1,576

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Deszczowiec napisał/a:

Chyba jak zwykle koło 17.30 będzie. Z tego co wiem, to najpierw jeździmy a potem grill, piwo i kobiety.  :)

Wez sie człowieniu ogarnij. JA mówie o spotkaniu terrorystycznym o godzinie 14stej, a ty o treningu wieczornym. Jedno z drugim nie koliduje, nie wadzi, a nawet sie uzupełnia. Wiec proszę mi nie pierdolić smutków tylko wpadać, o 14stej na bankowca. mozemy sie przelecieć nad wodę w upale gdzieś sypiąc spod każdych świateł na gumie... :D  :D  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,577

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

heh wpadł bym o tej 14 na bankowy ale z pracy mnie dopiero wypuszczą przed 17...

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

1,578 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-07-04 08:51:28)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

To ja dziewczyny do tej 14tej pałuje CRFe... jak nie zgaśnie to będzie chodzić :D u elektryka pod warsztatem zapierdal... że aż miło. Sam elektryk był mocno zdziwiony tym faktem. :D (a w rozmowie tel. powiedział "że się z nią poddaje"  :| )

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,579

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

DOjazd do swiatel na przednim, odjazd na tylnym!!!!

U make me hot hot hot :D:D:D:D:D jejejjejejejjeje :D :D

Jestem w tym!!!

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

1,580

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dobra to mamy już 4 osobową ekipę. i wiecej nie potrzeba.
Do zobaczenia zatem o 14 na bankowcu.
POzdrooooooooo

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,581

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

a mogę jeszcze ja? będę zabezpieczał tyły za wami ;p a jak nie nadążę to pojadę na bemowo poczekać na trening ;p

100% Supermoto

1,582

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Spe3dy napisał/a:

a mogę jeszcze ja? będę zabezpieczał tyły za wami ;p a jak nie nadążę to pojadę na bemowo poczekać na trening ;p


Zapraszamy  :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,583

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

bico napisał/a:
Spe3dy napisał/a:

a mogę jeszcze ja? będę zabezpieczał tyły za wami ;p a jak nie nadążę to pojadę na bemowo poczekać na trening ;p


Zapraszamy  :)


ja koncze prace o 15 moze wpadniecie po mnie jestem na moto gotowy a tez polatałbym :)

1,584 Ostatnio edytowany przez SuperMocarz (2010-07-06 08:49:46)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Coś ktoś dzisiaj planuje?? Czy siedzicie jak picze w klimatyzowanych pomieszczeniach biurowców swoich obcojęzycznych szefów uprawiając nasz sport narodowy, czyli narzekanie na pogodę?? Oj za gorąco, oj jak duszno, oj nic równowagi w tej Polsce w tej pogodzie nie ma. Polatałbym ale za ciepło...
Koniec pieprzenia smutków i drapania się po zarośniętych jajcach. Gdzie i o której się pytam?? Może być 17 30, może być 18sta, może być nieśmiertelny bankowy. Może pojedziemy na jakies lody, a może na jakies winkle, a może na jakies małolatki  :D  - nie Biceps??
A tak ogólnie to mają do mnie przyjść dzisiaj własnie rękawiczki letnie Shifta w kolorze spermowa biel to chciałbym Wam je pokazać. Pochwalić się, poczuć na nich zazdrosne spojrzenia kolegów i rozkoszować się tym, że to własnie i tylko ja mam te rękawice za 85 zł brutto detal.
No, tyle.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,585

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

hm... właśnie w tym momencie przeglądałem akty na digarcie (wiem, wiem pewnie większość z was w tym czasie oglądała motocykle :D już tak mam, te moje skrzywienie ;)  ) Ale gdy odczytałem Brzozy post... to nie widok kobiecych ciał sprawił że... drżą mi ręce i mam wypieki na twarzy. To myśl o Brzozy rękawiczkach... rozpala mój umysł hm.... i ta cena... jedyne 85 zeta :D do tego brutto w detalu.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,586

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

[url]http://metka.wp.tv/i,Metka-Joanna-Zientarska,mid,602063,index.html[/url] - czyja maszyna robi za statystę?

jakubek

1,587 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-07-06 09:49:42)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Zaraz dojdziemy po numerach blach :D

hm... No tak skoro większość tu ogląda motocykle, ja oglądam laski a nasz Jakubek... hehe... programy o modzie.  :D
To ja już nie wiem jak wygląda tu normalność.  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,588

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Witam to ja Sebastian od wypadku na cargo :P Juz wrocilem ze szpitala i siedze w domu ...niestety mam zmiazdzone srodstopie i mam druty w nim wiec jak cos ja narazie terror odpuszczam sobie niestety:( ale dzieki wszystkim za pomoc na cargo po upadku bylo mi przynajmniej raźniej:D hehe jak cos moj KTM jest do sprzedania pozdro dla wszystkich terrorystow:) szkoda dukeSebo ze juz narazie nie posmigamy ale kto wie moze jeszcze wroce za jakis czas:D

1,589

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

A skąd mam niby później wiedzieć jak mam szykownie się prezentować? ;-)

jakubek

1,590

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

no i tak. Z rozmowy wynika że temat latania jest tematem pobocznym...
Ok, trzepcie gruche przy aktach, oglądajcie modę na szydełkowanie w necie, a ja będę psuł zdrowie psychiczne ludziom na warszawskich chodnikach i będę sprawiał cuda. Uzdrawiał będę. Sprawie że głuchy usłyszy mój pusty wydech, a ślepy dojrzy mój oczojebny kombiak w kolorze żółtego moczu oraz ujrzy odblask moich nowych rękawiczek w kolorze spierdolin...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE