1

Temat: Exc 500 przeróbka na supermoto.

Witam nowych kolegów!

Pisze do Was z paroma pytaniami, jestem dość "świeży" w tematach odnosnie supermoto, także proszę o wyrozumiałość

2

Odp: Exc 500 przeróbka na supermoto.

Nie wiem czemu się nie dodała reszta, ale kontynuując..

Przyszła pora na kat.  A2, do tej pory latalem na crossowce sxf 250, chcąc się przerzucić na supermoto myslalem nad przeróbce exc 500 pod supermoto i oto moje kilka pytań:

1.Jak łatwo zablokować motocykl aby nie przekraczal 0.2kw/kg aby potem łatwo go odblokowac? Może to głupie ale słyszałem o blokadach na rolgaz, wiecie coś na ten temat?

2.Jakie koła pod sm polecacie, chodzi mi konkretnie o dobra firme.

3.Rozumiem że jeśli w crossie myje filtr co 2 jazdy, to na ulicy wydluza się to o xx razy?

4.ktm 500 pod typowe sm jako nowka ile przejedzie do pierwszego remontu? Ok. 120mth?

5.Jaka firmę z oklejeniem polecacie?

Dzięki za odpowiedzi, trzymajcie sie jak i gaz :)

3

Odp: Exc 500 przeróbka na supermoto.

1. Często moc i stosunek moc/masa są w EXC odpowiednie pod A2.
2. Excel wychodzi całkiem znośnie cenowo jeśli chodzi o nowe fajne koło.
3. Kwestia warunków w jakich jeździsz, mimo wszystko warto często myć. A już na pewno jeśli zauważysz, że jest brudny.
4. To zależy od tego jak traktujesz sprzęt i zalecane interwały serwisowe. Czy chcesz mieć spokój, czy wolisz jeździć do wybuchu.
5.

PBM

4

Odp: Exc 500 przeróbka na supermoto.

Reczep napisał/a:

Nie wiem czemu się nie dodała reszta, ale kontynuując..

Przyszła pora na kat.  A2, do tej pory latalem na crossowce sxf 250, chcąc się przerzucić na supermoto myslalem nad przeróbce exc 500 pod supermoto i oto moje kilka pytań:

1.Jak łatwo zablokować motocykl aby nie przekraczal 0.2kw/kg aby potem łatwo go odblokowac? Może to głupie ale słyszałem o blokadach na rolgaz, wiecie coś na ten temat?

2.Jakie koła pod sm polecacie, chodzi mi konkretnie o dobra firme.

3.Rozumiem że jeśli w crossie myje filtr co 2 jazdy, to na ulicy wydluza się to o xx razy?

4.ktm 500 pod typowe sm jako nowka ile przejedzie do pierwszego remontu? Ok. 120mth?

5.Jaka firmę z oklejeniem polecacie?

Dzięki za odpowiedzi, trzymajcie sie jak i gaz :)

5.
Moja dziewczyna zajarała się ostatnio oklejaniem motocykli, chętnie wykona projekt a ja ogarnę Ci wydruk, wal na priv :D

RFS ponad wszystko