16

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

na ebayu :)? podaj linka i się pochwal :D

Husa Husa HUsaaabeeerg :D

17

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

niezle tylko1550 w tamtych krajach da sie kupic ;p

18

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

na szybko z trasy do lublina crf450r z blacha (zarejestrowana) i licznikiem. do zrobienia swiatla.

http://p1.bikepics.com/2012%5C12%5C05%5Cbikepics-2486685-full.jpg
http://p1.bikepics.com/2012%5C12%5C05%5Cbikepics-2486686-full.jpg

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

19

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

Jak maszyna sie sprawuje.Do serducha zaglądałeś?Jakieś koszta?

20

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

Siemanko, nie wiem czy mogę pisać w tym temacie.
Mam prośbę czy ktoś ma konto na ebay.co.uk z kilkoma komentami i mógłby zalicytować dla mnie jakieś szroty?
Mam konto ale polskie i 2 komenty i jebańce angole mają nie raz notke że odwołują oferty cudzoziemców.

W zamian mogę coś pomóc przy naprawię sprzęta lub wymyć w ultradźwiękach gaźnik za friko.
Pozdro

21

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

tomekyzf426 napisał/a:

Siemanko, nie wiem czy mogę pisać w tym temacie.
Mam prośbę czy ktoś ma konto na ebay.co.uk z kilkoma komentami i mógłby zalicytować dla mnie jakieś szroty?
Mam konto ale polskie i 2 komenty i jebańce angole mają nie raz notke że odwołują oferty cudzoziemców.

W zamian mogę coś pomóc przy naprawię sprzęta lub wymyć w ultradźwiękach gaźnik za friko.
Pozdro

Tu nie chodzi o to aby mieć konto na ebay.co.uk tylko aby w danych konta nie mieć adresu rejestracji czy też wysyłki PL.
Więc jeżeli ktoś Ci wylicytuje te klamoty to będą one musiały być wysłane do UK a z UK dopiero do PL.

PS. Chyba dwa razy trafiłem na takie aukcje i po napisaniu do sprzedającego ten zmienił mi opcje wysyłki na PL. Oczywiście napisałem że spodziewam się wyższych kosztów wysyłki itd.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

22

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

anglicy nie lubia sprzedawac poza wyspe. mialem duze problemy ze sciagnieciem ostatnio crf'y bo angol piszczal ze musiala byc jakas pomylka bo on ustawil ograniczenie do uk. sprawa wyglada tak, ze podczas korespodecji widac twoj adres zamieszkania. jezeli jest ograniczenie np. uk to wystarczy ustawic adres wysylki na uk. jezeli nie chcesz aby bylo widac ze jestes z polski to musisz  rowniez zmienic adres zamieszkania. zawsze jest duzo tlumaczenia sie ze mieszkasz w uk a teraz jestes na wakacjach/swietach w pl ;) szrotow nie oplaca sie ciagnac chyba ze na czesci.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

23 Ostatnio edytowany przez tomekyzf426 (2013-02-06 22:13:53)

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

Panowie chodzi oto że nie raz ktoś ma jakaś rodzine zameldowana w Anglii i moze korzysta z ich konta lub ma takie możliwości. JA dobrze rozumiem i znam zasady działania ebay :)

Po zalicytowaniu przedmiotu i jego wygraniu i tak spedycja by wpadla z kasą po odbiór wiec chyba angol nie robilby problemu?

A co do szrotów to licytuje dla siebie jakieś padaki z odłozonych pieniedzy także nic nie trace :)

Dzięki za chęci Panowie raz jeszcze i pozdrawiam

24

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

Nawiązując do głównego tematu: sprawdzałeś jakoś tą firmę co tak niemalże w baśniowy sposób załatwiła sprawę i przywiozła Ci motocykl???
Większość z nas raczej ciężko będzie miała zdobyć się na taką odwagę jak Ty i powierzyć naszym rodakom hajs na nowe maleństwo. Nie wspomnę o tym że go nawet sprawdzili:))) ale ogólnie była by to zajebista perspektywa, że w końcu ktoś o nas pomyślał:)) Sam bym mógł zaufać gdyby naprawdę było to tak pewne jak w twoim przypadku, nie oszukujmy się...
Pzdr

Zajechałem R1 i poszła do żyda :)  hajs rozjebałem więc od nowa zbieram na coś co ma dwa kółka .. :)

25

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

sprawdzalem po forach i necie. obecnie sprowadzili mi dwa motocykle xr650r i crf450r. przy odbiorze crf'y wynikly komplikacje ze strony sprzedawcy - odrazu telefonicznie zostalem poinformowany przez firme co sie dzieje i co maja robic. nic na gembe nie bylo zalatwiane z kasa - wszystko zlecenie oraz kp. kazdego motonga testowali przed odbiorem i dopelniali formalnosci. zdam relacje ze sciagniecia crf'y ale to dopiero gdy bedzie w niej juz elektryka moze po weekendzie (przelacznik zespolony idzie mi 8 tygodni z usa - pochlastac sie mozna).

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

26

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

skoro jest jak mówisz tzn. że wreszcie się ktoś ogarnął i pomyślał :))) jak zrobisz crf-e to wrzuć zdjęcia razem z tą xr-ką, chciałbym je sobie porównać:))
A, jeszcze jedno- ściągają tylko z jakiegoś określonego rejonu kraju czy jak bym chciał to do szfabów też by pojechali???
Pzdr

Zajechałem R1 i poszła do żyda :)  hajs rozjebałem więc od nowa zbieram na coś co ma dwa kółka .. :)

27

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

ja sciagalem z kentu i za menchesterem i nie bylo problemu. na stronie maja informacje ze z terytorium niemiec tez moga. w weekend odbieraja mi kurtke motocyklowa z uk.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

28

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

Witam mam pytanko bede kupował moto od kolesia co mieszka w angi a przyjechał na wakacje sprzedać moto teraz pytanie co musze zrobic napisać z nim umowe te v5c i odeslac do angli może ktoś to wytłumaczyć krok po kroku co mam robić.

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

29

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

nic nie musisz odsylac. bierzesz cale v5c. spisujesz umowe. jezeli w umowie jako miejsce sprzedazy wpiszesz Polsak to placisz jeszcze podatek od kupna. sprawdz tylko numer ramy i czy w papierach sprzedawca widnieje jako wlasciciel.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

30

Odp: Kupno i sprowadzenie moto z UK + rejestracja

W czwartek firma z Lublina przywiozła mi DR-Z400SM kupiona na ebayu. Operacja trwała tydzień. Motocykl porzadnie zabezpieczony.Kontakt bardzo dobry.Jedyna rzecz jaka jest nie w porządku, to że nie dopilnowali zgodności danych na umowie i w V5C. Na szczescie Anglik wysle mi w poniedziałek poprawna wersje. Mam pytanie czy trzeba tłumaczyc strone tytułową V5C czy wystarczy tylko strona numer dwa?