1

Temat: kto prostuje tarcze hamulcowe

mam nowiutka tarcze 320  ale letko skrzywiona jesli ktos wie gdzie prostuja tarcze to piszcie pozd

2

Odp: kto prostuje tarcze hamulcowe

Idź do kowala. Bez urazy ale moim zdaniem takich rzeczy się nie naprawia.

DRZ400SM, KTM 990 ADV

3

Odp: kto prostuje tarcze hamulcowe

Jak na moje oko taka tarcza prędzej pęknie niż ktoś Ci ją wyprostuje. Ciekawe jak to jest, że tarcza jest nowiutka i już krzywa

READY TO >> TERROR

4

Odp: kto prostuje tarcze hamulcowe

kiedyś jak się prostowało, to przy hamowania od temperatury znowu się wichrowała.. ale nie wiem, może technologia się zmieniła

5

Odp: kto prostuje tarcze hamulcowe

WTF!?


tarcz hamulcowych sie nie prostuje. Tak samo jak sie nie zaklada uzywanych kondonow.

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

6

Odp: kto prostuje tarcze hamulcowe

radziu napisał/a:

nie zaklada uzywanych kondonow.

I tu się nie zgodzę, znajomy, jedzie na jednym kondomie na non stopie, mówi że po "robocie" wymyje pod kranem i można jechac dalej :]

A co do tacz hamulcowych, miałem proponowac gientarkę, ale widzę że prostowanie jest piętnowane ;)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

7

Odp: kto prostuje tarcze hamulcowe

Latałem kiedyś Trimuphem 675 Daytona, podczas jednego upalnych dni jak zapierdalałem Gierówką do Warszawy powykrzywiało mi obydwie przednie tarcze hamulcowe - serwis powiedział że tarcz się nie prostuje tylko wymienia na nowe - wymienili na gwarancji.

8

Odp: kto prostuje tarcze hamulcowe

dzieki chlopaki teraz juz wiem ze trzeba bedzie  pojechac po nowa i tyle pozd

9

Odp: kto prostuje tarcze hamulcowe

A jaką masz dokładnie tarczę? Motomastera?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: kto prostuje tarcze hamulcowe

jak naginalem w serwisie nissana w usa to tarcze byly frezowane. ale to byl serwis samochodowy a nie motocyklowy ;)

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach