1

Temat: Honda fmx 650??

Mam pytanko poszukuje supermociaka, znalazłem tą honde i nawet mi się spodobała jej cena, wyglądem może nie powala ale co o niej sądzicie. Ogólnie to powiem tak cena jest bardzo niska na zdjęciach zauważyłem uszkodzony tylni plastik co nie jest opisane w ogłoszeniu mam nadzieje że tylko o tym zapomniał; nie dzwoniłem do właściciela jeszcze ale jutro zamierzam zadzwonić. Lecz mam pytanie może ktoś zna właściciela albo już był ją oglądać???  Może mieszka ktoś w okolicy i był by tak miły obejrzeć i powiedzieć czy warto?? [url]https://sprzedajemy.pl/honda-fmx-650-kat-a2-super-stan-leo-vince-x3-wr-drz-xt-brodnica-6bea9f-nr40984077[/url]

2

Odp: Honda fmx 650??

Co do tej, która wrzuciłeś to ciężko tak na odległość się wypowiedzieć. Kumpel sprzedaje tą : [url]https://www.olx.pl/oferta/honda-fmx-650-nx-dominator-CID5-IDoPBDo.html[/url] i szczerze mogę polecić. Motocykl pali, jeździ, robione wszystko, co było do zrobienia, wszystko masz wprost opisane, co jest nie tak i co ile kosztuje, bo kolega nie chce, żeby po sprzedaży ktoś mu coś zarzucił - taki typ człowieka. Dlatego ja osobiście polecam. Z kasą się dogadacie myślę, bo kolega zbiera na transalpa i mnie również na to namawia ale póki co pozostaje wierny ktmowi z ostatniego zdjęcia po prawej

3 Ostatnio edytowany przez MONSTER (2017-10-14 21:43:54)

Odp: Honda fmx 650??

Powiem tak do gościa się nie można dodzwonić a co do tego fmx-a co wysłałeś link no jest ok cena trochę za wysoka. Póki co to czekam jeszcze tydzień może dwa bo znajomy sprowadza motocykle z Francji i mówił że coś kupił ale co to bd wiedział jak to przywiezie czyli w przyszły weekend.

4

Odp: Honda fmx 650??

Przecież one się różnią tylko 700 zł, przy czym ten drugi ma cenę do negocjacji

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

5 Ostatnio edytowany przez MONSTER (2017-10-14 21:40:28)

Odp: Honda fmx 650??

Obydwoje mają cenę do nego a przy 8k 700zł to jednak dużo no i jest uszkodzony cały bok

6 Ostatnio edytowany przez Karolo (2017-10-16 17:00:04)

Odp: Honda fmx 650??

Dobrze Ci radzę i mówię wprost - zadzwoń, przyjedź, przejedź się to się dogadasz :-) motocykl jest mi znany bardzo dobrze, osobiście pomagalem przy wymianach płynów, czasem ze mną jeździł, ja sam też na nim raz jeździłem zanim kupiłem lc4. Poza drobnymi pierdołami typu pęknięcia plastików nie ma się czego przyczepić. Zawsze czysty, umyty, schowany w garażu. Nie polecam dlatego, że kolega sprzedaje, bo ani jemu ani tymbardziej mnie jakoś szczególnie na sprzedaży nie zależy. Zwroc uwagę na przebieg, też spora różnica, a ta faktycznie tyle ma, jak dla mnie całkowicie rekompensuje to pęknięty plastik czy dwa

7

Odp: Honda fmx 650??

Kuzyn też kupił FMXa z i pęknięcia plastików identycznie w tych samych miejscach. Będzie Ci to przeszkadzało, to kupisz nowe, albo cene na nowe utargujesz ( choć cena tych plastików trochę duża, bo do KTMa tańsze) :D

KTM 690 SMC

8

Odp: Honda fmx 650??

Spidzior napisał/a:

Kuzyn też kupił FMXa z i pęknięcia plastików identycznie w tych samych miejscach. Będzie Ci to przeszkadzało, to kupisz nowe, albo cene na nowe utargujesz ( choć cena tych plastików trochę duża, bo do KTMa tańsze) :D

No bo to takie wywrotki na trawie i stopka wpadła albo takie pierdoly. Cena wyjściowa jest dobra, cenę do oddania też znam bo ale za łatwo by było jakbym miał zdradzac. Ja bym brał, kupił plastiki jakby mi to przeszkadzało i tyle

9

Odp: Honda fmx 650??

Nie mówię że mi to przeszkadza ale mój tata sprzedał takiego samego fmxa 3 lata temu za 9k a no nie oszukujmy się tamto a to to dwa inne światy tamta miała power commandera tarcze pływające obloty chłodnice dołożoną i mase innych.

10

Odp: Honda fmx 650??

Monsterek - teraz coś dziwnego się dzieje i wszystko drożeje :D 4 lata temu sprzedałem fazera 1000 za 8 tysiaków, dzisiaj wziąłbym 12 :D Niestety - 500+ robi swoje - wszystko idzie do góry - bogactwo w PL :D

Z tym 500+ żartuję, ale coś jest z tymi cenami - czasami im starszym tym droższy. Jak koleś ma dosprzedania w dobrym stanie  to dowiedz się do jakiej kwoty zejdzie i kupuj - bo nic nie zawojujesz...

Freeride 350

11 Ostatnio edytowany przez Karolo (2017-10-16 19:49:58)

Odp: Honda fmx 650??

Jak ja szukałem to lc4 przed liftem były nawet i po 15k, co było kompletnym idiotyzmem za rocznik np 2003. Udało mi się trafić fajna i póki co zdrową w dobrych pieniądzach i jak na prawie 7k km w tym sezonie jestem bardzo zadowolony. Pojechałem obejrzeć tylko jedną 500km od domu, od razu z przyczepką, urwalem ile się dalo, zaladowalem i przywiozlem. Początkowo były jakieś tam problemy, a to regulator napięcia, o którym nie wiedziałem, a to za szeroka opona z tyłu... Dołożyłem z olejami, regulatorem, oponkami, filtrami itd jakieś 1500zł i śmiga. Ale to lc4 a nie nieśmiertelny fmx

12

Odp: Honda fmx 650??

Powiem tak może w sobote bym to obejrzał bo bd obok przejeżdżał akurat ale najpierw muszę sie zastanowić i podzwonić w pewne miejsca.

13

Odp: Honda fmx 650??

Jak coś to kręć do niego, w weekendy jest w domu, bo na codzień mieszka w Krakowie

14

Odp: Honda fmx 650??

Mam pytanko odnośnie tego moto co o tym sądzicie nie bd tworzyć nowego tematu bo nie ma sensu wydaje mi sie ze też jest ok lecz wymaga ,, dopieszczenia'' odpowiada mi ono bo zamierzam wpaść od czasu do czasu na tor a to by nawet dawało rade
[url]https://www.olx.pl/oferta/husqvarna-sm-510-rok-2007-nie-exc-wr-smr-supermoto-CID5-IDprjgH.html#38d14b8df7[/url]

15

Odp: Honda fmx 650??

Pytanie jak często chcesz remontować i dokladac? Tutaj raczej ciężko i kompromis, bo jak dla mnie to dwa motocykle z konkretnie innej bajki, które łączą jedynie koła z oponami szosowymi