1

Temat: Kupię Yamahę WR250X

Czy jest tu ktoś kto chce sprzedac Yamahe WR250X, a nie nalezy do tych TRZECH sprzedawcow z calej Polski, ktorzy sie juz oglosili na OLX? Alez tego malo na rynku...

2

Odp: Kupię Yamahę WR250X

Ja mam wrx do sprzedania, ogłoszenie się skończyło i na razie nie wystawiałem ponownie. 2010 rok, 8 tys km przebiegu, nowe opony, wzmocniony zestaw napędowy i kilka fajnych markowych dodatków, m.in. kierownica Protaper, płyta pod silnik Evotech Performance, mocowanie tablicy rej. Evotech, szersze podnóżki DRC itd, moto jest do tego z pewnej ręki, z papierami i ze znaną historią. Cena na koniec sezonu to 16500zl (na wiosnę będzie drożej ).

A to że nie ma wr250x za wiele, to dlatego że były produkowane 2008-2011 i są poszukiwane bardziej niż wr250r, stąd też ich wyższa cena :)

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

3

Odp: Kupię Yamahę WR250X

xtremix napisał/a:

...Cena na koniec sezonu to 16500zl (na wiosnę będzie drożej ).

To da się jeszcze drożej :D

4

Odp: Kupię Yamahę WR250X

[url]http://fotowrzut.pl/EGW3LNXATV[/url]  (z fajnych dodatków coś tam jeszcze kupującemu dorzucę :) )

Podobno Pl to wolny kraj więc zawsze możesz kupić od kogoś innego golasa z 50 tys km przebiegu lub od handlarza jakiegoś dzwona po regeneracji a później dokupować dodatki i bulić za serwis, nowy napęd itp itd. Napewno wyjdzie taniej hehe. Ja na swoich motocyklach nie oszczędzałem nigdy ale kto lubi.

PS: w 2013 wrx nie był już produkowany więc to niezła ściema dla napalonego żółtodzioba, niezłe bajki w tych ogłoszeniach hehe

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

5 Ostatnio edytowany przez loolser (2019-10-25 10:24:26)

Odp: Kupię Yamahę WR250X

Xtermix skoro tak dobrze Ci się wr-ą jeździ to czemu pod każdym tematem związanym z owym motocyklem próbujesz ją opchnąć? XD

PS. Moja wra jest z 2012r z salonu z Polski więc chyba nie były produkowane tylko do 2011

DRZ 400 SM - SOLD
WR 250 X

6

Odp: Kupię Yamahę WR250X

loolser - mam dwie zadbane wr250x - jedną z 2010 i drugą po dużym tuningu z 2011 - zostawiam sobie nowszą a 2010 sprzedaje. Proste. Dla mnie kupno wr było strzałem w 10tkę, szkoda ze nie kupilem sobie takiej zabawki wczesniej. Nowy wlasciciel bedzie na pewno zadowolony, tyle ze nad Wisla ludzie wola kupowac stare zajechane trupy, byle tanie byly hehehe...

Jakkolwiek - motocykl jest bardzo fajny, wystarczy poczytac opinie w necie albo zwyczajnie znac sie, jesli ktos ma o motocyklach pojecie.

Natomiast skoro twierdzisz, ze masz 2012 to jest to 2011 ale jak znam realia to nikt nie chciał kupić z powodu wysokiej ceny i wyjechala z salonu rok pozniej w promocji pewnie po duzej obnizce jako "stary model", wtedy w urzedzie przy rejestracji wpisali w papiery rok produkcji 2012 i tyle. W Pl to norma :)

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

7 Ostatnio edytowany przez szymborak (2019-11-10 17:42:07)

Odp: Kupię Yamahę WR250X

A więc udało mi się jedną "wyszarpać" z rynku i tym samym stałem się właścicielem Yamahy WR250X (2009) za 12500zl.

[url=https://naforum.zapodaj.net/c71b134f3831.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c71b134f3831.jpg[/url]

Welcome to the club

8

Odp: Kupię Yamahę WR250X

Golas, szukaj teraz dodatkow bo w serii to lipa. Mam kilka fantow jakby co do sprzedania :)

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

9

Odp: Kupię Yamahę WR250X

xtremix, a jakie dodatki sprawią, by nie bylo "lipy"? Jestem nowy użytkownikiem, to moze czegos nie wiem...

10

Odp: Kupię Yamahę WR250X

Dodatki takie, które ktoś chce sprzedać  :D Wg mnie pojezdzisz i zobaczysz czego brakuje  :)

Freeride 350

11

Odp: Kupię Yamahę WR250X

Poczytaj trochę na necie o modyfikacjach wr250x czy wr250r. Na pewno dużo daje wywalenie AIS/EXUP/airbox mod i choćby sam tłumik FMF czy podobny oraz jakiś EJK/FMF czy najlepiej Power Commander (tych rzeczy już nie mam, sprzedałem cały komplet i gość jest zadowolony). Z najtańszych rzeczy zacząłbym od wstawienia wyższej kierownicy, lepszego filtra powietrza, osłony chłodnicy i szerszych podnóżków (to jeszcze mam).

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

12

Odp: Kupię Yamahę WR250X

Ja tam jeździłem golasem i było ok. Zależy kto co oczekuje. Pojeździj i zobacz czy ten sprzęt w ogóle pasuje, a później ewentualnie myśl co dalej.

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

13

Odp: Kupię Yamahę WR250X

Myślę, że zacznę od jeżdzenia tym motocyklem, a w dalszej kolejności pomyślę o usprawnieniach. Ale dzięki za podpowiedzi!

14

Odp: Kupię Yamahę WR250X

jak będziesz śmigał takim "golasem" to zero szacunu na dzielni :) a słyszałem przypadki, ze jak nie masz akcesoryjnych podnóżków, to nawet slnik może sie zatrzeć :)

15

Odp: Kupię Yamahę WR250X

A wiadomo szacunek na dzielni musi być! XD Sprzęt wygląda zacnie, gratuluję zakupu :)

DRZ 400 SM - SOLD
WR 250 X