1

Temat: Jeansy Course kevlar

Jak w temacie.  Brał ktoś.? Jest teraz promocja na XLmoto

2

Odp: Jeansy Course kevlar

Mam Course Kevlar Cargo, ogólnie wchodzą pod nie ochraniacze (u mnie thor force), i niby spoko ale jedna gleba na betonie przy nie wiem  20km/h czy coś i dziura tam gdzie miałem ochraniacze kolan :P także raczej do pierwszej gleby :)

Honda XR400R Enduro || Honda XR650R SM

3

Odp: Jeansy Course kevlar

Kevlar też się przeciera , czy same jeansy ?

4

Odp: Jeansy Course kevlar

Hmmm u mnie chyba trafiło na sam jeans bo to na boku kolana. Spodnie są daleko teraz ode mnie i nie mam jak sprawdzić ale kevlar tam chyba tylko z przodu kolan jest

Honda XR400R Enduro || Honda XR650R SM

5 Ostatnio edytowany przez katemowski (2018-01-05 18:12:23)

Odp: Jeansy Course kevlar

...... nie doczytałem, oczywiście zamówiłem spodnie bez kewlaru ... trzeba oddzielnie dokupić, teraz płać x2 za przesyłke, ale jeszcze dwa dni temu były za 150 teraz 200 z hakiem

benzyna

6

Odp: Jeansy Course kevlar

spodnie kevlar , ale bez kevlaru niech ich ...

benzyna

7

Odp: Jeansy Course kevlar

a mi sie udało te spodnie kupić za 100zł  :)
Nieraz przydaje sie być niewymiarowym :)

KTM 690 SM Prestige

8

Odp: Jeansy Course kevlar

i pochwaliłem sie i spodnie "zginęły w magazynie" 
Masakra...
Dostałem kupon rabatowy na 10 % do ich sklepu w zamian
Chce ktoś ten kupon bo muszę go wykorzystać w ciągu 14 dni a na pewno tego nie zrobie
Pisac priv kto pierwszy ten lepszy :)

KTM 690 SM Prestige

9

Odp: Jeansy Course kevlar

Kupiłem  MC Course Kevlar Cargo Szary . Były na promocji po 159. Maja kevlar na kolanach zachodzący po zewnętrznej stronie sporo na boki i jakby wszyte kevlarowe bokserki . Opcjonalne nakolanniki są słabe . Spokojnie mi weszły pod spodnie  moje stare Nakolanniki Acerbis Impact Evo 3.0 . Pianka na biodra coś z amortyzuje jest twarda . Ogólnie moim zdaniem na promocji są warte zakupu .