1

Temat: Exc300 2T w supermoto - szaleństwo czy sposób?:)

Hej wszystkim,

Jestem nowy na forum, wiec od razu sie przedstawie - Marcel jestem, z Waw.

Od 2 lat szlifuje skillsy w SM, zaczynajac od xr650r a pozniej CRF450r.

Wlasnie pozbylem sie crfy i szukam ciekawego moto do przystosowania pod SM. Nie jezdzilem nigdy zawodowo choc kusi mnie zeby choc raz wystartowac w Klasie open amatorskiej.

Jako dzieciak zaczynalem od terenu i 2t i pozostal we mnie ogromny sentyment do dwusuwów. Stad pomysl, zeby zakupic exc 300 i dostosowac do supermoto. Nie mowie tu o poziomie pro, a bardziej o dualsporcie, ktorym bede mogl pojechac na radom lub slomczyn a jesienia poganiac po bezdrozach. Stad moje pytanie czy 2T w ogole daje sie dostosowac do SM (zwlaszcza tyl na pds, chyba ze to huska) i czy ma to jakikolwiek sens. Wahalem sie czy nie pojsc totalnie w SM i nie kupic torowki sxfa lub fxa ale zwyczajnie nie mam tez warunkow do trzymania pod blokiem niezarejestrowanej kosiarki:) dodatkowo 4t to dosc spore koszty eksploatacyjne w stosunku do 2t. wiem, ze na pewno temat byl ciut maglowany ale poprzez opcje szukaj nie znalazlem wiazacej odpowiedzi na moje pytania:)

2

Odp: Exc300 2T w supermoto - szaleństwo czy sposób?:)

[url]https://youtu.be/8q5ZuRI7sus[/url] - tak sobie radził Tomasz na bigfoot od Wiśni ;)
osobiście startowałem w amatorach na seryjnym zawieszeniu i hamulcach z enduro z kołami supermoto - bardzo fajna zajwka (gorąco polecam wystartować) i jeśli się wkręcisz to zawsze możesz kupić 2 zawieszenie żeby mieć komplet na supermoto. Tylny amortyzator można wstępnie usztywnić pod SM i nie jest to kosmiczny koszt - oczywiście mówimy tu o amatorskim śmiganiu

3

Odp: Exc300 2T w supermoto - szaleństwo czy sposób?:)

Tylko big foota już chyba nie da się kupić w pl

dt 125 SM -> sv 650 -> FE 450 (2017)

4

Odp: Exc300 2T w supermoto - szaleństwo czy sposób?:)

Da się ;)

5

Odp: Exc300 2T w supermoto - szaleństwo czy sposób?:)

Podeślij link ;)

dt 125 SM -> sv 650 -> FE 450 (2017)

6 Ostatnio edytowany przez Pajonk (2021-09-01 22:12:23)

Odp: Exc300 2T w supermoto - szaleństwo czy sposób?:)

Hehe. Chyba padnie na bete 300rr na sachsie. Trafilem dobra okazje. Jak uda mi sie do wiosny dozbierac na set sm to w 2022 na bank wystartuje w amatorce:) o co chodzi z big footem?;).

Ps. Widze ze Hermes pol filmiku uciekal przed exc:)))