1 Ostatnio edytowany przez Bachu (2018-02-27 11:12:12)

Temat: Inny bak w DRZ,

Próbując zmienić wyglad DRZ'ty, wpadlem na firme BL italia, jednak bak od nich z wysyłką do PL to 500 euro xd

Potem jeden koleś podesłał mi fotke DRZ z bakiem od YZF 426/450, tej na stalowej ramie, próbował ktoś robić taki przeszczep??

Aktualnie : FZ01

Były :  XT125, CRM85, MX125, TE250, YZ450F, XTX660, DRZ400SM, SHIVER750 MT07

2

Odp: Inny bak w DRZ,

A napisałeś wczoraj, ze temat do zamkniecia, bo moto sprzedane?

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

3

Odp: Inny bak w DRZ,

BTW fajny podpis pod profilem ;P ;P ;P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

4

Odp: Inny bak w DRZ,

A nie sprzedalem jednak bo mi szkoda bylo jej, taka pikna

Aktualnie : FZ01

Były :  XT125, CRM85, MX125, TE250, YZ450F, XTX660, DRZ400SM, SHIVER750 MT07

5

Odp: Inny bak w DRZ,

Możesz sobie wsadzić zbiornik jaki chcesz.
Pytanie tylko czy wolisz aby to było dobrze zrobione czy aby trzymało się to tylko na słowo honoru.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

6 Ostatnio edytowany przez Bachu (2018-02-28 02:16:57)

Odp: Inny bak w DRZ,

Jak mi nie wypadnie spod dupy jak na koło postawie ( kiedyś tak miałem, nie polecam :x ) , i będzie dobrze wyglądało to mi starczy

Aktualnie : FZ01

Były :  XT125, CRM85, MX125, TE250, YZ450F, XTX660, DRZ400SM, SHIVER750 MT07

7

Odp: Inny bak w DRZ,

Bachu napisał/a:

Jak mi nie wypadnie spod dupy jak na koło postawie ( kiedyś tak miałem, nie polecam :x ) , i będzie dobrze wyglądało to mi starczy

Cześć.
Odświeżam temat.
Przeszedł już ktoś temat większego baku w DRZ? Drobne przeróbki mogą być.
Dziękuję.

8

Odp: Inny bak w DRZ,

A po co kombinować jak są gotowe rozwiązania?

Do DRZ kupiłem zbiornik IMS 4.0 , żadnych przeróbek nie potrzebował, wywalasz oryginalny mały zbiornik oraz boczne plastiki, zakładasz większy, podpinasz, tankujesz, śmigasz. Nie pamiętam tylko czy trzeba było przechylać moto żeby pompa paliwa zassała stan minimalny z drugiego boku, dawno miałem, coś tam zdaje się też kombinowałem z kranikiem. W WR tego problemu nie mam, w zbiorniku IMS 4.7 jest druga pompa podciśnieniowa która zasila pompę główną jak poziom paliwa spadnie do rezerwy, w mniejszym zbiorniku IMS 3.0 takiej pompy nie trzeba (miałem wcześniej).

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

9

Odp: Inny bak w DRZ,

Już mam Safari . 17 litrów, ale ( z ciekawości ) sprawdziłem wchodzi 23 litry. Różnica wiadomo po co,żeby w upały paliwa nie wywaliło.

10

Odp: Inny bak w DRZ,

23l do 17l upchałeś?! Jakim cudem? LOL

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

11

Odp: Inny bak w DRZ,

Jak ma wywalić paliwo w upały?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

12

Odp: Inny bak w DRZ,

@hacker 33 , czytaj ze zrozumieniem.
Z ciekawości sprawdziłem , tak napisałem, oczywiście z taka ilością nie będę jeździł.

@ Xtremix,  jak napisałem dużo wyżej. Zbiornik jest na 17 l ( nawet jest na nim wydłubane). Z ciekawości do pustego wlewałem ,aż po korek. 23 L weszło. Potem 5 l wypuściłem.
Pozdrawiam was.
LwG

13

Odp: Inny bak w DRZ,

To ładnie, zbiornika Safari nie miałem w żadnym moto, więc stąd zdziwienie. W sumie do 4.7 IMS w mojej wr250x/r/adv też prawie 19l wcisnąłem a na jakieś dalsze wycieczki jeszcze się zastanawiam żeby mocowanie do rotopaxa zrobić na boczne stelaże czy na płytę bagażnika, kto wie kiedy może paliwa zabraknąć ;)

I tak z lekkiego supermoto, to chyba tylko koła mi zostały hehehe...

Wrzuć jakaś fotę DRZta z tym zbiornikiem po zamontowaniu. Z ciekawości.

Pzdr

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

14

Odp: Inny bak w DRZ,

safari fuel tank

15

Odp: Inny bak w DRZ,

Kozioł74 napisał/a:

safari fuel tank

Oj ,nie poszło zdjecie