2,386

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

I/JG53_Pogo napisał/a:

Daj foty jak możesz ?

[url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.452399234810654.123027.100001217445548&type=1[/url]

[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=428034503927197&set=a.428034487260532.102172.100001619528537&type=1&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-prn1%2F550682_428034503927197_96063436_n.jpg&size=900%2C599[/url]

2,387

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

To co robimy z tym torem w siemcach? Wpadł tam ktoś ostatnio oblukać jak to wygląda? Tor ma potencjał tylko jest troszku zaniedbany.. Z wirkiek się pojebało, więc trzeba się gdzieś na nowy sezon przerzucić.

READY TO >> TERROR

2,388

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Olaff napisał/a:

To co robimy z tym torem w siemcach? Wpadł tam ktoś ostatnio oblukać jak to wygląda? Tor ma potencjał tylko jest troszku zaniedbany.. Z wirkiek się pojebało, więc trzeba się gdzieś na nowy sezon przerzucić.

No wygląda to tam fajnie trochę ogarnąć trzeba ale to i tak po zimie (czyt. kwiecień/maj jak już dużo nauki nie ma) tak więc żeby na wakacje było gdzie latać :) Po za tym by się najlepiej trzeba było spytać właściciela czy możemy tam w ogóle przebywać bo on jak sobie nie będzie życzył to inna sprawa niż na Wirku bo to jego teren :-)

2,389

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dukers napisał/a:
Olaff napisał/a:

To co robimy z tym torem w siemcach? Wpadł tam ktoś ostatnio oblukać jak to wygląda? Tor ma potencjał tylko jest troszku zaniedbany.. Z wirkiek się pojebało, więc trzeba się gdzieś na nowy sezon przerzucić.

No wygląda to tam fajnie trochę ogarnąć trzeba ale to i tak po zimie (czyt. kwiecień/maj jak już dużo nauki nie ma) tak więc żeby na wakacje było gdzie latać :) Po za tym by się najlepiej trzeba było spytać właściciela czy możemy tam w ogóle przebywać bo on jak sobie nie będzie życzył to inna sprawa niż na Wirku bo to jego teren :-)

jakies 8 lat temu (+ ,- ) bylo juz ogarniete chlop quady tam wypozyczal ale nagmnnie mu to nocami zasmiecali,niszczyli -taki urok pl,jak jest tor kolo domow to idzie utrzymac porzadek ale jezdzic nie idzie a jak jest na odludziu to znowu ciezko upilnowac - wiem jak mielismy tor motocrossowy 25 zrzszonych 12 sie skladalo 5 przychodzilo na prace a jezdzilo 100 calkiem obcych :) ale bez marudzenia jak bede mial czas wolny to chetnie pomoge w ogarnianiu.pozdrawiam

K ocham
T ylko
M otocykle

2,390

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja proponuje dowiedzieć się co i jak z torem w Wodzisławiu Śląskim. Ktoś był? Jak ze wstępem na sm, jak się jeździ, jakie koszta itp?

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

2,391

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Chodzi Ci o tor kartingowy w Czyżowicach? Jeśli tak, to słyszałem, że nie można na moto wbijać.

http://bikepics.com/members/rr666/
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Transalp 600 '96 (jeszcze kiedyś SM kupię!)

2,392 Ostatnio edytowany przez Dukers (2012-10-14 20:37:16)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Peka napisał/a:

Ja proponuje dowiedzieć się co i jak z torem w Wodzisławiu Śląskim. Ktoś był? Jak ze wstępem na sm, jak się jeździ, jakie koszta itp?

A gdzie to w Wodzisławiu w ogóle jest ? Nawet nie wiedziałem że tam coś takowego siedzi. Trzeba się zorientować :)


Dody napisał/a:
Dukers napisał/a:
Olaff napisał/a:

To co robimy z tym torem w siemcach? Wpadł tam ktoś ostatnio oblukać jak to wygląda? Tor ma potencjał tylko jest troszku zaniedbany.. Z wirkiek się pojebało, więc trzeba się gdzieś na nowy sezon przerzucić.

No wygląda to tam fajnie trochę ogarnąć trzeba ale to i tak po zimie (czyt. kwiecień/maj jak już dużo nauki nie ma) tak więc żeby na wakacje było gdzie latać :) Po za tym by się najlepiej trzeba było spytać właściciela czy możemy tam w ogóle przebywać bo on jak sobie nie będzie życzył to inna sprawa niż na Wirku bo to jego teren :-)

jakies 8 lat temu (+ ,- ) bylo juz ogarniete chlop quady tam wypozyczal ale nagmnnie mu to nocami zasmiecali,niszczyli -taki urok pl,jak jest tor kolo domow to idzie utrzymac porzadek ale jezdzic nie idzie a jak jest na odludziu to znowu ciezko upilnowac - wiem jak mielismy tor motocrossowy 25 zrzszonych 12 sie skladalo 5 przychodzilo na prace a jezdzilo 100 calkiem obcych :) ale bez marudzenia jak bede mial czas wolny to chetnie pomoge w ogarnianiu.pozdrawiam

No ja tak samo będzie czas to pomogę. Ale tak jak pisałem lepiej zorientować się z gościem. W sumie to fajnie jak by to ogrodzone było bo my to posprzątamy a przyjdą jacyś i po rozwalają i jeździj tak co jazdy sprzątać ...

2,393

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

RR napisał/a:

Chodzi Ci o tor kartingowy w Czyżowicach? Jeśli tak, to słyszałem, że nie można na moto wbijać.

[url]http://torkartingowy.wodzislaw.pl/[/url]
Jest jeszcze coś gdzie drifterzy ćwiczą, ale może to ta sama miejscówa. RR, to twoje rejony jak tam sprawa wygląda?

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

2,394

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Byłem w tych Siemianowicach jakiś czas temu nagrałem nawet filmik z przejazdu który pokazuje stan toru i przy torowej okolicy postaram się jutro zgrać i zapodać gdzieś na neta to sobie zobaczycie . Generalnie jest potencjał , syf do ogranięcia.. 4/5 osób 30 minut roboty i można latać dookoła górki i lasy więc może tam śmigać spokojnie kilka maszyn i raczej nikt płakał nie będzie , fakt faktem wieczorami siedzą tam chyba pijaki bo sporo szkła się tam kula...

2,395

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

dj-mati napisał/a:

Byłem w tych Siemianowicach jakiś czas temu nagrałem nawet filmik z przejazdu który pokazuje stan toru i przy torowej okolicy postaram się jutro zgrać i zapodać gdzieś na neta to sobie zobaczycie . Generalnie jest potencjał , syf do ogranięcia.. 4/5 osób 30 minut roboty i można latać dookoła górki i lasy więc może tam śmigać spokojnie kilka maszyn i raczej nikt płakał nie będzie , fakt faktem wieczorami siedzą tam chyba pijaki bo sporo szkła się tam kula...

a jak jest z wlasnoscia terenu po ktorym sie dojezdza?bo to tez trzeba miec obadane w razie -w :)

K ocham
T ylko
M otocykle

2,396

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dody napisał/a:
dj-mati napisał/a:

Byłem w tych Siemianowicach jakiś czas temu nagrałem nawet filmik z przejazdu który pokazuje stan toru i przy torowej okolicy postaram się jutro zgrać i zapodać gdzieś na neta to sobie zobaczycie . Generalnie jest potencjał , syf do ogranięcia.. 4/5 osób 30 minut roboty i można latać dookoła górki i lasy więc może tam śmigać spokojnie kilka maszyn i raczej nikt płakał nie będzie , fakt faktem wieczorami siedzą tam chyba pijaki bo sporo szkła się tam kula...

a jak jest z wlasnoscia terenu po ktorym sie dojezdza?bo to tez trzeba miec obadane w razie -w :)

Gorzej jak się Leśniczy dojebie że za głośno bo to też może być 1- dlatego że to w lesie jest :/

2,397

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dukers napisał/a:

Gorzej jak się Leśniczy dojebie że za głośno bo to też może być 1- dlatego że to w lesie jest :/

Wtedy to zostaje taktyczny odwrót i w długą :)
Ogólnie zgodę można mieć itp ale idę o zakład, że jeżeli nie jakieś służby (policja, leśniczy, straż leśna) to jakiś przykładny obywatel ze starym niemieckim dowodem i dokumentami w UB się doczepi :)
Zostaje, ogarnąć zgodę właściciela i można by się zabierać za sprzątanie.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

2,398

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:

jakiś przykładny obywatel ze starym niemieckim dowodem i dokumentami w UB się doczepi :)


^^ :D :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

2,399

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:

Wtedy to zostaje taktyczny odwrót i w długą :)

Hehe :D No to lecimy ! :P Gorzej jak mu quada kupią a to będą fajne nagrywki na jutjuba :D

2,400

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Co do tego toru kartingowego jak pisałem - kiedyś się orientowałem (jakieś 1,5 roku temu) i nie można było na moto wbijać. Podobno kiedyś jeździli i ludziom hałas przeszkadzał. Nie wiem jak teraz, sprawdzę przy okazji, w środę powinienem być z powrotem w Wodzichu to podjadę/zadzwonię/wyślę maila i napiszę co dalej. O tym torze do driftu nawet nie słyszałem, podjadę tam też przy okazji.

http://bikepics.com/members/rr666/
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Transalp 600 '96 (jeszcze kiedyś SM kupię!)