1

Temat: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Hej
kupiłem wczoraj drz E i chciałbym wystartować w zawodach, (nie mam jesze małych kółek ale to chyba nie przeszkoda) jak się uda to w Lublinie. niechodzi mi o to żeby zdobywać jakieś zaszczytne tytuły, puchary itp ale przede wszystkim o dobrą zabawę. jednak jak to zazwyczaj bywa wszystko co przyjemne jest niemoralne, tuczące lub nielegalne a przy okazji bywa niebezpieczne (niemoralne + niebezpieczne to moje ulubione połączenie :D)
i tu moje pytanie czy ktoś się orientuje jakie są koszty dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego czy trzeba wykupić na cały rok czy można na jeden start itp.
będę wdzięczny za jakieś informacje, jak ktoś się orientuje jak jest z ubezpieczeniem motocykla to także bym prosił o info

Pozdrawiam

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

2

Odp: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie motocykla nie obowiązuje na torze.

3

Odp: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

tyle to ja wiem. dlatego się pytam o dodatkowe ubezpieczenie, nie tylko na motocykl ale też zdrowotne przede wszystkim.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

4

Odp: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

ogolnie kazdy zawodnik ma NNW (czy to w licencji, czy wykupywane za 25zl za runde) ale z wlasnych dowsiwadczen wiem ze nie na za wiele sie zdaje.
Po mojej glebie w poznaniu na r6 dwa lata temu ostro sie poturbowalem, zmiazdzylem kostke, wylewy do stawow, miesiac zwolnienia,pierdy smierdy dostalem 2500zl

co do dodatkowego ubezp to jest dosyc drogie (bo normalne nie obowiazuje na torze) i dodatkowo oficjele z toru zle na to patrza (ale co moga zrobic).
kiedys jakis amator w pretendentach w poznaniu sobie wykupil takie dodatkowe zdrowotne no ii wyplacili mu chyba 10000zl ale pozniej ubezpieczyciel pozwal AW za co panowie Kaluzowie sie bardzo pogniewali :)

ubezpieczenie torowe motocykla (drogowego-r6) od uszkodzen kosztuje tez okolo 10000zl (albo tyle kosztowalo 2 lata temu jak sie dowiadywalem)

[url=http://supermoto.scigacz.pl]A ja sobie... [img]http://www.forum.motosports.pl/images/smilies/motorower.gif[/img]  [img]http://sabathius.com/r2r_logom.png[/img] [b] #[color=green]6[/color] [/b] [/url]

5

Odp: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Ja mam dodatkowe ubezpieczenie na życie w Allianz.
I jest tam np. taki zapis:
"Allianz Życie jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu zgonu/zdarzenia w następstwie .... w wyniku:
6)uprawiania następujących niebezpiecznych sportów lub aktywności fizycznej: sporty motorowe lub motorowodne, sporty powietrzne, nurkowanie przy użyciu specjalistycznego sprzętu, skoki na gumowej linie, speleologia, wspinaczka górska i skałkowa, rafting i wszystkie jego odmiany, heliskiing, a także uczestniczenie w wyprawach survivalowych;"

Tak więc jak będziesz się gdzieś ubezpieczał to dokładnie przeczytaj warunki ubezpieczenia, bo może się okazać że będzie tam zapis, że jeżeli sobie coś zrobisz na motocyklu to Ci nic nie wypłacą, tak jak mi :(

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

6

Odp: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

A w ogóle to po co zakładasz że coś Ci się stanie :D

7

Odp: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

hacker33 napisał/a:

a także uczestniczenie w wyprawach survivalowych;


Czyli podczas wyjazdu z Warszawy w czasie długiego weekendu, jesteś nieubezpieczony.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

8

Odp: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

mam ubezpieczenie wykupione przez pracodawcę ale jak się okazało w zeszłym roku po złamaniu obojczyka - wypadek w drodze do pracy - nie przysługuje mi z tego tytułu odszkodowanie więc zamierzam sobie wykupić ubezpieczenie na własną rękę i zrezygnować z tego bo po co mi takie ubezpieczenie.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

9

Odp: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Crazy_Russian napisał/a:
hacker33 napisał/a:

a także uczestniczenie w wyprawach survivalowych;

Czyli podczas wyjazdu z Warszawy w czasie długiego weekendu, jesteś nieubezpieczony.

No z tego wynika, że nie :D A jak się przeczyta wszystkie paragrafy to wynika z nich, że jestem ubezpieczony od .... niczego hehe :P
I pomyśleć, że płacę za to co miesiąc 60zł :]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Płać mi co miesiąc 60. U Ciebie się nic nie zmieni, a ja będę zadowolony :D