1

Temat: KTM Duke 200

Witam ,jest plan zakupu nówki sztuki .I pytanie czy ktos miał kontakt z tym sprzętem  i ewentualne opinie.Czas nabyć jakiegoś motonga mojej kobicie .Dodam ,że zakup planuje zrobic w Rapidzie Poznań.

Arras KTM 690 SMC-R

2

Odp: KTM Duke 200

Mój kuzyn w Londynie ma taki, model 2011 i bardzo sobie chwali, oczywiscie rakieta, to nie jest ale do przemiesczania sie miedzy autami znakomity, a przy tym spalanie w okolicy 3,5-4 litry w miescie, wiec narzekac nie mozna :)

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

3

Odp: KTM Duke 200

He, nie lepiej byloby kupic jakas DRZ-te? Widac sporo kobiet na takich. Chyba ze Gladius Suzuki, ktory w rankingach jest numerem 1 dla dziewczyn?

4

Odp: KTM Duke 200

Ja też za Dr-z ale uparte stworzenie z tej kobity i co robić.KTM i koniec.

Arras KTM 690 SMC-R

5

Odp: KTM Duke 200

Mało która baba ma jakieś pojęcie o maszynkach więc może jednaj ją przekonaj...Pewnie się jej te plastiki pomarańczowe podobają :)

6

Odp: KTM Duke 200

Na pewno nie warto namawiać na coś, co się z góry nie podoba. Mnie tak namówili na crf'e w końcu kupiłem i crf i ktm'a, bo o kacie zawsze marzyłem : P. Szkoda tylko, że z katem się pośpieszyłem bo teraz ten smr 560 na allegro : /

7

Odp: KTM Duke 200

a no ładny ładny tylko dziwne ,że tyle się utrzymuje na alle.. może niech jej zmieni w drz plastiki na ktm-owskie i dziewczyna będzie zadowolona a Aras będzie miał mniej grzebania i kosztów ;p

8

Odp: KTM Duke 200

zmieni plastiki a ona nawet nie pozna, ze to suzuki

9

Odp: KTM Duke 200

E tam, KTMy to nie Alfy zeby non stop w serwisie siedzialy. Ja juz w swoim EXC 40mth bez serwisu przejechalem i jakos zyje. Oczywiscie oleje, filtry i ogien:D
P.S. Ah ten 560 SMR :D Chociaz widac ze strasznie wyplakowany

10

Odp: KTM Duke 200

Aleksander.mx napisał/a:

He, nie lepiej byloby kupic jakas DRZ-te? W


i za tydzien braknie jeje mocy  . wbijej sie jeje nozka od biegow w silnik  i  w dodatku bedzie mogla sobie to jako zabytek zarejestrowac i nikt sie nie skapnie  ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest