1 Ostatnio edytowany przez lkurach (2019-10-09 23:13:33)

Temat: Zabawę czas zacząć.... SMCR 690

Witam zaglądających w ten wątek oraz wszystkich użytkowników forum. Na wstępie muszę napisać, że dawno nie udzielałem się na żadnym forum, chociaż kiedyś dawało mi to wiele frajdy tworząc wątki związane z moją pasją motoryzacyjną.

Będąc na różnych etapach i próbując sił z wieloma sprzętami, na początku tego sezonu padła decyzja o zakupie SMCR. Wiem, nie jest to wyczyn, ale daje sporo frajdy do szybkiego przemieszczania się po mieście a koszty są na akceptowalnym poziomie. Moto ma parę fajnych dodatków i cieszy mnie swoim wyglądem, ale to dopiero początek zmian i modów. Liczę że ponowne udzielanie się na forum otworzy mi możliwość poprawnych wyborów oraz zapoznanie ciekawych ludzi z podobną pasją.

Na start szybciutkie zdjęcie :)

https://images89.fotosik.pl/263/f901e8967bf97144.jpg

KTM już był kiedyś na forum, więc może go ktoś rozpozna :P

https://images92.fotosik.pl/263/4f78e1ea7362c0c5gen.jpg

Szukam kogoś z okolic Warszawy kto wystroi moto po montażu kilku gratów z pakietu EVO2.

2

Odp: Zabawę czas zacząć.... SMCR 690

Z Warszawy nie, ale kolaga MAĆKO z forum stroi te motocykle

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

3

Odp: Zabawę czas zacząć.... SMCR 690

Jak pisałem z nim jakiś czas temu to mówił ze już nie :)

200zl kosztuje wgranie mapy w KTMie.

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3

4

Odp: Zabawę czas zacząć.... SMCR 690

Samo wgranie mapy to pryszcz. Ale co masz na myśli poprzez "zestroić"?
Ustawić TPS'a i wrzucić mapę do EVO2 to dasz radę sam raczej. ;) Ale 'dostroić' mapę do konkretnego moto w danych warunkach to na hamowni :P

Obstawiam że chodzi Ci o standardową mapę. Jak nie masz kabla (jeszcze) to jest kilka wątków na forum z info skąd wziąć, albo jak zrobić samemu za grosze.
W KTMie piękne jest to że wystarczy TuneEcu i można wszystko. Mapy też są na ich stronie.

Który rocznik?
Do 2k12 z Evo2 jest całkiem sporo info na supermotojunkie.

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

5

Odp: Zabawę czas zacząć.... SMCR 690

kurtvail napisał/a:

W KTMie piękne jest to że wystarczy TuneEcu i można wszystko. Mapy też są na ich stronie.

Który rocznik?
Do 2k12 z Evo2 jest całkiem sporo info na supermotojunkie.

Tylko w rocznikach 2008-2013 :) z absem już dupa blada

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

6

Odp: Zabawę czas zacząć.... SMCR 690

MarcinAkaMariano napisał/a:

Jak pisałem z nim jakiś czas temu to mówił ze już nie :)

200zl kosztuje wgranie mapy w KTMie.

W KTM Warszawa krzykneli mi 250 zł za wgranie mapy evo2. A kiedyś krzyczeli 150

7

Odp: Zabawę czas zacząć.... SMCR 690

MarcinAkaMariano napisał/a:

Jak pisałem z nim jakiś czas temu to mówił ze już nie :)

200zl kosztuje wgranie mapy w KTMie.

W KTM Warszawa krzykneli mi 250 zł za wgranie mapy evo2. A kiedyś krzyczeli 150... Póki nie mam sprzętu do diagnostyki ktoś z Wawy ogarnie mi to za drobną opłatą? Narazie tylko standard mapa pod evo2 bo zakładam właśnie ostrzejszy wałek a na przyszły sezon poszukam kogoś kto wystroi to moto indywidualnie.

8

Odp: Zabawę czas zacząć.... SMCR 690

lkurach napisał/a:
MarcinAkaMariano napisał/a:

Jak pisałem z nim jakiś czas temu to mówił ze już nie :)

200zl kosztuje wgranie mapy w KTMie.

W KTM Warszawa krzykneli mi 250 zł za wgranie mapy evo2. A kiedyś krzyczeli 150... Póki nie mam sprzętu do diagnostyki ktoś z Wawy ogarnie mi to za drobną opłatą? Narazie tylko standard mapa pod evo2 bo zakładam właśnie ostrzejszy wałek a na przyszły sezon poszukam kogoś kto wystroi to moto indywidualnie.

To jeszcze raz - który rocznik? :) Jeszcze kabel do KTMa mam, ale niedługo będzie kablem do huski... :P

SMR690->SM510r->YZ450F->701Rally

9

Odp: Zabawę czas zacząć.... SMCR 690

kurtvail napisał/a:
lkurach napisał/a:
MarcinAkaMariano napisał/a:

Jak pisałem z nim jakiś czas temu to mówił ze już nie :)

200zl kosztuje wgranie mapy w KTMie.

W KTM Warszawa krzykneli mi 250 zł za wgranie mapy evo2. A kiedyś krzyczeli 150... Póki nie mam sprzętu do diagnostyki ktoś z Wawy ogarnie mi to za drobną opłatą? Narazie tylko standard mapa pod evo2 bo zakładam właśnie ostrzejszy wałek a na przyszły sezon poszukam kogoś kto wystroi to moto indywidualnie.

To jeszcze raz - który rocznik? :) Jeszcze kabel do KTMa mam, ale niedługo będzie kablem do huski... :P

Rocznik 2012 więc pójdzie