1

Temat: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

Cześć!

tak wiem, opinie mają słabe, ale zawsze sprawdzam przed zakupem itd. a tu jakoś to pominąłem i mądry polak po szkodzie. Dla potomnych OMIJAĆ TEN SKLEP Z DALEKA

[url]https://www.moto-akcesoria.pl[/url]

zakupiłem kask 06.03.2018 na stronie był termin realizacji 9 dni roboczych napisałem przed zakupem, czy to potwierdzają, odpisali że tak wszystko ładnie pięknie... do dnia dzisiejszego nic nie mam (05.04.2018) ciągle sms-y i e-maile,że przepraszają ble ble, przez telefon jakiś pajac zapewnił mnie już, że kask maja zafakturowany i wysyłają w piątek przed świętami lub najpóźniej we wtorek po świętach dalej nić wczoraj dostaje sms, że przepraszają ble ble i że wyślą w ciągu 5 dni roboczych... więc szambo na maxa, tez wciskają, że od tego roku jest nowy właściciel i nowa ekipa i, że już nie ma opóźnień itd. Więc na moim przykładzie (których jest sporo na necie) przestrzegam innych NIE KUPUJCIE W TYM SKLEPIE !!! jak ktoś wie jak to ogarnąć proszę o odp...

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

2

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

przelałeś pieniądze?

3 Ostatnio edytowany przez Michał2008 (2018-04-05 09:27:47)

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

tak, od razu jak zakupiłem poszło PayU, jakbym nie przelał to bym sobie tym głowy nie zawracał...

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

4 Ostatnio edytowany przez kamilos (2018-04-05 21:09:59)

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

Spróbuj może zrezygnować z zamówienia skoro nie zostało jeszcze zrealizowane. Nie wywiązali się z umowy, a więc moim zdaniem nie ma obowiązku zapłaty. Być może pieniądze wrócą szybciej na konto niż pojawi się kask.

Co do opinii o sklepie to zgadzam się z Tobą w 100%. Kupiłem u nich licznik KOSO, w którym zaczął parować wyświetlacz (wada fabryczna) i byłem zmuszony zdemontować cały komplet instalacji z motocykla, aby stwierdzili, że rzeczywiście wadliwy jest tylko sam wyświetlacz.

Ze względu, że nie dopełnili formalności po złożeniu przeze mnie reklamacji mogłem wystąpić o zwrot gotówki. Po kilkunastu telefonach, kilkunastu oficjalnych pismach, wizycie w UOKiKu i pół roku czasu, łaskawie zwrócili pieniądze.

Sklep tylko dla cierpliwych jeżeli coś zamawiacie online. I każdy kontakt polecam drogą oficjalną aby później była podkładka.

Stacjonarny na Prymasa mimo wszystko bardzo fajny i miła obsługa :)

kamilos.net

5

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

Podziwiam tych co kupują w moto-akcesoria, co z motocyklami ma tyle wspólnego co biedronka. ;)

Nawet ludzie którzy tam pracuja są z ulicy, a na motocyklu to może raz siedzieli ;)

#21, śnieg

6

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

Tak to już jest w "sieciówkach". Pewnie wystarczy, że ktoś kto ma CV na osiem stron napisze w zainteresowaniach - motocykle i już sruu przyjęty... No, a później robi się taki burdel.

Ps. Następnym razem wybierz lepiej dostawę za pobraniem. Wydasz 5zl więcej, ale przynajmniej masz w pompie co się dzieje z dostawą do momentu dostarczenia...i mniej stresu.

7

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

wczoraj znowu rozmowa telefoniczna, że wyślą w środę 11.04.2018 napisałem, że odstępuje od umowy i mają mi zwrócić pieniądze, zostałem zapewniony, że wyjdą pieniądze i dziś faktycznie zwrot jest na koncie, więc się udało, ale i tak odradzam cokolwiek tam zamawiać...

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

8

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

Tomalo napisał/a:

Wydasz 5zl więcej, ale przynajmniej masz w pompie co się dzieje z dostawą do momentu dostarczenia...i mniej stresu.

no teraz jasna sprawa, ale wiesz tyle lat się kupuje i przez myśl mi nie przeszło, że mogą takie jajca odwalać, a zawsze kupuje na przelew... no ale człowiek się uczy całe życie, w sumie jakbym wcześniej zobaczył opinie (co zawsze robię) na ich temat to na pewno by mnie kupił...

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

9

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

Wiadomo. Człowiek uczy się całe życie, również na błędach - tylko szkoda, że na swoich ;)
Obyś dostał swój kask albo zwrot kasy bo po takim czasie masz prawo żądać zwrotu. Pozdro

10

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

tak jak napisałem w poprzedniej wiadomości pieniądze udało się odzyskać z czego się cieszę :D a kask zamówiłem do przymiarki w swoim mieście w podstawowym malowaniu ale zawsze :D

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

11

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

To znaczy że zamówiłeś ten kask z myślą o zwrocie po przymiarce, czy coś źle zrozumiałem?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

nie, mierzyłem u siebie w mieście rozmiar ok, ale podstawowe malowanie mi pasuje jako tako, a na moto-akcesoria był kask w fajnym malowaniu które mi pasowało w dobrej cenie tyle. Kasku nie otrzymałem od nich, ale w końcu zwrócili kasę...

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

13

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

Oj, ziomuś coś panikujesz. Wyluzuj, idź się przejedź.

14

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

MAĆKO napisał/a:

Oj, ziomuś coś panikujesz. Wyluzuj, idź się przejedź.

który? :P

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010

15

Odp: [Odradzam] moto-akcesoria.pl OMIJAĆ szerokim łukiem !

Zwroccie uwage ze sa dwa sklepy podobne do siebie z nazwy:

Moto-akcesoria.pl
Oraz
Motoakcesoria.com

Od tych drugich bralem kilka razy plytki zaworowe i nawet szli na reke z wysylka listem poleconym mimo, ze oficjalnie takiej opcji nie bylo :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450