1

Temat: smr 450 czy to dobry wybor?

SMR 450 - im więcej czytam o nim tym mam większe wątpliwośći. Pytanie czy 2-3 wypady na tydzień w miasto po ok. 2-3h bez większych szaleństw nie zrujnuje mnie finansowo i czasowo jaki będe musiał poświecać na grzebanie przy nim w garażu? Jestem w stanie sam posprawdzać luzy, zmieniać olej itp. Jedynie jakieś grubsze sprawy zlecałbym komuś.

2

Odp: smr 450 czy to dobry wybor?

Jest to wyczyn pełną gębą.
Ma natomiast kilka plusów - jest marki KTM:)
Czyli podczas remontu, jeżeli Twój portfel nie dźwignie takich kwot można zawsze posłużyć się częściami z EXC.
Głównie mowa tu o zaworach. Można podmienić tytany na stal i zaoszczędzić kilka tysięcy.
Przed zakupem sprawdziłbym numery części i dowiedział się jak wygląda dostępność cylindra.
Korbowód chyba robi prox wiec tutaj niespodzianek nie będzie.
Natomiast brak cylindrów może już sprawić problemy.
A KTM lubi po kilku latach nie mieć takich części na swoich magazynach.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: smr 450 czy to dobry wybor?

Czyli w razie draki w ostatecznośći można go upodobnić do EXC. Jak to się ma do głowicy,tłoka i wałków jeszcze jak już o tym mowa?
Poszedł mail do ktmsklepu w sprawie cylindra zobaczymy co odpiszą.

4

Odp: smr 450 czy to dobry wybor?

Głowica ta sama - tylko zawory tytanowe.
Wał korbowy, korbowód i tłok są inne - chyba te same co w SX.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: smr 450 czy to dobry wybor?

Wszystko już wiadomo. Wrzucam mail od ktmsklepu może komuś pomoże jak będzie się zastanawiać nad smr.

"Przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź.
Cylinder do podanego motocykla został wycofany z produkcji i nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Przesyłam numer katalogowy cylindra: 59430005000"