16

Odp: Tablica rejestracyjna a kąt mocowania

Morał z tego taki : "jeźdz z blachą, lecz trzymaj ją w placaku" I nie czerwień się podczas kontroli, tylko udawaj ze mówisz szczerą prawdę.

17

Odp: Tablica rejestracyjna a kąt mocowania

dokładnie.

18 Ostatnio edytowany przez KWINTO (2013-01-15 10:41:03)

Odp: Tablica rejestracyjna a kąt mocowania

Jakoś  nie wyobrażam  sobie    latać  non-stop   bez  tablic.
Wolałbym  już  na  zawiasie   zamocować  i w razie  zaleceń  przy ewentualnej  kontroli   wyprostować.   
Ostatecznie   tablica  u mnie  znalazła się  pod  zadupkiem na stałe.  Jest oświetlona i wszystko  oprócz kąta  pochylenia  jest  homologowane. W przypadku kontroli  i czepiania się  będę wciskać, że  tak  kupiłem  w salonie   i już  4 rok  tak latam  a Pan  Policjant  jest  pierwszym, który  się  przyczepił pomimo że  nie jest jedynym , który mnie  dokładnie  kontroluje.
Życie  pokaże  jak to wygląda  w praktyce.

19

Odp: Tablica rejestracyjna a kąt mocowania

Ja blache mam pod katem okolo 45 stopni, ale sposob na zaslanianie mam inny.

Przed wyjazdem (po umyciu moto) klade na tablice smar, jakas szmatka w formie takiej paraboli od polowy w dol, ze tylko narozniki gorne nie sa tluste. Po czym biore sucha ziemie i rzucam na tablice. Przykleja sie, jest ok. Po chwili polewam to woda, wtedy wyglada jakby faktycznie sie zachlapala od kola blotem.

W przypadku kontroli mowie, ze nie widzialem, bo jezdzilem po blocie i zawsze mam chusteczki w kieszeni, ze moge to na miejscu wyczyscic.

Ani razu nie dostalem mandatu, tylko uwaga, ze tablice nalezy wyczyscic. Polecam. Ale moze sie zdarzyc, ze sie ktos dop... ;d

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

20

Odp: Tablica rejestracyjna a kąt mocowania

motor czysty, a tablica uje... to policjant musi być idiotą żeby się nie zorientować ;D

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

21

Odp: Tablica rejestracyjna a kąt mocowania

Jak wam do motoru nie pasuje to albo bez albo do kurtki sobie przyszyjcie;DDD