1

Temat: [POMOC] Okleiny do SuperMoto

Witam, znacie stronkę lub kogoś kto zrobi na zamówienie okleinę do supermoto SHERCO 50CC SM BLACK PANTHER?

2

Odp: [POMOC] Okleiny do SuperMoto

Na pewno nie P&S okleiny :) Chyba, ze jakis gotowy wzor Ci sie podoba u nich to Ci wyślą. Ja miałem nie przyjemność u nich zamawiać i projekt do odtworzenia który im wysłałem dostałem po miesiącu w dodatku od innego, którego nie poprawili a i zaliczki nie zwrócili - telefonu nie odbierają, na wiadomości nie odpisują :D Z innego numeru odbierze, przeprosi, naobiecuje ale nic się nie zmieni :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

3

Odp: [POMOC] Okleiny do SuperMoto

Rival Designs mogę polecić, robiłem u niego okleinę na kask i moto. Cenowo jak za okleinę jest przystępnie, projekt jaki tylko chcesz.
Jak nie będzie miał wzorów pod twoje moto to wystarczy wysłać plastiki.

PBM

4

Odp: [POMOC] Okleiny do SuperMoto

[url]https://www.autoyas.com/PL/Zory/979935095439223/Premium-Stickers-by-sieniek[/url]
polecam sienka w 100% hehe zadnych pikseli wysyłasz plastiki oni obklejaja :P

5

Odp: [POMOC] Okleiny do SuperMoto

kamilooSMR napisał/a:

[url]https://www.autoyas.com/PL/Zory/979935095439223/Premium-Stickers-by-sieniek[/url]
polecam sienka w 100% hehe zadnych pikseli wysyłasz plastiki oni obklejaja :P

Hehe, kiedyś kolega stwierdził, że takie fajne opinie. Małolaty się jarały to zamówił.
Zamiast okleiny były naklejki. Niestety skala nie pasowała na moto, to raz, kolejna kwestia to krzywo nadrukowane wzory. Np. logo marki pod kątem zamiast prosto itp. Co prawda wywalczył jakoś zwrot pieniędzy. Ale niesmak pozostał.

PBM

6

Odp: [POMOC] Okleiny do SuperMoto

ja jestem zadowolony z okleiny :) okelina pod zamowienie itp moze kiedys tak było robił mi plastiki 3 tygodnie temu i zadowolony jestem :)

7

Odp: [POMOC] Okleiny do SuperMoto

DumDum napisał/a:

Rival Designs mogę polecić, robiłem u niego okleinę na kask i moto. Cenowo jak za okleinę jest przystępnie, projekt jaki tylko chcesz.
Jak nie będzie miał wzorów pod twoje moto to wystarczy wysłać plastiki.

Tez u nich zamawiałem i bardzo polecam. Próbowałem w różnych firmach i strasznie ciężko się było dogadać w ogóle a rival to sama przyjemność. W piątek wysłałem do nich informacje jaka chce mieć okleinę we wtorek dostałem projekt a w czwartek okleina była u mnie

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

8

Odp: [POMOC] Okleiny do SuperMoto

Okey, dzięki za pomoc ;)