136 Ostatnio edytowany przez Koso (2013-02-12 00:36:07)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Brakuje rydzyka ;D

To ma być proste i rozpoznawalne logo, a nie jakieś zbędne pierdoły

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

137

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Rydzyka zdjęcie mają w logo na forum Maybacha hahaha :))

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

138

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

nie obraźcie się, ale było już dobre logo to szukacie w dupie miodu i macie indianina, Niwy pierwsza wersja nic wiecej

motoslide.com

139 Ostatnio edytowany przez punk891 (2013-02-12 01:28:10)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Jakby dopracować to z husarią, to nie jest w sumie głupi pomysł, tylko trzeba to jakoś tak lepiej wpasować, żeby nie było takie kanciaste.

@edit.

Jestem 100% za pomysłem z orzełkiem !!

Kawasaki KX250F

140

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

No pierwsza propozycja z orłem chyba że lekkie zmiany.

141

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Barteksm napisał/a:

nie obraźcie się, ale było już dobre logo to szukacie w dupie miodu i macie indianina, Niwy pierwsza wersja nic wiecej

+1

Orzeł do "dopieszczenia", ustalić/poprawić szczegóły i będzie gitara.

niwy- dobra robota! prosto zwięźle estetycznie i na temat.

142

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

niwy napisał/a:

MudAndTrucker: myślę że nie będzie problemu, ale to później żeby nie było podobnych logo jakby się wszyscy zdecydowali na supermana. Ale jak nie, to z chęcią pomogę.

Spoko, jasna sprawa.

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

143

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Koso napisał/a:

Na szybko, napis można bokiem, ale ja nie umiem jeszcze, dopiero od paru dni się bawie ;)
[url=http://imageshack.us/photo/my-images/13/gfhfgq.jpg/]http://img13.imageshack.us/img13/3366/gfhfgq.jpg[/url]


Ja bym z tym coś pokombinował. Orzeł to lipa.
Może zróbmy głosowanie takie jak w temacie z bluzą.

144 Ostatnio edytowany przez Sikorini (2013-02-12 10:10:44)

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

Orzeł  +1 . Dla mnie to jedyny wybór chyba że komiksowe SM wyżej.  Robicie igły widły a z  dupy wianki i szukacie na siłę.
Było dobre a ze komuś nie spasowało nie znaczy ze setkom innym osób nie pasuje.

Cagiva  SM 125-> Suzuki Rm 250-> Gasgas TXT PRO 280

145

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

gierwi napisał/a:
Kordzik napisał/a:

Logo z orłem świetne czekam na koszuklę :)

Dobrze by było jeszcze zrobić jakąś z dyskretnym znaczkiem, oprócz dużego loga, aby można było np. do pracy założyć i jednocześnie  mieć coś z ulubionego klimatu na sobie.

Zabro padłem :D

pzdr
Kordzik

Może stringi? Można założyć do pracy i nikogo w oczy nie kole!

Może w oczy nie kole ale w tyłek by pewnie uciskało, ja jestem zwolennikiem innych gaci. Po prostu nie lubię koszulek, bluz itd. z nawalonym na całej klacie czymś tam. wolę stonowane. Ale forumową i tak chcę :)

pzdr

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)

146

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

niwy napisał/a:

orzeł jest oryginalny, Polski. Pokusiłem się o pójście w inną stronę i to już ostatni orzeł bo im więcej go rysuję tym mniej mi się podoba.

http://s19.postimage.org/l03kwb1o3/logo_orzel_2.png

ZAJEBISTY

ale bym się dzisiaj wy*ebał !

147

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

a gdyby oko białe zrobic ? bo to troche jak wscieklizna wyglada :D

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

148

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

No to jest zarąbiste tylko ze to bardziej jest jak naklejka na wahacz. Sądzę ze to może zostać ale czy w logo nie powinno być samego symbolu jakiegoś obrazku i sam napis np SM Poland albo coś bo jak patrze na symbole innych to nikt tam nie ma adresu www.

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

149

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

bo w innych krajach są grupy sm z z tyloma członkami co u nas na krajowym forum:)
dlatego potem każda z nich robi sobie osobne logo forum itd.

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

150

Odp: Oficjalne logo supermoto.pl

a według mnie nie ma co patrzeć na innych, Polska to Polska a logo wyjebane

ale bym się dzisiaj wy*ebał !