1,246

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://wyborcza.pl/1,82949,6828746,Morderca_jest_kim_innym_niz_to_opisuja_media.html[/url]

1,247

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kurw... dbam o sprzęta, nie katuje na dotarciu, nie stawiam się na terrorach by nie kręcić go przez pierwszy 1000km, chucham, dmucham i doglądam. A tu wracam z pracy i..... leży franca - wiatr przewrócił, płyn ze zbiorniczka wyrównawczego wyciekł, porysowany handbar, porysowany slider osi i podnóżek. Ja pierdo.... Co za dzień!

1,248

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

PRELUDE2000 napisał/a:

kurw... dbam o sprzęta, nie katuje na dotarciu, nie stawiam się na terrorach by nie kręcić go przez pierwszy 1000km, chucham, dmucham i doglądam. A tu wracam z pracy i..... leży franca - wiatr przewrócił, płyn ze zbiorniczka wyrównawczego wyciekł, porysowany handbar, porysowany slider osi i podnóżek. Ja pierdo.... Co za dzień!

życie...
to Ci współczuje:(

1,249

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

chujowa pogoda mało łba dzisiaj nie urwało , temperatura też czerwcowa :/

motoslide.com

1,250 Ostatnio edytowany przez SUPERMOTO (2012-06-26 19:37:02)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

PRELUDE2000 napisał/a:

kurw... dbam o sprzęta, nie katuje na dotarciu, nie stawiam się na terrorach by nie kręcić go przez pierwszy 1000km, chucham, dmucham i doglądam. A tu wracam z pracy i..... leży franca - wiatr przewrócił, płyn ze zbiorniczka wyrównawczego wyciekł, porysowany handbar, porysowany slider osi i podnóżek. Ja pierdo.... Co za dzień!

a najmocniej dzisiaj padało oczywiście gdy wracałrm z pracy.
Mnie kiedyś wiatr przewrócił motocykl w przed dzień przyjazdu klienta. Połamane lusterko, klamka i podnużek wygięty, do tego wyciekł olej i wacha. Znam ten bol, zeby pogoda miała ryja......

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

1,251

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

A do mnie jakiś czas temu dzwonił gość, któremu sprzedałem moto, z pytaniem gdzie można kupić części. Bo jakiś menel szedł, za..ebał z kopyta w motocykl i uciekł (i to na strzeżonym podziemnym parkingu).

Też musiało boleć.

XR400

1,252

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

PRELUDE2000 napisał/a:

kurw... dbam o sprzęta, nie katuje na dotarciu, nie stawiam się na terrorach by nie kręcić go przez pierwszy 1000km, chucham, dmucham i doglądam. A tu wracam z pracy i..... leży franca - wiatr przewrócił, płyn ze zbiorniczka wyrównawczego wyciekł, porysowany handbar, porysowany slider osi i podnóżek. Ja pierdo.... Co za dzień!

to docieraj na ostro :)

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

1,253

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

SUPERMOTO napisał/a:

zeby pogoda miała ryja......

He he - to poprawiło mi nastrój

1,254

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Prelude, to jeszcze 1000 nie nawinales?

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

1,255

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Handbar i slider to elementy sluzace do ochrony moto przy upadku. Jak sie porysza to wymien lub zostaw podrapane przynajmniej brdzie fura bojowo wygladala. :)

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

1,256 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2012-06-27 01:04:02)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

PRELUDE2000 napisał/a:

kurw... dbam o sprzęta, nie katuje na dotarciu, nie stawiam się na terrorach by nie kręcić go przez pierwszy 1000km, chucham, dmucham i doglądam. A tu wracam z pracy i..... leży franca - wiatr przewrócił, płyn ze zbiorniczka wyrównawczego wyciekł, porysowany handbar, porysowany slider osi i podnóżek. Ja pierdo.... Co za dzień!

Przynajmniej się wypucowałeś czemu to nie latasz na terrorach. ;)
A morał z tergo jaki ? Nie warto dmuchać i chuchać. Zresztą tylko te pierwsze zadrapanie boli, a później już się tak człowiek nie przejmuje :D

Ja swego duka docierałem według tej drugiej szkoły... czyli na ostro ;) według tej samej teorii takie spokojne docieranie wcale nie polepsza parametrów silnika. To nie instrukcja a zdrowy rozsądek dyktuje nam właściwe obroty silnika ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,257

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

kwkm napisał/a:

Prelude, to jeszcze 1000 nie nawinales?

Niestety mam w pracy piekło - więc z przyjemności pozostał tylko przelot do biura i z powrotem...

1,258

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja zrobilem 700km. I to w tym sezonie bedzie chyba na tyle

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

1,259

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zna ktoś jakąś stronkę w PL gdzie mogę wystawić statek na sprzedaż ?? Pomijając Shipbroker.pl , allegro

http://bikepics.com/members/bolekzko/

Honda XR 125 > Suzuki DRZ 400 SM > Suzuki DRZ 400 SM > Husqvarna SM 125 S > Suzuki DRZ 400 ESM > i znowu nic ..

1,260

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

PRELUDE2000 i radziu ja już natłukłem w tym sezonie ponad 5000km,tak na marginesie ryski na moto to tak jak blizny dla faceta, trzeba mieć czas na swoje przyjemności, a latanie na terrorach jest bezcenne:-)

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ