1

Temat: smc690 doradź znawco czy go brac:D

Siema,

Czaje sie na niego [url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-690-smc-supermoto-CID5-IDIeamx.html#4575b7448e[/url]
10K przebiegu !!!!!!!!! podobno:D   Jak to zweryfikowac?( raport po vinie nic dotyczacego przebiegu nie pokazal)   Sprowadzony z Austrii w 2008 roku i w tym tez roku pierwsza rejestracja. ( pierwszy wlasciciel 65 rocznik:D) potem kolejnych dwoch wlascicieli.
Bylem go obejrzec- piekny jest. Na przejażdzke szans nie bylo bo nawalone jakiegos bialego gowna na drogach XD.
Wgrane evo 2, 9 map.   Czy to normalne ze zaraz po odpaleniu na zimnym obroty falowaly sobie az do momentu w ktorym sie nagrzal i go troche przegazowalem?
Cos z mentka gazu nie tak bo nie odbija, lusterko do wymiany i tylnia opona. Olej niby wymieniany, lagi suche........ za 20k do oddania.  O co pytac jeszcze? Jakies wskazowki,sugestie? Bede wdzieczny.
Mam nadzieje ze nikt z was mi go nie podkradnie XD z reszta zarezerwowany jest wiec nie masz po co dzwonic ziomus :D
pozdrówki, joł.

2

Odp: smc690 doradź znawco czy go brac:D

ja jedynie pamiętam że był już wystawiany wiosną i jesienią 2020 chyba nawet za 19.5

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

3

Odp: smc690 doradź znawco czy go brac:D

jestes pewien ze to ten? mial go ktos z forum?

4

Odp: smc690 doradź znawco czy go brac:D

Te same zdj przytarty wydech i osłony pomarańczowo czarne na szprychach. Więc ten sam ale, to że go pamiętam nie znaczy że jest zły

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

5

Odp: smc690 doradź znawco czy go brac:D

kojarzysz go z tego forum czy jakichs portali ogłoszeniowych?

6

Odp: smc690 doradź znawco czy go brac:D

z portali bo sam co parę dni szukam sobie moto

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

7

Odp: smc690 doradź znawco czy go brac:D

Jak ładny i ma całe ograniczniki to brać :)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

8

Odp: smc690 doradź znawco czy go brac:D

i jak kupiony? taka ekscytacja była

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

9

Odp: smc690 doradź znawco czy go brac:D

kredki mi nie dali XD zbieram dalej....

10

Odp: smc690 doradź znawco czy go brac:D

Kupiony, ale przezemnie :)

Po resecie przepustnicy zaczął chodzić równo (jak na wałek evo 2), nie gasnie, na sezon wleci nowa świeca więc już nie powinienem wracać do tematu. Pamiętajmy też że ma pełny pakiet evo 2, więc nie jest to super cywil :)

Gaz pracuje normalnie, jak w moim poprzednim 690 - może chwyciło ją mrozie jak oglądałeś. Co prawda trochę poregulwalem, ale raczej kosmetyka.

Ładny, ograniczniki są, silnik suchy, pali na strzał, pracuje jak to ktm, (jak bym takiego wcześniej nie miał, myślalbym że silnik się zaraz rozleci, ale taka kultura 690)
w weekend robię zawory to zobaczymy jak bebechy i łańcuch, ale w porównaniu do tego co się pojawia na rynku, to dobry zakup. Finalnie wziąłem za 19 na koniec lutego.

Pamietajmy ze ma pełny pakiet evo 2, kolanko z wydechem akrapa, ostry wałek, pełny dolot k&n, mapa, nowy zestaw to 2300 dolarów - ponad 8 tys zl, a obecnie nie można go nigdzie kupić.

@philip morris,

Dlaczego odpuściłeś zakup?