1

Temat: HM CRF 450X supermoto

Czy ktoś widział to moto?
Ogólnie warto brać ten model?

Serwis powinien byś sporo mniej wymagający jak CRF 450R bo to wersja słabsza "X" .

[url]https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-honda-hm-crm-f450x-idealna-supermoto-CID5-IDwKKFH.html#659a7218dc[/url]

MT-07

2

Odp: HM CRF 450X supermoto

nashman_supermoto napisał/a:

bo to wersja słabsza "X"

Nie, to jest właśnie CRF 450R, tylko z homologacją od HM. CRF 450X to CRF 450X, po co firma HM miałaby homologować coś, co już homologację ma?

EXC 525 in progress

3

Odp: HM CRF 450X supermoto

Aa rozumiem. Więc przy tej Hondzie z ogłoszenia będzie wymagający i częsty serwis jak CRF 450R.
Czyli chcąc motocykl mniej wymagający serwisowo to szukać CRF450X i robić przekładkę kół + adapter hamulca?
Czy z zawieszeniem też warto by było coś pokombinować?

MT-07

4

Odp: HM CRF 450X supermoto

Panie, kup Pan EXC :)

EXC 525 in progress

5

Odp: HM CRF 450X supermoto

A  na EXC 525 da radę od czasu do czasu zrobić małą traskę 200-300km?

MT-07

6

Odp: HM CRF 450X supermoto

Na wszystkim się da, ale dupa od jazdy może boleć :D

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

7 Ostatnio edytowany przez Żaba (2018-07-31 15:31:25)

Odp: HM CRF 450X supermoto

LukAs_525 napisał/a:

Na wszystkim się da, ale dupa od jazdy może boleć :D

to zależy od wielkości dupy :D

ja robiłam wr250x trasę w Bieszczady, na dystansie 500 km bardziej męcząca była prędkość przelotowa max 100 km/h i to że się po prostu droga dłużyła

CRF450R - trying to handle the beast

8

Odp: HM CRF 450X supermoto

Jednak wygodna kanapa w WRXie a dupoprzecinak w CRF, WRF i EXC to co innego ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

9

Odp: HM CRF 450X supermoto

mallly200sx napisał/a:

Jednak wygodna kanapa w WRXie a dupoprzecinak w CRF, WRF i EXC to co innego ;)

Kiedyś pojechałem na kołach do Radomia na tor xD

#66

10

Odp: HM CRF 450X supermoto

nashman_supermoto napisał/a:

[...]da radę od czasu do czasu zrobić małą traskę 200-300km?

Wyrzuć słowo ''trasa'' ze słownika SM ;) Na trasę kup se CB 500 ;)

EXC 525 in progress

11

Odp: HM CRF 450X supermoto

Pampersy na tyłek i jazda.
Niektórzy mieli fantazję, żeby starym poczciwym Komarkiem jechać do Afryki. To tym bardziej na SM da radę trzasnąć 300km.
Przyjemność wątpliwa, ale jak kogoś kręci sado maso, to będzie to inaczej odbierał.

PBM

12

Odp: HM CRF 450X supermoto

Ja pare tygodni temu miałem trasę na smc 250km ciągłej jazdy po angielskiej ekspresówce z ciągła prędkością jakichś 115-120kmh. Z powrotem już namówiłem chłopaków na turystykach na jakieś wąskie kręte dróżki na szczęście. Ogólnie rzecz biorąc taka trasa wyglada tak ze Twoja jazda opiera się na tym żeby Cię nie zwiało z moto, bo wysoka pozycja = cały wiatr na klatę. Następnego dnia tylko odciski na łapach jak po sztandze i bol pleców od spiętej pozycji :P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

13

Odp: HM CRF 450X supermoto

i jak masz fajne trasy do jazdy, zakręty etc. ale daleko od domu, to moto na pakę/przyczepkę i jazda, na kołach słabo.

EXC 525 in progress

14

Odp: HM CRF 450X supermoto

nashman_supermoto napisał/a:

A  na EXC 525 da radę od czasu do czasu zrobić małą traskę 200-300km?

Tak, ale przed wyjazdem zamów sobie wizytę u proktologa w miejscu docelowym, żeby Ci motór z dupy wyciągnął.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

15

Odp: HM CRF 450X supermoto

Ja z Bydgoszczy nad morze jechałem na małej wr i było bardzo miło i przyjemnie. Miałem ze sobą jeszcze graty na cały weekend.

dabljuer250x