1

Temat: [S] Aprilia SMV 750 Dorsoduro 2011r.

Aprilia SMV 750 Dorsoduro 2011r.
Przebieg 20936km (i rośnie).
Świeży przegląd.
Rok temu założyłem też świeże Pirelli Angel ST, po czym przejechałem na niej 5tys km - opon nie ubyło. :)
Motocykl w pełni sprawny, z kufrem oraz akcesoryjną szybą - dzięki której przestaje zrzucać jeźdźca z siodła powyżej 130kmph.
Mapy zapłonu działają genialnie (Sport - Tour - Rain), głównie że ze względu na to że można je zmieniać podczas jazdy (co jest nieocenione przy nagłym deszczu).
ABS niejednokrotnie zdjął stres z awaryjnego hamowania (a na "A1" bywa go czasem stanowczo za dużo).
Sprzęgło antyhoppingowe APTC to wspaniały dodatek do zabawy nie tylko na torze.
Głównie służył mi na trasie Warszawa<->Ostrawa (także w dwie osoby).


...i jakby miała większy bak, to pewnie bym zostawił. Chociaż wraca mi fascynacja adv i ciągnie mnie na TET ^^


Więcej fot: [url]https://www.olx.pl/d/oferta/aprilia-smv-750-dorsoduro-2011-CID5-IDKPtuY.html[/url]

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

2

Odp: [S] Aprilia SMV 750 Dorsoduro 2011r.

Acha, no i wypadało by podać że 17kPLN za nią sobie liczę. I mimo że ma 10 lat, mimo że nie jest już tym pięknym włoskim ideałem* jak była wychodząc z fabryki, to jest warta tych kilku marnych złotówek ... ;)

A jak ją kupiłem to standardowo ... nie była warta połowy tego co za nią dałem. :/ Ja jak zwykle - kup, zrób, sprzedaj taniej -_-' Ale tylko w ten sposób mogę sobie pozwalać na fanaberie częstej przesiadki na inne moto. :P

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally