1

Temat: Potrzebna pomoc przy ocenie !

Siemanko, potrzebuję pomocy przy ocenie tego motocykla, zastanawiam się czy w ogóle jechać i marnować czas czy może jednak warto ... Może ktoś zna ten motocykl ?

[url]https://www.olx.pl/oferta/suzuki-drz-400-sm-czarny-CID5-IDpOk4r.html[/url]

Suzuki DRZ 400 SM MOOOy / Yamaha TT 600 E / Kawasaki Vulcan S 650/ ?

2

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

Nie ma slowa w ogloszeniu o papierach

drz y/sm 434

3 Ostatnio edytowany przez Tomson (2017-11-01 21:55:32)

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

normalnie drz'ty w dobrym stanie kosztują po 3-4 tysięcy więcej , więc coś może być nie halo z nią (może brak papierów albo po poważniejszej glebie ? )

dzwoń i pytaj

DR-Z 400sm  -  LeoVince , fcr 39 , 3x3 , MotoMaster 4p

4 Ostatnio edytowany przez EmoKah (2017-11-01 22:48:43)

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

Na ostatnim zdjęciu widać, że ma wygiętą blachę, więc papiery raczej ma. A cena na prawdę atrakcyjna, więc aż dziwne jeśli wszystko tam jest ok.

EDIT: Na pierwszym zdjęciu blacha jest rozłożona :)

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

5

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

O jak już gdybamy, to sobie pogdybam, że stoi, bo w papierach jest jako Ursus C-360 1977. Dzwonić, bo znowu będzie płacz, że ktoś ubiegł.

EXC 525 in progress

6

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

Troszkę przebieg duży.
Napisz zadzwoń zapytaj co jak gdzie i kiedy.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

7

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

Brak ważnego przeglądu i OC, ale zarejestrowana jest. Pisałem do niego, ale nie jest na A2 to o więcej nie pytałem.

DRZ 400 SM

8

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

jak chcesz drz na a2 w dobrej kasie , pisz pw dogadamy sie walniesz sobie remont i będizesz smigał do usranej smierci :D

drz y/sm 434

9

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

Na A2 nie potrzebuje

Suzuki DRZ 400 SM MOOOy / Yamaha TT 600 E / Kawasaki Vulcan S 650/ ?

10

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

Jak można nie mieć OC?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

Dzwoniłem rozmawiałem, gość twierdzi, ze był za granica i dlatego nie ma oc. Miał podobno dwa lata temu szlifa ale moto wrócił na kołach. Do wymiany niby tarcza przód ale gość nie pamięta co grzebał w motocyklu.

Suzuki DRZ 400 SM MOOOy / Yamaha TT 600 E / Kawasaki Vulcan S 650/ ?

12 Ostatnio edytowany przez p4lma (2017-11-02 13:16:30)

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

klasyczna sciema :D kto na supermoto nie miał szlifa ? :D

drz y/sm 434

13

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

Ustalić zaległość OC, bo przechodzi na przyszłego właściciela. Jak z odsetkami wyjdzie 2500 zł bo nigdy nie był opłacony, to już wiadomo, dlaczego tak tanio.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

14

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

AntonioPL napisał/a:

Ustalić zaległość OC, bo przechodzi na przyszłego właściciela. Jak z odsetkami wyjdzie 2500 zł bo nigdy nie był opłacony, to już wiadomo, dlaczego tak tanio.

W dniu zakupu musisz mieć ważne OC, kupujesz polisę przez internet na swoje dane i śmigasz, ścigają tego co nie płacił -czyli sprzedającego.

15

Odp: Potrzebna pomoc przy ocenie !

Napiszcie mi w końcu jak to jest - żeby przerejestrować moto MUSZĘ mieć ważny przegląd?

EXC 525 in progress