1

Temat: Panowie ... !!!

Panowie taka WIELKA prosba, czy ktoś z Was ma jakies dojscia do hurtowni lub sklepu gdzie mozna w miare szybko i z DUŻYMI rabatami dostac czesci do DRZ-400 z 2002 ?? :D
Potrzebuje tlok, korbe, łozyska na wał i uszczelke pod głowice.

Dzieki z góry za pomoc w kupnie w/w częsci :D :D :D

Za pomoc w kupnie te dwie...... z avatara moge odstapic na jeden dzien :D

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

2

Odp: Panowie ... !!!

Podbijam do tematu ,po ostatnim wypadzie rowniez bardzo chetnie zaopatrze sie w niktore czesci do DRZty;]

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

3

Odp: Panowie ... !!!

Gadaj z gościem o wdzięcznym nicku "pompognojówa" :D Tyra we 3&fun a oni są dealerem suzuki i mają swój warsztat. Mieliście okazję się poznać przy okazji treningu w Rdm.

4

Odp: Panowie ... !!!

Senso co się dzieje ? Wreszcie zmieniasz swoją wolną huske na coś porządnego  ?

www.propitbike.pl

5

Odp: Panowie ... !!!

psatp napisał/a:

Senso co się dzieje ? Wreszcie zmieniasz swoją wolną huske na coś porządnego  ?

nie  niezmieniam :P tylko naprawiam kumplowi drz400 i musze kupic gdzies w miare tanio w/w czesci bo za duzo kasy juz nie ma :(

Panowie a czy ktos ma numer telefonu do "pompognojówki"

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

6

Odp: Panowie ... !!!

OLEK MOTOCYKLE polecam, maja prawie wszystkie części a jak nie mają to powiedzą kiedy będą mieli.

naprawdę solidna firma.


kuszący ten avatar SENSO, w sumie dobre ćwiczenie na nadgarstki...

7

Odp: Panowie ... !!!

No kurcze, mnie też czeka w tym sezonie na 100% wymiana tłoka/cylindra. Ale nie wiem czy nie kupić przy okazji od razu Ateny 440 :) Senso popatrz na ebayu - te ateny nie są znowu tak drogie a sprzedają to od razu w kompletach z uszczelkami, pierścieniami - cały komplet - tylko zakładać.
PS: jakbyś zamawiał - daj znać. Może zamówimy razem, to transport będzie na pół :)

pozdr,

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

8

Odp: Panowie ... !!!

dragilla sie uaktywnil!!!

przyjezdzaj po graty bo sie rozejda....
lukasz za tydzien bemowo...

[url=http://supermoto.scigacz.pl]A ja sobie... [img]http://www.forum.motosports.pl/images/smilies/motorower.gif[/img]  [img]http://sabathius.com/r2r_logom.png[/img] [b] #[color=green]6[/color] [/b] [/url]

9

Odp: Panowie ... !!!

senso napisał/a:

Za pomoc w kupnie te dwie...... z avatara moge odstapic na jeden dzien :D


Takie wymiętolone?!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10

Odp: Panowie ... !!!

senso napisał/a:

Panowie taka WIELKA prosba, czy ktoś z Was ma jakies dojscia do hurtowni lub sklepu gdzie mozna w miare szybko i z DUŻYMI rabatami dostac czesci do DRZ-400 z 2002 ?? :DPotrzebuje tlok, korbe, łozyska na wał i uszczelke pod głowice. Dzieki z góry za pomoc w kupnie w/w częsci :D :D :D Za pomoc w kupnie te dwie...... z avatara moge odstapic na jeden dzien :D


Witam, na allegro mozna kupic wszystko
widzialem u jednej osoby tlok ok 500, korbe ok 400 i uszczelki gora ok 120 ( do glowicy to tylko aso pewnie ) czesci nowe nie pamietam nick'a ale w zakonczonych pewnie to znajdziesz pod haslem drz

pozdr

Beta M4 Supermotard

11

Odp: Panowie ... !!!

Ja wlasnie remontuje swoja DRZ i z tego co mowil mechanior to cylinder mial isc do honowania, ale tlok jest ok.Udalo mi sie kupic nowe czesci i bede mial do sprzedania cylinder i tlok. Nie wiem tylko dokladnie w jakim stanie dokladeni jest cylinder, tlok ma byc wg mechaniora gut. Mi sie udalo kupic te oryg czesci w ktore pytasz w bardzo dobrej cenie :D, ale i tak tanio nie bylo.

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

12

Odp: Panowie ... !!!

Z tego co się orientuję, to po honowaniu tłok już do cylindra nie będzie pasował :)

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

13

Odp: Panowie ... !!!

Ooo widze ze blisko blisko ;)

Ja za bardzo na mechanice sie nie znam. Ja juz prawie mam nowy cylinder i tlok wiec te stare to sobie najwyzej powiesze w garazu.
Sam myslalem o zestawie BBK ateny bo zestaw yoshi za duza kupe kasy kosztuje. NAjtansza atena 440 to koszt ok 300$. Ale mi sie trafil tlok z cylindrem za rozsadne pieniadze.

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570