286

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

krzywer napisał/a:

G3D, może włącz się do dyskusji jako człek z branży? Bo tu się zaraz pozabijajo :)

A co ty myslisz, ze ja mam malo problemow w pracy :P ?
Jak 1 osoba decyduje to ma problem z decyzja.
Jak 100 osob decyduje to decyzja jest NIEMOZLIWA.
Tyle w temacie ;)

WR 450 F
GSXR 1100

287

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Tak lubię Beringera, że nie mogłem sobie odpuścić... Niestety oprócz Painta nie mam żadnego "programu graficznego", więc wrzucam w tej kolorystyce...

http://www.motoklamoty.pl/Husaberg/beringer_logo.jpg

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

288

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Dobrze by było gdyby wszyscy komentujący kolejne projekty niwy'ego w sposób:
-może zębatka zamiast taczy
-niebieskie zamiast zielonego
-napis zaokrąglony zamias prostego
-adidasy i spodnie to lipa
zapamiętali, że to tylko zarys loga. Jeśli któryś zarys się spodoba to wtedy ustalimy szczegóły i się stworzy coś konkretnego.
Więc bez spiny :)
Niwy - podziwiam za wytrwałość, ja bym już ich wszystkich miał dość :) a za projekty szacun bo jak na amatora są na prawdę dobre!

289 Ostatnio edytowany przez Bartek_125 (2013-02-14 12:15:49)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Moim zdaniem nie uda się wymyślić loga tak aby odpowiadało ono wszystkim.... I myślę że powinny się zająć tym osoby które są na forum od dawna, są aktywni również na moto (na torze jak i na mieście) proponował bym wybranie kilku takich osób i im zlecił zadanie "wymyślenia loga" bo tak to nic tylko każdy się przekrzykuje i będzie to trwało wieki.


PS. najbardziej podoba mi się logo użytkownika "niwy" ale supermen ;D to pierwsze.

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

290

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Bartek_125 napisał/a:

Moim zdaniem nie uda się wymyślić loga tak aby odpowiadało ono wszystkim.... I myślę że powinny się zająć tym osoby które są na forum od dawna, są aktywni również na moto (na torze jak i na mieście) proponował bym wybranie kilku takich osób i im zlecił zadanie "wymyślenia loga" bo tak to nic tylko każdy się przekrzykuje i będzie to trwało wieki.


PS. najbardziej podoba mi się logo użytkownika "niwy" ale supermen ;D to pierwsze.


Dobrze gada, polać mu, właściciel strony/forum z moderatorami ew. starymi wyjadaczami powinni decydować w tej sprawie.
Tak to będziemy napierdalać jeszcze następne 20 stron o tym kto co by chciał.

https://www.bikepics.com/members/81

291

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

W końcu coś konkretnego, nie logo ale w temacie.

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

292

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

No to niech decyduję data rejestracji, ilość postów i ilość zaliczonych zlotów .... hahahahahahaha dobra to z których mam wybierać wam to logo  :D:D:D

motoslide.com

293

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

pierdolenie... należy zachować pozory równouprawnienia tak długo, jak jest to kreatywne. A wiadomo, że na końcu zadecyduje Grupa Trzymająca Władzę. Od biedy zrobi się pseudodemokratyczne głosowanie i sfinguje wyniki.... Chłopaki sobie poradzą. Pewne rzeczy pozostają oczywiste nawet niewypowiedziane...

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

294

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

a ja i tak wydrukuje sobie na własną rękę 2 albo 3 naklejki od Niwego A a wy się kućcie

ale bym się dzisiaj wy*ebał !

295

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Lepiej szybko decydować bo w mgnieniu oka będzie kolejne 23 str,  mnóstwo innych projektów i większe niezdecydowanie, zamieszanie, morderstwa i bóg wie co jeszcze.... Jest kilka dobrych projektów.

PS. Powtarzam, że jestem za pseudo supermenem od "niwy" ale do polskiego akcentu można by to w biało czerwonych barwach udekorować

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !

296

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

No ja też jestem za supermenem.

297 Ostatnio edytowany przez Koso (2013-02-14 16:42:38)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

hacker33 napisał/a:

http://p1.bikepics.com/2013%5C02%5C13%5Cbikepics-2515752-800.jpg

Coś takiego na wahacz chętnie sobie nakleje, ewentualnie z zębatką

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

298 Ostatnio edytowany przez tadzik (2013-02-14 16:39:52)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

.

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

299

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Bartek_125 napisał/a:

Lepiej szybko decydować bo w mgnieniu oka będzie kolejne 23 str,  mnóstwo innych projektów i większe niezdecydowanie, zamieszanie, morderstwa i bóg wie co jeszcze.... Jest kilka dobrych projektów.

PS. Powtarzam, że jestem za pseudo supermenem od "niwy" ale do polskiego akcentu można by to w biało czerwonych barwach udekorować

Zgadzam się! :))
A zamiast zółtego dać białe. Nie będzie też tak raziło ze to jakaś podróbka loga Smana

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

300

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Dla zainteresowanych tą wersją:
http://img832.imageshack.us/img832/726/logosupermansm.jpg

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))