106

Odp: Zawody 2013

W treningach nie musisz leciec, mozesz poleciec w treningach np 2h wtedy placisz 2*20 zł. Nie wiem czy w 2013 dalem stowe za jakis dzien treningowy.
Ubezpieczenie masz wliczone do licencji ktora musisz miec.
To NIE jest egzamin. To jest POGADANKA. Jak nie wiesz to pytajacy sam odpowiada i egzamin trwa dalej.
Za pierwsze miejsce w pucharze PZM jest telewizor LG, a w Mistrzostwach dodaja jeszcze konsole PS3. Co zrobic, taki kraj ze jada taniocha. na szczescie sa to nagrody za poszczegolne rundy a na koniec sezonu daja juz nieco wiecej. Bo w pucharze dostajesz na wlasnosc nowego Kata SMR, niestety w wersji podstawowej (Polska, k...a). Dlatego lepiej od razu do MP sie zapisac bo za 1 miejsce masz Huske RRke, oplacone wpisowe na kolejny rok i mechanika.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

107

Odp: Zawody 2013

Crazy napisał/a:

W treningach nie musisz leciec, mozesz poleciec w treningach np 2h wtedy placisz 2*20 zł. Nie wiem czy w 2013 dalem stowe za jakis dzien treningowy.
Ubezpieczenie masz wliczone do licencji ktora musisz miec.
To NIE jest egzamin. To jest POGADANKA. Jak nie wiesz to pytajacy sam odpowiada i egzamin trwa dalej.
Za pierwsze miejsce w pucharze PZM jest telewizor LG, a w Mistrzostwach dodaja jeszcze konsole PS3. Co zrobic, taki kraj ze jada taniocha. na szczescie sa to nagrody za poszczegolne rundy a na koniec sezonu daja juz nieco wiecej. Bo w pucharze dostajesz na wlasnosc nowego Kata SMR, niestety w wersji podstawowej (Polska, k...a). Dlatego lepiej od razu do MP sie zapisac bo za 1 miejsce masz Huske RRke, oplacone wpisowe na kolejny rok i mechanika.

Gdzie tak jest to ja już się tam zapisuję :)

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

108

Odp: Zawody 2013

Crazy napisał/a:

Za pierwsze miejsce w pucharze PZM jest telewizor LG, a w Mistrzostwach dodaja jeszcze konsole PS3...
za 1 miejsce masz Huske RRke, oplacone wpisowe na kolejny rok i mechanika.

:) umarłem

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

109 Ostatnio edytowany przez Lubart (2013-01-07 12:58:12)

Odp: Zawody 2013

ale, ale jak jedziesz pierwszy wyścig to nie masz jeszcze licencji, czyli ubzepieczenie kupujesz oddzielnie. Czy też wersja dwa przed pierwszym wyścigiem płacisz za licencję odbywasz teorię, potem praktykę i uzbezpieczenie cię obowiązuje?
Zaświadczenie od lekarza sportowego wydawane jest na rok, czy krócej?
a telewizor jest z 3D?

Czy może ktoś napisać terminy rozgrywek - pilnie potrzebuje

***427***

110

Odp: Zawody 2013

12 maj Gostyń
26 maj Bydgoszcz

co dalej jeszcze nie jest potwierdzone będę wiedział w tym tygodniu.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

111

Odp: Zawody 2013

Niestety telewizor nie jest z 3D. Taki kraj, ale to juz bylo mowione. Wieje sandalem z maslem i dlugo tego nie zmienimy.

Badanie lekarskie od lekarza sportowego (od 2012r) jest wazne przez rok.

Z licencja nie pamietam jak jest w SM, ale jak zdawalem crossowa licencje rok temu to na miejscu przed zawodami placilem za licencje i jakies grosze za ubezpieczenie. Wiec nie musialem niczym sobie glowy zaprzatac. A i tak spoznilem sie na start ;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

112

Odp: Zawody 2013

Ej wy poważnie mówicie że są nagrody? To o wiele lepiej niż w innych dyscyplinach, a tu narzekanie że nie ma 3d. W głowach się poprzewracało od tego dobrobytu :)

wzium?

113 Ostatnio edytowany przez MudAndTracker (2013-01-07 13:58:19)

Odp: Zawody 2013

Lubart napisał/a:

ale, ale jak jedziesz pierwszy wyścig to nie masz jeszcze licencji, czyli ubzepieczenie kupujesz oddzielnie. Czy też wersja dwa przed pierwszym wyścigiem płacisz za licencję odbywasz teorię, potem praktykę i uzbezpieczenie cię obowiązuje?
Zaświadczenie od lekarza sportowego wydawane jest na rok, czy krócej?

Może pomoże, na pewno nie zaszkodzi:
[url]http://forum.supermoto.pl/post130891.html#p130891[/url]

pozdr
Michał, Wrocław
KTM EXC-R 530 [Alpina + Beringer] => Husaberg FS 650 Force [Berginer + Adler + Power4Suspension + Akrapovic]

114

Odp: Zawody 2013

maniek-rr312 napisał/a:

12 maj Gostyń
26 maj Bydgoszcz

co dalej jeszcze nie jest potwierdzone będę wiedział w tym tygodniu.

bardzo fajnie się zaczyna ;-)

a co do nagród to tak jak pisze Crazy, jaki kraj takie nagrody, temat podejmowany juz nie raz, żeby telewizor bez 3D, to jest wstyd, ale co zrobić, ścigać sie trzeba...

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

115

Odp: Zawody 2013

MudAndTracker napisał/a:

Może pomoże, na pewno nie zaszkodzi:
[url]http://forum.supermoto.pl/post130891.html#p130891[/url]

Informacje jakie zebrałeś w tym wątku są bardzo pomocne, ale według mnie nie do końca precyzują kwestię ubezpieczenia podczas pierwszego startu. Czy należy je wykupić przed zawodami, czy też można je nabyć na torze? Z tego co pisze Crazy to wychodzi, że można to załatwić na torze.

BTW. myślę, że nie tylko we własnym imieniu, ale także pozostałych dziękuję za wsparcie i cierpliwość w wyjasnianiu kolejnych kwestii;)

***427***

116 Ostatnio edytowany przez trawer (2013-01-07 14:42:21)

Odp: Zawody 2013

ubezpieczenie na pierwszy start wykupisz tuż przed zawodami w biurze zawodów koszt 30-50 zeta już dokładnie nie pamiętam a jak chcesz się ubezpieczyć na wieczór i noc przed zawodami to nie wiem czy ktoś Cię ubezpieczy :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

117

Odp: Zawody 2013

Czy ktos wie jak bedzie wygladala obsada w 2013 w MP?
Maniek, masz rozeznanie?
Wiem ze Marcys sie wyprzedaje bo ma inne plany na 2013, a co z reszta?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

118 Ostatnio edytowany przez samson (2013-01-07 14:51:57)

Odp: Zawody 2013

biorąc pod uwagę nowy regulamin dopuszczonych do MP będzie max 3 zawodników ;) reszta dalej szuka dodatku do płynu chłodniczego :)  Podobno polskie licencje uzyskali już: Tamonis Aurelisus, Vorlicek Petr, Hermunen Mauno - to info z centrali PZM ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

119

Odp: Zawody 2013

Crazy napisał/a:

Czy ktos wie jak bedzie wygladala obsada w 2013 w MP?
Maniek, masz rozeznanie?
Wiem ze Marcys sie wyprzedaje bo ma inne plany na 2013, a co z reszta?

1. Crazy
2. Maniek
3. Rybski
4. Szymon
5. Żółty ?
6. Kaczor ?
7. Czapka
8. Paweł Ż
9. Jędrzej Ż
10. Tomasz Ż
11. Rafał
12. Michał Eliasz
13. Sebek
14. Marcin Kołoczek
15. Marcin Dziawer ?

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

120

Odp: Zawody 2013

samson napisał/a:

biorąc pod uwagę nowy regulamin dopuszczonych do MP będzie max 3 zawodników ;) reszta dalej szuka dodatku do płynu chłodniczego :)  Podobno polskie licencje uzyskali już: Tamonis Aurelisus, Vorlicek Petr, Hermunen Mauno - to info z centrali PZM ;)

DOBRE :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999