1

Temat: Aprilia MX125 czy warto

Cześć wszystkim

Planuje kupic motocykl supermoto w pojemnosci 125cm3 najlepiej z silnikiem dwusuwowym. Prym wiodą wszelakie yamahy DT125, husqvarny i znalazłem jeszcze w mojej okolicy aprilie mx125 [url]https://www.olx.pl/oferta/aprilia-mx-125-nie-yamaha-dt-yz-ktm-exc-honda-cr-CID5-IDvoth7.html[/url]


Co myślicie o tych motocyklach? Warto je kupić? A może właściciel w/w jest też użytkownikiem tego forum i się wypowie bo oferta wygląda ciekawie.

Dzieki

2

Odp: Aprilia MX125 czy warto

Jak dla mnie moto spoko, właściciel wie co ma do tego faktury co według mnie jest fajną sprawą bo odrazu widzisz ceny części co przy eksploatacji 2t jest ważną sprawą.

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

3

Odp: Aprilia MX125 czy warto

Na zdjeciach wygląda ok i sporo informacji jest w tej ofercie na OLX. Co myslicie o cenie? 7600zł to dosyć sporo ale nadal niewiele w porownaniu do husqvarn i innych Apek MX które są po 8,5 - 10tys.

4

Odp: Aprilia MX125 czy warto

Jeżeli to ma silnik z Aprilii RS125 to jak ktoś zadbał, to pojeździ. Ale cena duża wg mnie.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

5

Odp: Aprilia MX125 czy warto

z tego co widze to jest najtansza MX125 na OLX. inne są od 8.5tys w górę

6

Odp: Aprilia MX125 czy warto

Jechać, oglądać, jak pasuje to targowac ile się da i zabierać. Takie moje zdanie :) ewentualnie zdjąć górę i zobaczyć ten tłok chociaż czy faktycznie coś tam było wymieniane albo zerknąć przez otwór na wydech w cylinder. Wygląda spoko i jeśli jest tak, jak pisze w ogłoszeniu to się pocieszysz :)

7

Odp: Aprilia MX125 czy warto

jeździłem aprilią mx i husqvarną sms 125 . Mocowo bardzo podobnie , aprilia ma jednak lepsze zawieszenie i heble

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

8

Odp: Aprilia MX125 czy warto

byłem oglądać wczoraj i nie spodziewalem sie ze 125tka moze miec taka moc heheh... dosyc wysoko jest siedzisko w porownaniu do np husqwarny. Kilka dni na zastanowienie i jak finansowo u mnie wszystko sie wyjasni to chyba biore. :D