1

Temat: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

Jak sądzicie? Chce kupić nowy wydech, Yoshimurę można mieć za 1000 dolców, czyli około 3.000 zł. Wygląda bosko. Myślicie, że coś daje do DRZ 400 SM?... Bo wiecie, dla wyglądu już można ją kupić, ale miło gdyby 3000zł dawało też coś więcej...

Więcej info na str. głównej super-moto.pl

2

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

jasne, łykaj.... :) napisz jak się sprawują :D .............. przy pierwszej glebie :) :)  :) 

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

3

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

przy pierwszym locie po asfalcie bedzie 3000zł jak psu w dupe ;) hehe

a tak powaznie to nie szkoda ci do takiego motoru ladowac takiej kasy na cos co uszkodzi sie jak bedziesz jezdzil normalnie a nie jak emeryt??

NO RISK NO FUN

4

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

Sądzę, że kupowanie takiego wydechu do seryjnego DRZ jest, że tak powiem nie taktowne.
Takie rury dobrze będą się czuły w dobrze pogrzebanym moto np. z jakimś Big Bore Kit, FCR, ostrymi wałkami itd.
A jeżeli wsadzisz to do siebie to może zyskasz te...3KM :P + będziesz największym lanserem w PL  :D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

w sumie poniekąd macie racje, jednak wiecie... Mówicie, że nie warto itd. Ja uważam, że skoro coś robią do czegoś i coś jest porządne, to warto... Oczywiście cena nie zachęca, aczkolwiek chciałbym coś co zmieni dźwięk tego SM, bo strasznie mnie wkurza jego głośność... :(...

Ale po głębszym przemyśleniu... Drogo.. ;)...

Ale z ciekawości, jak macie jakieś info jak owe wydechy się sprawują to piszcie - zawsze warto wiedzieć, a wyglądają miodzio ;)

6

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

Alu napisał/a:

... Mówicie, że nie warto itd. Ja uważam, że skoro coś robią do czegoś i coś jest porządne, to warto...

ALU warto bo naprawde slicznie wygladaja tylko kazdy odrazu ma przed ocxami kolejna swoja glebe i widzi jak te 3 tysie sie pieknie zdzieraja na asfalcie . Tak czy inaczej gdybym mial dobrego sponsora lub bogatych rodzicow to juz bym je mial :D ( w drugim moto na miasto ;) )

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

7

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

fakt, fakt... ale cóż, pomarzyć można... ;-))

8

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

Ja bede oryginalny. MI sie to po prostu nie podoba. 2 kominy do DRZty ? Nieee. Jesli juz to dopasowac komin yoshi od RMZty. On fajnie wyglada :)

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

9

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

Mi się marzy Tri-cone
http://www.yoshimura-jp.com/products/mx_motard/drz400sm_s/cyclone/images/drz_tricone_cyc.jpg

a tutaj filmik jak gada :D
[url]http://www.youtube.com/watch?v=USO37E7P84U[/url]

Niestety yoshimura sprzedaje go tylko w Azji :(

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

Pracuje jak każda inna Yoshi w DRZ. U siebie założyłem zwykłą końcówkę Yoshi. Gada tak samo a zawsze taniej. Zadzwoń do Grandysów w Łodzi mi sporo opuścili z ceny. Zapłaciłem i za trzy dni DRZ zaczęła gadać  jak by miła 600 Cm3  i 100 koniów.

11

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

Moim zdaniem nie warto wydawać 3000 PLN na crash pady. To jest specjalna wersja dla Kevina Schwantza. Jeśli on glebił z tym wydechem, powiedzieli mu: "don't worry Kev, are you OK?" a w naszych realiach-bankructwo!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

gdyby ktoś chciał posłuchać

[url]http://www.youtube.com/watch?v=6cavUgjvNvc&feature=related[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

13

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

Jeżeli masz stary kaprys i nieodpartą potrzebę władowania w coś kasy... to wyłącznie twoja sprawa. Ale kupić go i potem trząść się nad byle ryską... :P
Nie myśl też że piszemy to z zazdrości, wydać 3 koła dla przyrostu mocy rzędu 3 koni i samego dźwięku.. hehe... powodzenia Ci życzę!!!!  Nie będę tu zachwalał swego wydechu, bo na takim kupiłem (wiec sobie jest) ale... widziałem taki na wyprzedaży za 990zł.
Nikt tu Ci chyba nie doradzi, kupuj, kupuj bo będziesz miał fajną nalepkę.
Bez urazy ale... jaki masz gaźnik, jakie w nim dysze, tak szuka się mocy. I jeszcze Ci zostanie na dobry komplet opon i piwo dla kumpli (za dobrą rade)


Ps. Do Bartka.
Bez urazy Bartek ale to twoje słowa "że przyrostu mocy nie odczuwasz żadnego" Starałem się tak dobrać słowa byś nie musiał się obrażać.  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

14

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

maniek.o napisał/a:

Pracuje jak każda inna Yoshi w DRZ. U siebie założyłem zwykłą końcówkę Yoshi. Gada tak samo a zawsze taniej. Zadzwoń do Grandysów w Łodzi mi sporo opuścili z ceny. Zapłaciłem i za trzy dni DRZ zaczęła gadać  jak by miła 600 Cm3  i 100 koniów.

A który model masz tego tłumika? I czy to tajemnica ile Cię to kosztowało?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

15

Odp: Nowa Yoshimura Twice Pipe!

Maniek zaraz nam powie jak brzmią wszystkie yoshi przy wydechu BIG GUN.
Dobrej nocy wszystkim audiofilom życzę.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR