2,296

Odp: Bluza SUPERMOTO

Maciek525 napisał/a:
JERY napisał/a:

Normalnie to trwa 2-3 tyg, wiec nie dzwonilem po 2 dniach bo bez sensu. Mowilem mu ze zalezy mi zeby to bylo zrobione do 20. Zobaczymy.


JERY... zdemolowałeś wiarę moją w cuda :)

Hmmm... ja dałem się nabrać..... z doświadczenia... proces samej produkcji takich bluz to max 3 godziny (zakładając dobry sprzęt wykonawcy), terminy 2-3 tygodnie wynikają z dostępności samego towaru (bluzy) i miejsca w kolejce u wykonawcy nadruku... miałem nadzieję, że wpadliśmy w jakiś puste okienko produkcyjne a tu okazało się, że to dobry suchar prowadzącego a nie k***a Mikołaj ;)

Ale bluzy nie sa kupowane. One sa szyte. Trzeba zrobic wykroje. Dac do druku. Potem do szycia. Swiat musil by stanac w miejscu dla mnie, zeby to zrobic w 2 dni :)

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

2,297

Odp: Bluza SUPERMOTO

JERY napisał/a:

Ale bluzy nie sa kupowane. One sa szyte. Trzeba zrobic wykroje. Dac do druku. Potem do szycia. Swiat musil by stanac w miejscu dla mnie, zeby to zrobic w 2 dni :)

No to zmienia postac rzeczy :) teraz nawet śmieszne z tą wysyłką ;) hehe

2,298

Odp: Bluza SUPERMOTO

Jak temat wygląda ? Kiexy można spodziewać się wysyłki ??

2,299

Odp: Bluza SUPERMOTO

kamil206 napisał/a:

Jak temat wygląda ? Kiexy można spodziewać się wysyłki ??

Temat wygląda tak, że wszyscy czekamy na bluzy:) Wysyłki można się spodziewać w momencie odebrania bluz z produkcji przez Jerego:)

SmKTM terrOR #136

2,300

Odp: Bluza SUPERMOTO

Tyle to wiem. Jery powiedz kiedy można się spodziewać wysyłki ?

2,301

Odp: Bluza SUPERMOTO

Jutro powinienem odebrac, wiec sroda lub czwartek. Nie wiem jak ja to ogarne bo pracuje od 13 do 2 w nocy. Jesli ktos nie musi koniecznie miec tego na gwaizdke to moze sie wpisac nizej. I tak bede musial reszte nocki zarywac zeby to popakowac i wyslac. Do tego poczta tez jest zawalona przesylkami z okazji swiat. Bedzie cieko. Bez kitu.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

2,302

Odp: Bluza SUPERMOTO

Bez napinki. Poza tym na poczcie jest taki mlyn, ze i tak paczka nie dojdzie przed swietami.
Ja moge poczekac.
Osoby na cisnieniu moga sobie zrobic wycieczke do Lodzi;)

***427***

2,303

Odp: Bluza SUPERMOTO

JERY napisał/a:

Jutro powinienem odebrac, wiec sroda lub czwartek. Nie wiem jak ja to ogarne bo pracuje od 13 do 2 w nocy. Jesli ktos nie musi koniecznie miec tego na gwaizdke to moze sie wpisac nizej. I tak bede musial reszte nocki zarywac zeby to popakowac i wyslac. Do tego poczta tez jest zawalona przesylkami z okazji swiat. Bedzie cieko. Bez kitu.


Dla mnie luz.

2,304 Ostatnio edytowany przez Jvezii (2012-12-17 18:11:28)

Odp: Bluza SUPERMOTO

kurde.. znowu sie zgapiłem ;(

-Indywidualne okleiny z własnym wzorem cały motocykl. Zainteresowanych zapraszam na PW.
-Spawanie wydechów, aluminium, metali kolorowych, usuwanie wgniot z dyfuzorów, piaskowanie i toczenie dorabianie zamienników itp. Zainteresowanych zapraszam na PW.
No price counts, counts a common passion and your joy ; ))

2,305

Odp: Bluza SUPERMOTO

Ja też bez ciśnienia, mogę poczekać cierpliwie.

2,306

Odp: Bluza SUPERMOTO

a może ktoś z Łodzi móglby sobie po to podjechać ;) ;)

chce coś dobrego założyć juz do wigilii hehe ! ;)

2,307

Odp: Bluza SUPERMOTO

Jery u mnie też bez ciśnienia:) może być po świetach

SmKTM terrOR #136

2,308

Odp: Bluza SUPERMOTO

Bez ciśnienia

2,309

Odp: Bluza SUPERMOTO

Dla mnie też nie ma problemu.

Kawasaki KX250F

2,310

Odp: Bluza SUPERMOTO

Lubart napisał/a:

Bez napinki. Poza tym na poczcie jest taki mlyn, ze i tak paczka nie dojdzie przed swietami.
Ja moge poczekac.
Osoby na cisnieniu moga sobie zrobic wycieczke do Lodzi;)

Na poczcie to ogólnie jest kocioł:) i paczki często giną:/

SmKTM terrOR #136