2,251

Odp: Bluza SUPERMOTO

właśnie się zaczęłam zastanawiać czy S wcisnę na zbroje... hmmm... ryzyk fizyk...trudno najwyżej będzie tylko do kościoła :)

BZYKKK vel Suzuki DRZ 400 SM

asfalt, las, krzaki, błoto... oto oto supermoto!!! :)))))

2,252

Odp: Bluza SUPERMOTO

WSZYSCY CI KTÓRZY NIE WPŁACILI PRZEDŁUŻAJĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA.
PROPONUJĘ DAĆ CZAS NA WPŁATĘ MAXIMUM DO PIĄTKU I POTEM NIECH JERRY JEDZIE Z TEMATEM... 35 SZTUK MAMY ZAPŁACONYCH - 7 OSÓB NIE WPŁACIŁO. UWAŻAM ŻE SZKODA CZASU. ;p

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

2,253

Odp: Bluza SUPERMOTO

Podpisuję się również pod powyższym postem Suermocarza

2,254

Odp: Bluza SUPERMOTO

SuperMocarz napisał/a:

WSZYSCY CI KTÓRZY NIE WPŁACILI PRZEDŁUŻAJĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA.
PROPONUJĘ DAĆ CZAS NA WPŁATĘ MAXIMUM DO PIĄTKU I POTEM NIECH JERRY JEDZIE Z TEMATEM... 35 SZTUK MAMY ZAPŁACONYCH - 7 OSÓB NIE WPŁACIŁO. UWAŻAM ŻE SZKODA CZASU. ;p

+1

SmKTM terrOR #136

2,255

Odp: Bluza SUPERMOTO

wplacono :)

K ocham
T ylko
M otocykle

2,256 Ostatnio edytowany przez maniek38 (2012-11-29 18:34:11)

Odp: Bluza SUPERMOTO

Zgadzam sie  z SuperMocarzem

2,257

Odp: Bluza SUPERMOTO

ktos podpowie jak z tym rozmiarem do zbroi ? ;)

2,258

Odp: Bluza SUPERMOTO

JERY. Nie wiem czy odczytałeś ode mnie PW. Bartłomiej Jarek to ja. Sorry za przyhamowanie tematu. pozdrawiam

2,259 Ostatnio edytowany przez JERY (2012-11-30 12:54:42)

Odp: Bluza SUPERMOTO

1.SUPERMOCARZ - XS LUB S , L , XL - czyli razem 3 sztuki                                         WPLATA 240     KURIER
2. Staruch - XXL jeśli jest, jeśli nie to XL - 1 szt.                                                        WPLATA 90 WYSYLKA BRZOZA
3. PRELUDE2000 - L - 1szt                                                                                         WPLATA 90 WYSYLKA BRZOZA
4. Konradoz - L 1szt                                                                                                  WPLATA 80  WYSYLKA BRZOZA
5. psh - L -1szt.                                                                                                           WPLATA 80 WYSYLKA BRZOZA
6. Jojo - M lub L - 1 szt.                                                                                               WPLATA 80 WYSYLKA BRZOZA
7. oskaaa - XL 1szt                                                                                                      WPLATA 80 WYSYLKA BRZOZA
8. Sarar - L - 1 szt                                                                                                       WPLATA 80 WYSYLKA BRZOZA
9. TRAWER - S - 1szt
10. Dzinkss - XL - 1szt                                                                                                           WPLATA 90
11. Magic - S - 1 szt                                                                                                               WPLATA 90
12. punk891 - L 1szt                                                                                                              WPLATA 90
13. grosia - S - 1 szt                                                                                                            WPLATA 90
14. Gałka - M - 1 szt                                                                                                             WPLATA 90
15.77kanzas -L-1 szt.
16. Barteksm - XL-1szt.                                                                                                       WPLATA 90
17.Norek - L - 1 szt.
18. snowboarder - XL - 1 szt.                                                                                              WPLATA 90
19. kamil206- L i XL- 2szt                                                                                                     WPLATA 167
20.Black-Jack - XL - 1szt.                                                                                                      WPLATA 90
21.Mallly200sx - M- 1szt
22. dżejkop - M - 1 szt.                                                                                                         WPLATA 90
23.dody - M - 1 szt
24. Maciek525 - L - 1 szt.                                                                                                     WPLATA 90
25. Tomuś - L - 1 szt.
26. JACA - L - 1 szt.                                                                                                              WPLATA 90
27. Charakterny - M - 1 szt.                                                                                                  WPLATA 90
28. MarkoSM - L - 1szt.
29. sushi - L i XL- 2szt                                                                                                           WPLATA 167
30. Lubart M 2 szt. Bez grafiki z przodu                                                                                WPLATA 167
31. krzysiek1232- L- 1 szt.                                                                                                    WPLATA 90
32. balagan XL 1szt.                                                                                                             WPLATA 90
33. takusmc XL 1szt                                                                                                             WPLATA 75 ODBIOR OSOBISTY
34. maniek38 L 2 szt.                                                                                                           WPLATA 167
35. Joker - Jurczak Roman XL 1 szt.                                                                                      WPLATA 90
36. Miczukow - L 1 szt.                                                                                                          WPLATA 90

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

2,260

Odp: Bluza SUPERMOTO

Jery poszło na priv ;)

2,261

Odp: Bluza SUPERMOTO

SuperMocarz napisał/a:

WSZYSCY CI KTÓRZY NIE WPŁACILI PRZEDŁUŻAJĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA.
PROPONUJĘ DAĆ CZAS NA WPŁATĘ MAXIMUM DO PIĄTKU I POTEM NIECH JERRY JEDZIE Z TEMATEM... 35 SZTUK MAMY ZAPŁACONYCH - 7 OSÓB NIE WPŁACIŁO. UWAŻAM ŻE SZKODA CZASU. ;p

up up ! pospieszcie się ludziska...

wr 250x

www.bikersbook.pl

2,262

Odp: Bluza SUPERMOTO

sushi napisał/a:

ktos podpowie jak z tym rozmiarem do zbroi ? ;)

jeżeli lubisz luźne bluzy - ja np lubie - to mam luźną XLke na co dzień, a na buzzera - robi się obcisło.
Lubisz obcisłe - to rezygnujesz z możliwości założenia na zbroję.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

2,263

Odp: Bluza SUPERMOTO

pieniążki dzisiaj poszły ;)

Jeśli napisałem post dłuższy niż dwa zdania to znaczy że byłem najebany i nie traktuj go poważnie :D

KTM EXC 525

2,264

Odp: Bluza SUPERMOTO

tylko ze na liscie Cię nie widzę

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

2,265 Ostatnio edytowany przez docent (2012-11-30 19:30:09)

Odp: Bluza SUPERMOTO

mój błąd, pomyliłem tematy..., zapisałem się na bluzę z "supermenetm"

Jeśli napisałem post dłuższy niż dwa zdania to znaczy że byłem najebany i nie traktuj go poważnie :D

KTM EXC 525