31

Odp: Nietuzinkowe auto do ślubu potrzebne!!!!!!!!!!!!!

Taki typer to pewnie z miliard :)

---

Pozdrawiam
Hubert

32

Odp: Nietuzinkowe auto do ślubu potrzebne!!!!!!!!!!!!!

hacker33 napisał/a:

moje marzenie...

Integra? Kiedyś to był zajebisty rarytas, teraz ich sporo sprowadzają i dość tanie są..

Koni niewiele, praktycznie seria z małymi modami, 200km. Ale zrobiłem praktycznie wszystko na około, zawias betonowy wyścigowy, krótka skrzynia do 200km/h (seryjne 244km/h odcina), hamulce przerobione na 300mm z zaciskami brembo 4 tłoczki i wiele wiele innych, cały zawias przebudowany, skrócone zwrotnice, karbonowa klapa, skrzydło replika mugena, maska laminat, teraz jeszcze wleciał kubełek, generalnie zabawka :)

wzium?

33

Odp: Nietuzinkowe auto do ślubu potrzebne!!!!!!!!!!!!!

No właśnie nie ma ich za wiele w obrocie.
Cenę trzymają i to nieźle - 20-30 tys za 15 letnie auto to dość sporo.
Jedyny minus tego auta to spalanie. I tylko dlatego to auto nie będzie moim następnym.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

34

Odp: Nietuzinkowe auto do ślubu potrzebne!!!!!!!!!!!!!

dawno tu nie zagladalem, ale jezeli jeszcze aktualne to
znajomy mial chyba Citroën Traction Avant z ~37 roku  - czarny gangsterski wóz, jak chcesz mogę zapytać, lub inny ale dalszy znajomy ma Opla Ascone A ('70-75) bardzo ładnie zrobionego - wyniyl na dachu i te sprawy. jak coś - pv

p.s.  może jakieś moto z koszem  ?

Suzuki DR 350@SM i Aprilia Mana 850GT

35

Odp: Nietuzinkowe auto do ślubu potrzebne!!!!!!!!!!!!!

Dzięki Vlad, już coś mam na oku, jutro będe miał potwierdzenie czy termin wolny więc zamelduje tu w temacie co i jak..

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

36

Odp: Nietuzinkowe auto do ślubu potrzebne!!!!!!!!!!!!!

A może Jaguar xf? Robi wrażenie, oglądaliśmy ale niestety moja narzeczona uparła się na auto retro więc szukam dalej, ale Jack jest naprawdę przepiękny ahhhhh   [url]http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Auto-do-slubu/Perfect-Mobile.html[/url]

37

Odp: Nietuzinkowe auto do ślubu potrzebne!!!!!!!!!!!!!

Jest już panamera, dzięki wszystkim za pomoc!

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

38

Odp: Nietuzinkowe auto do ślubu potrzebne!!!!!!!!!!!!!

o masz, to ja specjalnie na tę okazje lusterko kupiłem do swojego i wyczyściłem fotele :-d

Green

39

Odp: Nietuzinkowe auto do ślubu potrzebne!!!!!!!!!!!!!

Łooo! Zdjęcie Integry 300m od mojego domu :-)

40

Odp: Nietuzinkowe auto do ślubu potrzebne!!!!!!!!!!!!!

[url]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/485889_413171132051044_600943939_n.jpg[/url]


Nietuzinkowe ? :D

Dr.Bigos 0,7

Częstochowa okolice pisac !