie forum sluzyc?? Bo dla mnie to bedzie czolowka dla filmow i ewentualnie element graficzny na ciuchy. Bedziesz z tym logo robil oficjalna papeterie? Przedstawial dokumenty z tym logiem np. sponsorom? Szczerze watpie bo zawodnicy beda raczej miec dokumenty z logiem automobil klubu lub sponsora a nie z forum. Sracie sie nad tym logiem jak by to mialo byc godlo narodowe i pieczec panstwowa. Ludzie to tylko forum!!!!  I kto Ci powiedzial ze obrazek a logo to dwie rozne rzeczy? Obrazek moze byc logiem. Z reszta co ja sie bede produkowal. Przeczytaj sobie definicje Loga. Zwracam uwage na "warunki techniczne. Powtorze sie, ale wyraznie sa osoby ktore daza do tego zeby logiem zostal sam napis. Takie logo juz jest i funkcjonuje jako naklejka na wachacz. Do tego bialy prostokat z czerwona kropka posrodku i bedzie sztuka nowoczesna. Kazdy sobie dopowie do tego jaka bedzie chcial historie. Zreszta jesli tak bardzo zalezy wam zeby to bylo zrobione wzorowo i perfekcyjnie od strony technicznej, bo taki obrazek to profanacja!! to zostawmy ta pogrubina kursywe z glownej strony jako LOGO!!! i po problemie. Temat do zamkniecia. Po co sie meczyc i dodawac na sile (prosty jak zabawkowy stempelek wyciety z ziemniaka) obrazek?

Luc1 motorsport to tez nie jest logo, bo na malych naklejkach maskotke michelina tez trzeba by przez lupe ogladac. Myslisz ze sie tym przejmuja?

Logo - graficzny znak towarowy spełniający rolę marketingową a jednocześnie informacyjną, poprzez skrótowe, ale łatwo zauważalne i łatwo zapamiętywane przedstawienie symbolu firmy, instytucji, organizacji, lub też (np. flaga europejska) jakiejś idei, pomysłu, ale także mogące spełniać rolę jako charakterystyczne oznaczenie czegoś, czyli spełniające rolę znaku informacyjnego.
Cele

Głównym zadaniem logo jest wstępne nakierowanie osoby na symbolizowany podmiot poprzez:

    przyciągnięcie uwagi oglądającego formą graficzną wyróżniającą to logo z otoczenia, a następnie
    powiązanie emocjonalne danej osoby z symbolizowanym podmiotem poprzez formę graficzną odpowiadającą charakterem danemu podmiotowi.

Logo zawsze nawiązuje w jakiś sposób do przedstawianego tematu. Często konstruowane jest ze stylizowanych i pomysłowo zaaranżowanych pierwszych liter nazwy symbolizowanego podmiotu, lub też zawiera charakterystyczne dla danego podmiotu elementy graficzne. Może jednak symbolizować jakąś ideę jedynie swoim kształtem lub wywoływanym nastrojem (np. zawierać linie łagodne lub łamane, albo też zawierać kolorystykę jaskrawą lub stonowaną). Zawsze jednak powinno podkreślać i w skondensowany sposób podsumowywać wizerunek przedstawianego tematu. Powinno u odbiorcy wywoływać odpowiednie skojarzenia oraz nastrój, a jeśli to możliwe, motywować również do pożądanej reakcji.


Warunki techniczne

Od strony formalnej logo powinno być schematycznym, ale starannie opracowanym rysunkiem, i może składać się:

    tylko z logotypu (stylizacji literowej)
    tylko z elementu graficznego będącego symbolem
    lub też zawierać połączenie obu tych elementów.

Logo ma być przede wszystkim czytelne i łatwo rozpoznawalne, i dlatego powinno mieć niezbyt skomplikowane kształty oraz niewielką liczbę kolorów. Oprócz wersji podstawowej logo powinno mieć również wersje: pionową (lub poziomą), konturową (obrysową), monochromatyczną (do druku półtonami jednej farby) oraz całotonalną (np. do druku farbą złotą w postaci apli).

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

373

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

30 stron o niczym.
No i wkurwiliscie Jerego :/

Ja tam mam "stare" logo naklejone na lampe i zanosi sie na to ze zostanie ono tam na dluzej...

374

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

[url]http://www.google.com/imgres?imgurl=http://i214.photobucket.com/albums/cc48/gierwi/supermoto.jpg&imgrefurl=http://forum.supermoto.pl/topic7441-naklejki-sm-p7.html&usg=__5QFiBD37wLUktJCo9XwbKGcfTSE=&h=320&w=320&sz=18&hl=pl&start=3&zoom=1&tbnid=FA9kHA0SthXKFM:&tbnh=118&tbnw=118&ei=EU4hUbi8M5KShgff5IGIAg&prev=/search%3Fq%3Dsupermoto%2Bpl%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26tbm%3Disch&itbs=1&sa=X&ved=0CAwQrQMwAg[/url]

375

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

SFMario napisał/a:

30 stron o niczym.
No i wkurwiliscie Jerego :/

Ja tam mam "stare" logo naklejone na lampe i zanosi sie na to ze zostanie ono tam na dluzej...

nie. nie wkurwili :) Poprostu walcza o to logo jak o niepodleglosc. Ja rozumiem zachowanie wszelkich zasad itd ale w zastosowaniach komercyjncyh, gdzie chodzi o kase. Tutaj chodzi o logo forumowe! To ma byc dla nas i wlasciwie do 2 zastosowan, gdzie mozna sobie odpuscic walke o zasady dla samych zasad. Kit ze logo bedzie slabe zamiast zajebiste (nie bierz tego do siebie niwy) ale bedzie zgodne z wszelka szkola twoerzenia loga. Bez sensu i tyle.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]