91

Odp: Przywitalnia

Cześć, cześć, cześć! Wszystkim!
Ciekawe czy te zniżki w Konstancinie zrekompensują mi koszt dojazdu z ....


Poznania? :D :D :D

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

92

Odp: Przywitalnia

podejzewam ze jednak nie - jakby nie liczyl :)

Pragnę jedynie przypomnieć, że to jest dział "Przywitalnia", a nie "Postów Nabijalnia", więc po raz kolejny apeluje o powściągliwość.
kildow

93

Odp: Przywitalnia

zaraz zaraz, mi to dajcie ocenić co ? :D... zależy. :D Zawsze mogę wysłać :D

Ale poważnie, ceny mam dość niskie, więc zapraszam. Zresztą z Poznania zamawiam :D

Pozdr.

94

Odp: Przywitalnia

Witam, właśnie stałem się szczęśliwym mam nadzieje posiadaczem husqvarny 610 sm :) na razie huska czeka na przegląd i ubezpieczenie i zrobienie kilku dupereli, ale już niedługo powinienem śmigać.
Na forum mam nadzieje dowiedzieć się od was wielu cennych wskazówek :)
Pzdr.

95

Odp: Przywitalnia

Cześć. Gratuluję zakupu. Niech dobrze służy.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

96

Odp: Przywitalnia

Płużan napisał/a:

Witam, właśnie stałem się szczęśliwym mam nadzieje posiadaczem husqvarny 610 sm :) na razie huska czeka na przegląd i ubezpieczenie i zrobienie kilku dupereli, ale już niedługo powinienem śmigać. Na forum mam nadzieje dowiedzieć się od was wielu cennych wskazówek :)Pzdr.

BDB wybór Witam

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

97

Odp: Przywitalnia

Siema! Pisałem tu już wcześniej ale nie było okazji się przywitać. Teraz jeżdże DT125X 2006 ale planuje w tym roku przesiąść się na jakąś 450 w SM. A tu link do moich filmów http://www.youtube.com/user/GacekSM77 Mam nadzieje że będe miał okazję poznać Was osobiście np. na torze we Wrocławiu lub w Gostyniu. Pozdro

98

Odp: Przywitalnia

ze zdalem wczoraj to moge sie przywitac :)

zamieszkuje warszawe jelonki i pewnie w przyszlym tyg kupuje drz
jak tylko ogarne sprzeta stawiam sie na jakas ustawke

pozdr

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

99

Odp: Przywitalnia

Witam wszystkich posiadaczy sm ,posiadam od niedługiego czasu drz400sm która remontuje czekam jeszcze na korbę i mam nadzieje ,ze nic nie stanie na przeszkodzie i rozpocznę jazdy w następny weekend. Acha nazywam się Michał ,lat 25 Bielany /Łomianki/Izabelin

Beta M4 Supermotard

100

Odp: Przywitalnia

Witam.
Mam na imie Kuba, lat 25.
Stalem sie szczesliwym posiadaczem prawka na motor. Obecnie jestem na etapie poszukiwania 1 motoru, ale to w innym zapytaniu, dziale.
Dziekuje za wszelka pomoc.

101

Odp: Przywitalnia

Siema Wojtek jestem mieszkam w tucznie woj. Kujawsko Pomorskie.
Latam na CCM R30 Fajny sprzęcik

102

Odp: Przywitalnia

witam wszystkich wlasnie stalem sie posiadaczem smr 450, jestem z okolic Świebodzina takze do zoba na Kisielinie pod ZG

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

103

Odp: Przywitalnia

witam wszystkich mam na imie radek mówią na mnie shutter jestem z gorzowa jeżdze na crf 450 wcześniej drz 400e supermoto i właśnie we wtorek mam być z kilkoma kolegami z forum w kisielinie ok 13,00 pozdro

104

Odp: Przywitalnia

shutter napisał/a:

we wtorek mam być z kilkoma kolegami z forum w kisielinie ok 13,00


a nie w środę od 10tej???
http://super-moto.pl/index.php?module=forum&what=post&id=7223

Pozdrawiam
Piotrek #13
YZ450F SUPERMOTARD

105

Odp: Przywitalnia

Witam!
Mam 27 lat mieszkam na pałukach, obecnie latam mx