1

Temat: Honda Cr 125r

HONDA CR 125cm. 1995r.

Witam wszystkich już nie mam pomysłu wiec zasięgam porad internetu.

Rozbierałem motor z 4-5 dni temu wczoraj go złożyłem nie odpala. Zaznaczam że przy siniku nic nie ruszałem tylko plastiki i gaźnik wymieniałem klamkę linke gazu i takie pierdoły. Wczoraj po złożeniu wszystkiego do kupy chce go odpalić przekręcam kranik wsiadam kopie a po kilku sekundach strumień paliwa z wężyka od gaźnika tego przy pływaku na samym dole z czasem przestało lecieć ale mogłem kopać do woli i nic. Dzisiaj rozebrałem gaźnik wyczyściłem zlałem to paliwo z niego posprawdzałem skręciłem i druga próba. nic nigdzie już nie leci ale nie odpala dalej. Nie mam pomysłu co mogło być przyczyną przed rozebraniem odpalał od kopa za każdym razem. wydaje mi się że jakiś problem może być z gaźnikiem bo skoro wylewał paliwo to nie bez powodu. Iskra jest sprawdzalem, próbowałem nawet nalać mu paliwa prosto na tłok ale też nic. Macie jakieś porady co mógł bym sprawdzić ?

2

Odp: Honda Cr 125r

Rurki odpowietrzające od gaźnika posprawdzaj czy dobrze podłączone i pływak czy nie przycina się skoro leje paliwo. To 2t, musi odpalić.