2,296

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Haje robią niepotrzebnie. W naszych filmach były gorsze akcie. Po prostu komuś z "góry" się nie spodobało i aferę kręci :D
Przeciez ich do więzienia nie wsadzą :D Niby za co ? Niby kogo ? Skoro ich nie znają ? :D Nie wydaje mi się żeby zrobili im cokolwiek poza zastraszaniem. Ale jestem ciekawy rozwiązania sprawy

Jedynie co to mogą ziomka od nissana dojebać. Ktoś na sadisticu dopatrzył się, że w którejś tam klatce filmu widać jego blachy :/ poza tym w niektórych scenach jest twarz pokazana. On to może mieć przejebane

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

2,297

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

daniken napisał/a:

Haje robią niepotrzebnie. W naszych filmach były gorsze akcie. Po prostu komuś z "góry" się nie spodobało i aferę kręci :D
Przeciez ich do więzienia nie wsadzą :D Niby za co ? Niby kogo ? Skoro ich nie znają ? :D Nie wydaje mi się żeby zrobili im cokolwiek poza zastraszaniem. Ale jestem ciekawy rozwiązania sprawy

Jedynie co to mogą ziomka od nissana dojebać. Ktoś na sadisticu dopatrzył się, że w którejś tam klatce filmu widać jego blachy :/ poza tym w niektórych scenach jest twarz pokazana. On to może mieć przejebane

+1
Hardcorów na motorach nie ujebią :D Mogą im naskoczyć bo ch***a na nich mają a na necie były gorsze akcje.
Drifter faktycznie może mieć przejebane.

Bez moto...

2,298

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

jak dla mnei git produkcja !  nareszcie i u nas sie cos dzieje   tylko najgorsze jest to ze dopiero widac na tym filmie jaki asfalt u nas jest niebezpieczny gosc w tym aucie co chwila tracił przyczepnosc ^^... tak btw.. padnie kilka babac na zawał widzac takei cos  to i dla nas lepiej i dla zusu ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

2,299

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

mazziwrx napisał/a:
daniken napisał/a:

Jedynie co to mogą ziomka od nissana dojebać. Ktoś na sadisticu dopatrzył się, że w którejś tam klatce filmu widać jego blachy :/ poza tym w niektórych scenach jest twarz pokazana. On to może mieć przejebane


Drifter faktycznie może mieć przejebane.

raczej wątpie żeby on sie tym przejmował jak w kij ludzi i policji pod okiem jest a ten biały nissan i jeszcze jakieś czarne auto se driftują wokół  ronda prze pół godziny a z resztą jak jest twarz pokazana to nie widać jak on jedzie więc nawet jak to odpikselują to co mu zrobią jak nie mają dowodów że to on

Dwu rurka ●0●
https://www.facebook.com/Enduroodcinateam?notif_t=page_invite_accepted
https://www.youtube.com/channel/UCYV8bbKRwrZfIIc8wr4fhyA

2,300

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ten kolo na quadzie to juz nie pierwszy raz. Ostatnio opowiadal jak to ledwo co przed policja spierdolil bo go gonili za brak blach i nie zatrzymanie sie do kontroli.

KTM SMC 690

2,301

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

to juz wiem dlaczego filmik usunęli... ja nic nie widziałem, ja nic nie wiem hehe Produkcja zajebista!

2,302

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

[url]http://vimeo.com/49719052#[/url]

Jakby jeszcze ktoś nie dowidział

READY TO >> TERROR

2,303

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Śmigamy cos jutro po Mikołowie albo gdziekolwiek ? Olaff chetny ?

XR400R  Enduro/SM

2,304

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja bym jutro chętnie wyskoczył ale mam tylko dwie godzinki wolne 15-17. Jak będziecie latać w tych godzinach to dajcie znać

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

2,305

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Marcin, a która godzinka Ci pasuje? Ja bym coś pogumował, bo już jakoś mi idzie, ale to jeszcze nie to.

READY TO >> TERROR

2,306

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

grucha napisał/a:

Ten kolo na quadzie to juz nie pierwszy raz. Ostatnio opowiadal jak to ledwo co przed policja spierdolil bo go gonili za brak blach i nie zatrzymanie sie do kontroli.

jMy z chłopakiami nic nie publikujemy, żeby się czasami ktoś n ie przypierdolił, nam rozgłos nie potrzebny.
Jak byśmy mieli wrzucać filmiki ile razy przelecieliśmy na czerwonym na gumie  to prędzej na bank ktoś by się przyjebał.
Np tekst przed popołudniowym lataniem: " nie lecimy na centrum bo już mnie rano raz gonili.

TOR JEST WSZęDZIE

2,307

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Mysle ze kolo 13 najpozniej 14 mam juz czas takze mozemy sie gdzies ustukac

XR400R  Enduro/SM

2,308

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

To może na Chudowie przed 12?

READY TO >> TERROR

2,309

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

jezeli o mnie chodzi to dopiero tak od 13 mial bym czas a pozniej mozemy cisnac ile wlezie....

XR400R  Enduro/SM

2,310

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Możliwe, że jutro też coś pociskam, kto jeszcze chętny?

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS