1

Temat: Kombinezon + kask

Witam
Rozglądam się po internecie za ubraniami na SM. Myślałem nad kombinezonem 2-częsciowym za nie duże pieniądze. Co myślicie o kombi firmy Tschul? Wydaje mi się, że na SM najbardziej pasuje kask enduro. Co myślicie o FOX V2? Kombi +kask enduro, pasuje czy raczej integralny lepszy?

2 Ostatnio edytowany przez Spidzior (2018-01-20 15:25:20)

Odp: Kombinezon + kask

Ja osobiście na SM mam 2 kaski, airoh crossowy na miasto i airoh intergralny za miasto. Sam nie wiem czemu airoh, ale przypadł mi ich waga i kształt

KTM 690 SMC

3

Odp: Kombinezon + kask

Właśnie, zapomniałem dopisać, że będę jeździł głównie po mieście. Jaki model tego airoha crossowego masz?

4

Odp: Kombinezon + kask

Airoh twist evil orange do tego gogle 100% accuri voltaire

KTM 690 SMC

5

Odp: Kombinezon + kask

A ja Ci polecam integrala z daszkiem. Jak chcesz ściągasz szybę i zakładasz gogle, jak nie chcesz to latasz z szybą. Zawsze to jeden kask mniej w szafie i wygląda moim zdaniem spoko.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

6 Ostatnio edytowany przez Bera3 (2018-01-20 19:26:02)

Odp: Kombinezon + kask

Fox v2 w swojej kategorii cenowej jest raczej bezkonkurencyjny i najbezpieczniejszy, na Allegro jak szukałem można było za niecałe 800 już kupić. Nie każdemu pasuje jego kształt bo trochę się różni np. od Airoha. Ja jak szukałem również miałem dylemat między Fox V2 a Airoh twist, wizualnie wygrywał Airoh, ale z lepszych materiałów zrobiony był Fox. W końcu kupiłem Airoha Aviator 2.2, czyli najwyższy model z rodziny Airoh, ale promocja była na 1500 zł wiec grzechem było nie brać. Popatrz sobie co jakiś czas na mx24.pl często maja promocje na kaski. Jeśli V2 ci pasuje wizualnie to nie ma się co zastanawiać :)

Fajnym rozwiązaniem jest Icon Variant ale do niego musiałbyś trochę dorzucić.

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

7

Odp: Kombinezon + kask

Jakieś propozycje co to ubrań zamiast kombi? Bo cały czas się zastanawiam.

8

Odp: Kombinezon + kask

[url]https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/pl_PL/?ViewAction=View&ObjectID=2693797&PageSize=60&OrderBy=Saving&OrderDesc=1[/url]

przy tych rabatach cos znajdziesz, kaski tez sa niezle przecenione niektore

SMCR Wings

9

Odp: Kombinezon + kask

barteq08 napisał/a:

Jakieś propozycje co to ubrań zamiast kombi? Bo cały czas się zastanawiam.



Ja ten sezon jeździłem w jeansach, kurtce tekstylnej i sportowyc butach motocyklowych, nie było tragedii strasznej chociaż jeansy mnie wkurzały, w lato najbardziej, jak miał bym cos zmieniać to kupił bym sobie spodnie tekstylne z dobra wentylacja. Kombi nigdy nie miałem wiec się nie wypowiem. Najchętniej wiadomo każdy jeździł by w adidasach i zwykłych ciuchach ale wtedy bezpieczeństwo rzadne. Ja na początku nie szalał bym z kasa bo ci się może zmienić. Na kasku bym nie oszczędzał przede wszystkim :)

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

10

Odp: Kombinezon + kask

Z ciuchów mam do latania kombi dwu częściowe, a na upalne dni spodnie tekstylne z modeki (takie w których można odpiąć nogawki i zrobić z nich krótkie). Przydaje się to na postojach. Do tego zakładam górę od kombi i wentylacja jak tra lala.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)