1

Temat: Magneto w husce nie chce zejść ;/

Jest tam jakies zabezpieczenie na tym magnecie czy jak? bo jest tak dopier że już 3 dorabiane ściągacze sie zerwały ,a nie były z gówna. Jakaś rada?

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę

2

Odp: Magneto w husce nie chce zejść ;/

zależy jak używasz ściągacza. jeśli tylko pokręcasz to żaden ściągacz nie wytrzyma. musisz założyć ściągacz wkręcać śrubę do maksymalnego napięcia ale tak żeby jej nie przeciągnąć. następnie musisz zaopatrzyć się w akcelerator kinetyczny słusznej wagi i zaj...ć w w śrubę od ściągacza koło powinno odskoczyć, a jak nie to masz problem.
Pozdrawiam

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

3

Odp: Magneto w husce nie chce zejść ;/

zadzwon do booster.com.pl porozmawiaj z Marcienm z serwisu, dorabiali klucz zeby sciagnac magneto z mojej huski, napewno ci pomoga

4

Odp: Magneto w husce nie chce zejść ;/

Akcelerator kinetyczny zwany inaczej młotkiem powinien być stosowany na założony i naprężony dosyć mocno ściągacz. Sam ściągałem niedawno magneto (zatarłem co nieco w silniku od jazdy na kole)
Załóż ściągacz, dobrze dokręć śrubę która wchodzi w wał korbowy, a następnie w tę samą śrubę dobrze przypierniczaj młotkiem. Mi zeszło po 15 minutach dopiero. Ale zeszło.

Yamaha WR 400 F

5

Odp: Magneto w husce nie chce zejść ;/

ma może ktoś z warszawy pożyczyc ściągacz do huski? na 1 dzień?

Dorobiony 4  ściągacz z jakiegoś "kosmicznego" metalu od brata i malina. Zeszło.

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę