181

Odp: Sezon 2018

ale badanie lekarskie tak czy inaczej musisz mieć ważne.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

182

Odp: Sezon 2018

levis napisał/a:

ale badanie lekarskie tak czy inaczej musisz mieć ważne.

Tak, bez lekarza nie ma co jechać na zawody :) To tak jak bez kasku.

Zalety bycia w klubie? W AK Polskim mamy Bemowo i cotygodniowe treningi :) Nie wiem jakie są zalety Wielkopolskiego. Maże jakieś ma a może nie. Bez przynależności klubowej nie zrobisz licencji więc ...

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

183

Odp: Sezon 2018

barnabab napisał/a:
levis napisał/a:

ale badanie lekarskie tak czy inaczej musisz mieć ważne.

Tak, bez lekarza nie ma co jechać na zawody :) To tak jak bez kasku.

Jasne, że warto zrobić badania dla własnego bezpieczeństwa... pod warunkiem, że nie są w wariancie "szybkim" - 100 zł; 1 min.; pieczątka = gotowe :):):):):):)

184

Odp: Sezon 2018

zural_Jedrzej napisał/a:
Adammada napisał/a:

A jest klasa amator i street?


Wszystko jest, klasa Amator/ jest to klasa OPEN odpowiednik naszego Pucharu ale poziom niższy niż u nas jest klasa street i klasa S1

W tym roku dodatkowo klasa S4 dla os. z alergią na teren :)

185

Odp: Sezon 2018

barnabab napisał/a:

Nie wiem jakie są zalety Wielkopolskiego.

Ja wiem jakie są: ŻADNE. Możesz co prawda trenować ile chcesz, ale z wyłączeniem poznańskiego obiektu. Możesz uczestniczyć w walnych zebraniach, ale po ch*j? Tego nikt nie wie.
Spróbuj raczej w Motoklubie Unia, też nie można trenować bo nie mają toru, ale chyba taniej.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

186

Odp: Sezon 2018

gierwi napisał/a:
barnabab napisał/a:

Nie wiem jakie są zalety Wielkopolskiego.

Ja wiem jakie są: ŻADNE. Możesz co prawda trenować ile chcesz, ale z wyłączeniem poznańskiego obiektu. Możesz uczestniczyć w walnych zebraniach, ale po ch*j? Tego nikt nie wie.
Spróbuj raczej w Motoklubie Unia, też nie można trenować bo nie mają toru, ale chyba taniej.

Tak też myślałem. Zastanawiałem się nad Moto klubem Oborniki. Tak chyba będę miał chociaż jazdę na offie za Free.

Hsq SMR 511
#511

187

Odp: Sezon 2018

Harp tam należy. Dopytaj go.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

188 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2018-02-20 21:46:56)

Odp: Sezon 2018

barnabab napisał/a:

Kiedy planujesz otworzyć tor? Jak pogoda dopisze, to z chęcią bym się wybrał przed pierwszą rundą na weekend.

zural_Jedrzej napisał/a:

jak sie uda to zrób runde w Kwietniu frekwencja gwarantowana gorzej z pogodą :)

Jazdy będą jak tylko będzie w miarę ciepło i sucho. Info pojawi się w temacie o tym torze. Po zimie pewnie będzie kila rzeczy do poprawy takich jak teren, linie czy jakieś ubytki. Jak się człek wyrobi to i w kwietniu można by co zrobić. Niestety działam to wszystko sam i w większości z własnej kieszeni, a to trochę lipnie bo jak coś zrobiło by się w 10 osób w godzinę to mi samemu zajmie to 10 godzin, a gdzie jeszcze zająć się firmą i rodziną. Mimo toru to brak chętnych w okolicy do zapisania się do AK (mieli by za friko obiekt) głównie dlatego, że coś trzeba od siebie w to włożyć i nie chodzi o kasę tylko o jakieś poprawki toru, obstawianie imprez itp... istna masakra. Dlatego to też się tak lekko przeciąga wszystko w czasie.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

189

Odp: Sezon 2018

wyrzyk969 napisał/a:

Jazdy będą jak tylko będzie w miarę ciepło i sucho. Info pojawi się w temacie o tym torze.

Super. 
Szkoda, że nie masz nikogo do pomocy. Nikt nie jeździ na SM? Zrób zakaz wjazdy dla lokalesów jeśli nie będą pomagać ;)

Na stronie PZM jest nowy regulamin i zmiany licencji:
Z licencji A na B przejść mogą:
- Rafał Perkowski
- Rafał Piwko
2. Z licencji B na A musi przejść:
- Szymon Beyger
- Kacper Gajos
- Mateusz Otręba

Maly zostajesz w MP? Mam nadzieje że panowie z pucharu będą jeździli w MP.

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

190

Odp: Sezon 2018

gierwi napisał/a:
barnabab napisał/a:

Nie wiem jakie są zalety Wielkopolskiego.

Ja wiem jakie są: ŻADNE. Możesz co prawda trenować ile chcesz, ale z wyłączeniem poznańskiego obiektu. Możesz uczestniczyć w walnych zebraniach, ale po ch*j? Tego nikt nie wie.
Spróbuj raczej w Motoklubie Unia, też nie można trenować bo nie mają toru, ale chyba taniej.

Trochę się nie zgodzę z Tobą Gierwi, Klub daje nagrody za podia w generalce, wspiera w szkoleniach z trenerami , wysyła zgłoszenia na zawody... ,, nie taki diabeł straszny jak go malują" ..;)

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

191

Odp: Sezon 2018

No ale kolega chce zacząć trenować a nie zdobywać podia w generalce.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

192

Odp: Sezon 2018

barnabab napisał/a:

Maly zostajesz w MP? Mam nadzieje że panowie z pucharu będą jeździli w MP.

No jasne ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

193

Odp: Sezon 2018

gierwi napisał/a:

No ale kolega chce zacząć trenować a nie zdobywać podia w generalce.

To zawsze pozostaje reszta plusów :) , jeżeli będzie chciał tylko trenowac to w klubie na pewno też uzyska pomoc - Wojtek Mańczak, Jacek Molik :)

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

194

Odp: Sezon 2018

paczek napisał/a:
gierwi napisał/a:
barnabab napisał/a:

Nie wiem jakie są zalety Wielkopolskiego.

Ja wiem jakie są: ŻADNE. Możesz co prawda trenować ile chcesz, ale z wyłączeniem poznańskiego obiektu. Możesz uczestniczyć w walnych zebraniach, ale po ch*j? Tego nikt nie wie.
Spróbuj raczej w Motoklubie Unia, też nie można trenować bo nie mają toru, ale chyba taniej.

Trochę się nie zgodzę z Tobą Gierwi, Klub daje nagrody za podia w generalce, wspiera w szkoleniach z trenerami , wysyła zgłoszenia na zawody... ,, nie taki diabeł straszny jak go malują" ..;)


trochę to wygłąda tak, że narzeka się na "leśnych dziadków",że ich działalność w różnych automobilklubach ogranicza się do bankietów,
ale niestety sami również nie wyrywamy się do jakiegoś zaangażowania i próby zmian......
A jak istniejące struktury się nie podobają, to zawsze można założyć własne stowarzyszenie i ...działać :)

195

Odp: Sezon 2018

r6cup2011 napisał/a:
barnabab napisał/a:
levis napisał/a:

ale badanie lekarskie tak czy inaczej musisz mieć ważne.

Tak, bez lekarza nie ma co jechać na zawody :) To tak jak bez kasku.

Jasne, że warto zrobić badania dla własnego bezpieczeństwa... pod warunkiem, że nie są w wariancie "szybkim" - 100 zł; 1 min.; pieczątka = gotowe :):):):):):)

Ja bym byl zainteresowany wariantem szybkim,gdzie robia takie cos? :)