1

Temat: wymiana reflektora w moto z UK?

Jakie macie doświadczenia z wymianą przednich reflektorów w moto z UK?

Chciałem zarejestrować moją suczkę (przyjechała z UK) i nie wiem czy przy pierwszym przeglądzie się doczepią czy może przejdzie, bo reflektor świeci dość mizernie i raczej oślepiać innych nie będzie?

Pozdr.

DR-Z 400 SM ----> WR 450 SM

2

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

Nie zwrócą na to uwagi moim zdaniem

HUSABERG 82

3

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

Ja latam na lampie z uk i jest spoko ;) na dwoch stacjach nie chcieli zrobic przegladu a na trzeciej nawet nie zwrocili uwagi wiec badz wytrwaly w poszukiwaniach hehe

NO RISK NO FUN

4

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

jazlo napisał/a:

wiec badz wytrwaly w poszukiwaniach

no właśnie nie było by problemu z wytrwałością jeżeli bym jeździł legalnym sprzętem... a tak każdy wyjazd to ryzyko :/

DR-Z 400 SM ----> WR 450 SM

5

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

Rejestrowałem moto 2 tyg temu właśnie przywiezione z UK i nikt na to nie spojrzał przy przeglądzie

6

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

Chłopaki, no nie róbcie jaj. Kupujecie DR-Zety do latania na gumach i bokami po winklach a przejmujecie się głupim światełkiem.

Kolega zarejestrował bez problemu DR-Z E bez kierunków i lusterek, też z Anglii - chcieć to móc. Tam zresztą jest prostokątny reflektor i bardzo to nie przeszkadza. W mojej VFR - też Angielka - jest gorzej bo są 4 osobne reflektory i nigdy nie ma problemu na przeglądzie. Wiem że niektórych to może denerwować, szczególnie jak jadą puchą z naprzeciwka po zmroku ale jest wiele lepszych sposobów na wydanie 2K pln za komplet kontynentalnych reflektorów.

7

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

wiem z forum fireblade że nie jedna CBR-ka jeździ z angielskimi światłami, nikt nigdy nie miał problemów na przeglądzie i kierowcy aut nie są oślepiani chyba że założysz Xenon. jeśli jest regulacja to powinno się dać ustawić reflektor w pozycji neutralnej czyli tak jak w stanach a to jest już dopuszczone przez nasze normy.
Pozdrawiam.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

8

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

Kiedys (w 1998) zatrzymal mnie gliniarz i sprawdzal, czy mam homologacje lampy i czy czasem nie jest z UK.
Wiec czasem sie zdarza ...

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

9

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

byłem na stacji diagnostycznej pytać czy robią przeglądy moto z UK i pierwsze pytanie zabrzmiało: "A zmienił pan reflektor...?"

Przypadek czy próba wyłudzenia kasy?

Tak że stacji w Koziegłowach nie polecam ;)

DR-Z 400 SM ----> WR 450 SM

10

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

idź do jakiegoś handlarza i spytaj się gdzie on robi przeglądy...

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

11

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

hmmmm - qrcze swoim pytaniem

laska3001 napisał/a:

byłem na stacji diagnostycznej pytać czy robią przeglądy moto z UK i pierwsze pytanie zabrzmiało: "A zmienił pan reflektor...?"Przypadek czy pr�ba wy�udzenia kasy?Tak �e stacji w Kozieg�owach nie polecam ;)


sam im zusegorowales odpowiedz. Rejestrowalem 2 takie motocykle i oczywiscie krecili, kombinowali ale podbili.

Jedz nastepnym razem na przeglad a nie na przeglad moto z UK - mysle ze samo to zalatwi sprawe :)

---------------------
---------------------
nu zajec pagadi

12

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

nie wiem jak jest w sm ale e przednie pampa jest przymocowana do lag za pomocą gumowych opasek, więc w tym przypadku zmiana geometrii będzie polegała na podłożeniu czegokolwiek z odpowiedniej strony.
Pozdrawiam

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

13

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

Ale oryginalna lampa od e to niezła padaka ,w SM juz sa mocowane konkretniej:)
Przyjedz do Wawy to "wyczarujemy" Ci stempelek;)

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

14

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

Bondek napisał/a:

nie wiem jak jest w sm ale e przednie pampa jest przymocowana do lag za pomocą gumowych opasek, więc w tym przypadku zmiana geometrii będzie polegała na podłożeniu czegokolwiek z odpowiedniej strony. Pozdrawiam

Gumowych opasek tak ale mimo to sama lampa również ma regulację góra dół.

HUSQVARNA TE250 '08

www.ProMX.pl - odzież, części  i akcesoria off-road
GG 8809197

15

Odp: wymiana reflektora w moto z UK?

ale miałem przypał. pojechałem na przegląd bladym do servisu volvo na Samochodowej/Garażowej i mi nie podbili bo podobno mam wydech za głośny. a to pech bo to pierwszy raz kiedy mi wydech sprawdzali, a wydech mam scorpion'a z homologacją. więc nie wiele myśląc pojechałem do innego zakładu i tam mi podbili przegląd bez problemu i to na 2 lata :D a głośność też badali. jakoś mi to chaotycznie wyszło ale mam nadzieję że każdy zrozumie o co mi chodziło.

a co do lampy w drz e to już miałem się okazję przekonać że to tylko fake żeby można było zarejestrować motonga.

Pozdro

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"