1 Ostatnio edytowany przez Kubacz08 (2018-07-08 15:16:48)

Temat: Przesiadka na większe sm

Siema wszystkim! Przesiadam się z xt125 i myślałem nad ktm sm690 albo xt660.
Specyfikacja ktm biję na głowe yamahe. Ale teraz pytanie jak z dostępnością i ceną części do tych 2 modeli?
Jak sprawdzałem to nowe części do ktm cenowo kosmos i boję się że dostępność używanych będzie ograniczona ze względu na poboczny model austriaków i fakt że był produkowany tylko 2 lata. Jeżdżenie ze strachem przed upadkiem przez to że ma mnie nie być stać na remont mija się z celem bo nigdy nie nauczę się jeździć dobrze i nigdy nie będę z tego czerpał przyjemności.
Myślałem też chwilo nad drz400 ale bardzo pasuje mi wygoda 2 poprzednich modelów, drz nie wydaję się motocyklem którym z uśmiechem zrobię 150-200km a takie trasy planuje robić, bardzo ważne też było dla mnie nie liczenie przebiegu w motogodzinach, xt660 wiadomo silnik nie zabijalny, ktm z tego co słyszałem też.

1.Jak wygląda dostępność części do ktm sm690 i czy cenowo nie odstają od reszty sm?
2.Czy te 2 modele mają jakieś wady fabryczne albo często zdarzające się problemy?
3.Jakieś ogólne opinie o tych dwóch supermociakach? (Chciałbym zostać przy ktm bo zwala xt z nóg ale nie chcę płakać przy nie udanym zakręcie itp)

Z góry dzięki za zainteresowanie i odpowiedzi, Pozdro :)